"Melns nāves ekrāns" uz Windows 7

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas "Melns nāves ekrāns" uz Windows 7

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #220085
    natolv
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Vispār jau šī ziņa ir domāta tikai idiotiem. Nevis kā ar win datoru, bet uz cilvēku stulbumu nudien var paļauties. Ieliec kaut kādu klaču ziņu un vesels lērums spečuku sāk spriedelēt.

    https://www.pcworld.com/article/183471/microsoft_dont_believe_the_black_screen_of_death_hype.html

    Visu cieņu! Spriežot pēc Tava avota dotā virsraksta mandas domas ir šādas: Maikrosofts darīs visu, lai tikai neietekmētu sava jaunā produkta veiktspēju, darbību, konkurētspeju un visas pārējās figņas, kas spētu ietekmēt viņu pārdošanas apjomus!

    #220086
    Eudoxus
    Participant

    Varbūt vajag izlasīt to, kas ir zem virsraksta. Rakstu neliku, lai kāds te spriestu pēc virsraksta un vairotu stulbumu.

    #220087
    richijs
    Participant

    nju pēc ubuntu updatiem visādi brībumi ir gadījušies vairs nestrādā wifi, karšu lasītājs klaviatūrai del poga tas no manas pieredzes 😛 Par debian update neko sliktu nevaru teikt pēc viņiem viss korekti strādā 🙂 Debian 4ever!

    Lai nju kā būtu ja juseris nav salicis visādus mū, puperduper…. servisus un ūberkrutos optimizātorus… kas vēl palēnina un karina sistēmu tad windows ir ļoti stabila sistēma kas ātri strādā un māk izmantot datora resursus…

    #220088
    Janhouse
    Participant

    richijs uz ne parak specigas kastes (pentium II) man Windows XP sastinga pēc mēneša uptime.

    Lieki piebilst, ka tur neko vairak pa Office Word un interneta pārlūku nelietoju.

    #220089
    wolfinj
    Participant

    Janhouse wrote:

    uz ne parak specigas kastes (pentium II).


    tu laikam nezini kas ir specīga kaste ja šim pielieto apzīmējumu ne pārāk spēcīga… es lietotu apzīmējumu jaudīgs kalkulators kas reizēm kādu bildi var paradīt…

    #220090
    Mateus
    Participant

    Vai tik te nebij kasiiklis tieshi par to, ka kaut kaada siikpiprzhu kompaanija pateica – tur ir gugs, re ku njemiet no mums apdeitu – nekas cits neliidzees. Un taa ari radaas shis staasts… jeb es jaucu?

    #220091
    msh
    Participant

    wolfinj wrote:

    Janhouse wrote:

    uz ne parak specigas kastes (pentium II).


    tu laikam nezini kas ir specīga kaste ja šim pielieto apzīmējumu ne pārāk spēcīga… es lietotu apzīmējumu jaudīgs kalkulators kas reizēm kādu bildi var paradīt…


    Jā, procesoru ātrumiem palielinoties arī palielinās to ļoļiku skaits, kas nezina kādas ir minimālās dzelžu prasības visādām lietām 🙂

    #220092
    alfinsh
    Participant

    he he . šodien updeits , windows 7. un blabāc arī melnais logs. vnk melns ekrāns , itkā video karte nestartētos. pēs startupa skaņas var pateikt ka OS ielādējas bet ekrāns vnk melns. grrr . restarts un aiziet. šodien jau 3 reizi šādi atgadās

    #220093
    msh
    Participant

    Atnāks resnis un pateiks ka tev rādās 😀

    #220094
    Wuu
    Participant

    alfinsh wrote:

    he he . šodien updeits , windows 7. un blabāc arī melnais logs. vnk melns ekrāns , itkā video karte nestartētos. pēs startupa skaņas var pateikt ka OS ielādējas bet ekrāns vnk melns. grrr . restarts un aiziet. šodien jau 3 reizi šādi atgadās


    Resnis teica ka tā gadās tikai uz Linuxa. Tu melo! 😀

    #220095
    alfinsh
    Participant

    nē nu nopietni . man tiko nospiež rr pogu visu laiku ir melns skreens, pat neparada mb startupu. visu laiku melns. lidz dzirdu windows startup song.

    #220096
    blondine
    Participant

    nekas nemainās – Black Screen Of Death…

    #220097
    afigel
    Participant

    omg!they killed BSOD

    #220098
    jonjs
    Participant

    Es te pēdigo gadu praktiski tik uz Ubuntu linux vien sēžu. Uz otra datora XP stāv, jo sievai autocad -ā jāzimē rasējumi, bet te man rokās nokļuva kaut kāda pirātiskā Win7 vai kāda tur versija, bija radusies cemme uzlikt paskatīties kā izskatās, bet sāku domāt vai vajag? 😀

    #220099
    remarco
    Participant

    Nekādu update un restart un problēmu nekādu.

    #220100
    aoma
    Participant

    remarco wrote:

    Nekādu update un restart un problēmu nekādu.

    jā, arī nevienu programmu nevajag instalēt un labāk vispār izraut no kontakta 🙂

    #220101
    Raibais
    Participant

    Es domāju, ka my computer Cdisk-properties-accesibilty, izdzēšam visus userus izņemot admin, tad kompim nekas nevarot notikt. Tāda ir mana versija.

    #220102
    Raibais
    Participant

    Neviens tak admina paroli nezin, takā droši dzēšam ārā.

    #220103
    m_janis
    Participant

    Nez kā Raibajam, bet man šķiet, ka 10 gadu laikā posta autors ne tikai problēmu atrisinājis, bet visticamāk, sen jau jaunāku datoru iegādājies :D.

    #220104
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kapēc te saviesies pilns ar nekrofiliem?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā