Mājaslapas aptuvenās izmaksas

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Mājaslapas aptuvenās izmaksas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149118
    Svens
    Participant

    Sveicināti!

    Iespējams, būs nepieciešama mājaslapa, tādēļ vēlētos uzzināt tādas lapas aptuvenās izmaksas. Un būtu vēlams, ja jūs pateiktu nevis kā “krutie” to dara: “Ls200-3000”, bet gan arī pastāstītu kā tieši tās cenas veidojas, un ar ko būtu jārēķinās.

    Mājaslapas galvenās funkcijas būtu divas – sniegt plašāku ieskatu firmas piedāvātajos pakalpojumos (saistīts ar ekspressūtījumu un dažādu izmēru kravu pārvadājumiem, tātad, būs nepieciešams ievietot tabulas un informatīvus attēlus), kā arī piedāvāt klientam mājaslapā aizpildīt informāciju, par viņam nepieciešamajiem pakalpojumiem, lai kāds/i virslietotājs/i varētu ielogoties mājaslapā, un pārskatāmā veidā pēctam šādu informāciju nolasīt un sazināties ar klientu.

    Ar kādām orientējošām izmaksām būtu jārēķinās pasūtot šādu mājaslapu? Ja ir laiks, tad būšu pateicīgs, ja apstāstīsiet to kā cilvēkam, kurš no mājaslapām maz ko saprot.

    To, ka Latvijā ir finansiālā krīze, domāju, atgādināt nevajag.

    Paldies!

    #204238
    azazul
    Participant

    Izklausās pēc CMS + kontaktforma + pakalpojumu saraksts + mini CRM.

    Atkarībā no no specifika un “ir vai nav” dizaina. Es teiktu 500Ls+

    #204239
    ob1
    Participant

    Svens wrote:

    To, ka Latvijā ir finansiālā krīze, domāju, atgādināt nevajag.


    Manuprāt te Tu nošāvi greizi. Uz labiem programmētājiem krīze strādā tieši pretēji, tie paceļ cenas. Kāpēc? Tāpēc, ka pieprasījums aug – notiek ekonomikas restrukturizācija, jaunas firmas laužas tirgū, darba apjoms pieaug, jāceļ cenas, lai atsijātu klientus. Nezinu par visiem, bet man noteikti tā ir. Tiesa nenodarbojos ar web programmēšanu, varbūt šajā nozarē situācija ir savādāka?

    #204240
    Svens
    Participant

    Ar to, ka ir finansiālā krīze vēlējos pateikt to, ka, lai arī tas būtu labāk un tā, protams, gribētos, bet high-class piedāvājumus pieņemt nevar.

    Hmm, Ls500+ ir šerpāk, nekā biju gaidījis.

    #204241
    Mr.Death
    Participant

    Svens, sakontaktējies ar mani pa e-pastu [email protected], un sarunāsim visu par saprātīgām un domāju, Tev pieņemamām cenām, negribu te publiskot īpaši savas cenas un tehniku. Izstrādāšu gan izmaksu tāmi, gan arī tāpat paskaidrošu “latviešu valodā” par ko katrs ieturējums 🙂

    #204242
    daGrevis
    Participant

    500Ls ir par šerpu.

    Lapa, kurai ir saistība ar kravām, tātad nekas “kruts”,nevajag nekādu uber dizainu, tatad dizains ir kādi 50Ls – 100Ls. IEspēja, kad lapā var jebkurš atstāt savu kontaktinformāciju un pēc tam ir admins kas ielogojās un to apskata patiešām ir smieklīgi – kādi 50Ls, ne vairāk. Lapa “Par Uzņēmumu”, ko tīri labi var veidot HTML arī nav ne vairāk par 20Ls. Kopā kādi 200Ls.

    P.S. Mans epasts ir [email protected] .

    #204243
    Mr.Death
    Participant

    Kā jau teicu, jebkurš interesents, kas vēlas veidot kādu web resursu, nosūtiet man vēstuli īsumā apstāstot, kādas īsti būs tās vēlmes un tad jau sakontaktēsimies, lai aprunātos sīkāk, saskaņotu tāmi, noslēgtu līgumu un ķertos pie darba. 🙂 Cenu tik tiešām prasu par to, par ko pienākās to prasīt.

    #204244
    azazul
    Participant

    daGrevis, varbūt tomēr pārlasi, kas tiek prasīts.

    Svens, cilvēki prasa “ls200-3000” par .. emm … par lapām ar neskaidrām prasībām,

    jo citādi no pasūtāja var gadīties dzirdēt “bet tu teici, ka uztaisīsi to par 200 līdz pirmdienai !”.

    #204245
    Foxsk8
    Participant

    azazul: +1.

    Es teiktu ap 500 Ls, jo reāli tas ir tavs instruments, ar kuru tu pelni naudu, palīdz kaut kādā veidā pie pārdošanas, uztur tavu firmu pie dzīvības.

    Tas būtu tas pats, kas lielas kravas pārvadājumiem izmantotu kādu auto, kas nebūt nav domāts efektīva darba veikšanai.

    Plus otrs, tu ar web pelni naudu, un programmētāji arī ar to pelna naudu. Līdz ar to, lieki jautājumi nerodās. Protams, sākumā liekās šerpi vai nē, bet webu jau tu neveido vienai dienai vai kaut kādai vienreizējai akcijai. Webs tev labi var kalpot, tb bez uzlabojumiem kādus vismaz 2 gadus, ja protams, tai laika nerodās jaunas fīčas, update, prasības.

    Vajadzēja sākt ar specifikāciju “studijā”, tad varētu ko vairāk pateikt. Tagad tāda tīri sausa teorija.

    1. Dizaina pakalpojumi, tas ir logo ir/nav, banneri vajag/nevajag – tas viss maina cenu uz augšu un uz leju. Vidēji tirgus cenas 50 – 150 Ls, nosaka dizainers.

    2. Web mājvieta, jeb hostings un domēns: LV domēns gadā 8.5 Ls, hosts vidēji 2,5 Ls

    3. Programmētāja darbs kā izpildītājam un projektu vadītājam (tas ir, jakonsultējās ar padotiem, tur dizaineri, vai vēl kaut kur) – tātad vidēji šajā gadienā sākot no 200 Ls

    4. Ja tas viss tiek darīts ar līgumi, vēl ieskaitam klāt pvn, ko tā pat darba izpildītājs iemugļīs kabatā, protams, ja māk to darīt 😀 🙂

    Tātad visoptimālākā ir azazul izteiktā aptuvenā cena par pilnu šāda veida komplektu.

    #204246
    Mr.Death
    Participant

    nav optimāla priekš klienta, bet gan priekš izpildītāja 🙂 krīzes laikos, ir jāatlaiž lētāk, tas ir pierādījies. un ar tiem “bet tu teici” – tur viss ir jāatrunā konkrēti, priekš tam jau ir tāmes, līgumi un darbu pieņemšanas nodošanas akti. tāda mutes virināšana ir tikai varbūteji paredzējumi par termiņiem un naudām. cita lieta ir ja šo visu dara bez papīriem – tad sākās abpusējas problēmas un galu galā viss tāpat noved vai nu pie papildus izdevumiem, vai arī pie tiem pašiem papīriem 🙂

    #204247
    daGrevis
    Participant

    Katram ir sava taisnība. 🙂

    #204248
    Wuu
    Participant

    Ja labi pameklē arī pa 50ls uzceps ar kādu zagtu dizainu 😉

    #204249
    makiavelli
    Participant

    daGrevis wrote:

    500Ls ir par šerpu.

    Lapa, kurai ir saistība ar kravām, tātad nekas “kruts”,nevajag nekādu uber dizainu, tatad dizains ir kādi 50Ls – 100Ls. IEspēja, kad lapā var jebkurš atstāt savu kontaktinformāciju un pēc tam ir admins kas ielogojās un to apskata patiešām ir smieklīgi – kādi 50Ls, ne vairāk. Lapa “Par Uzņēmumu”, ko tīri labi var veidot HTML arī nav ne vairāk par 20Ls. Kopā kādi 200Ls.

    P.S. Mans epasts ir [email protected] .

    Tad jautājums, ko tu darīsi ,kad SPAM boti apsēdīs to lapeli?

    Tev nebūs izveidots admina panelis, kur ielikt banus,u.t.t

    Ieteiksi klientam,katru rītu tīrīt ar roku ~300 ierakstus, par viagrām u.t.t ?

    #204250
    Foxsk8
    Participant

    makiavelli: Lai cīnītos ar tavis nosaukto spama veidu, tur taču nemaz nevajag adminku 😀 Plus šeit vairāk ir domāts firmas lapa, plus kurai jau ir domāta, adminka.

    #204251
    makiavelli
    Participant

    Nē nu es zinu, ka par 20Ls var uzcept mazu PHP lapeli ,kur ziņojumu iesūtnes formai pielikta verifikācija/validācija.Bet tādas firmas parasti izsauc smiekliņu.Ja jau firmai žēl 100 – 300ls par normālu Web lapu, tad ar tādiem nav ko ielaisties sarunās.

    Tas protams tikai mans subjektīvais viedoklis.

    #204252
    Crow
    Participant
    #204253
    TokRa
    Participant

    Painteresējies šeit: https://insbergs.lv

    #204254
    APOC
    Participant

    Ja dzīvo pie “mammas” vai tas ir hobijs ar iespēju papildus piepelnīties, tad cenas var nolaist patiešām ļoti zemu.

    Ja tā ir tava iztika un tas ar ko pelni maizi, tad pieminēt kaut kādas “krīzes” ir stulbi, jo varbūt arī tam programmētājam ir tas pats.

    Par 300Ls vai pat 200Ls (kur nu vēl zemāk) pārdot šādu pakalpojumu cilvēkam kuram tas ir vienīgais iztikas avots, nav humāni. Jo lielākā daļa klientu ir stulbi (atvainojos par izteicienu). Programmētājs savu darbu paveiks nedēļas vai divu laikā, bet dēļ klienta tas viss pasākums vairumā gadījumu stiepjas krietni ilgāk un kamēr projekts nav novests līdz galam, pie jauna ķerties nevar. Protams tas viss atkarīgs no darba organizācijas un papīriem, ja esi gudrs, tad sastādīs gana gudru līgumu, lai klientam pašam nav izdevīgi muļāties.

    Nē, 500Ls nav pa šerpu šādai lapai. Kāds studentiņš vai nesen bez darba palicis programmētājs ar kāru muti piedāvājumu sagremos arī pa 300Ls un pat zemāk.

    #204255
    Foxsk8
    Participant

    APOC: Sava taisnība jau tev ir. Man personīgi web lietas ir mana maize, ko kodēsi, to ēdīsi. 🙂 Visvairāk besī tādi, ka domā, ka programmētājam vēl ir jālādē uzkodētā saitā viss saturs, un nereti, ja tas nav atrunāts līgumā, sanāk ieraut auzās. Plus ja vēl beigās kavējās ar maksājumu, iesaldē pats klients, tad vispār auzas.

    Paņēmu nesen te vienu firmu, mēbeļu ražotni, sakodēju visu, beigās teica, lai lādēju vēl saturu, ap 200 produktu, huh, un kur nu vēl, naudu gaidu līdz šai dienai, vot ko nozīmē ātrs un lēts projekts, iegrābties var pamatīgi, protams, tas viss ir atkarīgs no klienta.

    Viens man te vecs klients iedomājās, ka statisku lapu, pārveidot uz CMS based iekš 50 Ls ir ok, plus vēl pārlādēt visu saturu divās valodas, plus veikt CMS apmācību. Kaut gan klientam naudas kā spaļ, maksāt negrib. Beigās, nekas neatliek, kā vien ar mokām un nepatiku pabeigt to projektu un aizmirst uz visu mūžu, bet gadās arī ļoti ok projekti, kur tu jau tiec pieņemts par kaut kādu fixsed mēneša maksu, un pāris dienas mēnesī pastrādā iekš saita, tad ir ok.

    Teikšu tā, man parasti tā, 3 klienti, 2 nu so so, viens pat pārak okey.

    #204256
    Svens
    Participant

    APOC wrote:

    Ja dzīvo pie “mammas” vai tas ir hobijs ar iespēju papildus piepelnīties, tad cenas var nolaist patiešām ļoti zemu.

    Ja tā ir tava iztika un tas ar ko pelni maizi, tad pieminēt kaut kādas “krīzes” ir stulbi, jo varbūt arī tam programmētājam ir tas pats.

    Tas bija domāts tā, ka nav lielas finansiālās iespējas, nevis “Neiedomājieties prasīt daudz, priecājieties, ka ir darbs”.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā