Microsoft beidz atbalstīt Office 2000

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft beidz atbalstīt Office 2000

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149125
    Anonīms
    Neaktīvs

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_microsoft_office_2000_1.jpg[/imgl]Microsoft Office 2000 nu ir palicis bez Microsoft atbalsta. Tas beidzās otrdien, 14. jūlijā, 10 gadus pēc “ofisa” izdošanas. 2000. gada ofisam patiesībā galvenais atbalsts beidzās jau 2004. gadā, bet tika pagarināts. Pagarinātais atbalsts tagad arī ir beidzies.

    Kad programmu pakotni palaida 1999.gadā, Microsoft toreizējais prezidents Stīvs Balmers teica, ka Office 2000 atklājot spēku darbam internetā, un ka tas ir visefektīvākais veids kā strādāt ar biznesa informāciju un sadarboties ar partneriem. Vēlāk šajā pašā gadā Microsoft paziņoja arī par Office Online nākšanu klajā.

    Patlaban testēšanai jau ir pieejams Microsoft Office 2010, kas ir nesalīdzināmi modernāks par vecajiem “ofisiem”.

    Attēlā: programma Word no Office 2000:

    [img]https://webdev.ccac.edu/talkin/office7.gif[/img]

    -L. Dž.

    #204380
    GulbisRG
    Participant

    R.I.P

    #204381
    daGrevis
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    Microsoft Office 2000 nu ir palicis bez Microsoft atbalsta. Tas beidzās otrdien, 14. jūlijā, 10 gadus pēc “ofisa” izdošanas.

    Pag, kas tagad par gadu? 2010? Nu moins, es biju atpalicis par vienu gadu… 😀 :lala:

    #204382
    ehex
    Participant

    @daGrevis

    LētaisDžonijs wrote:

    Kad programmu pakotni palaida 1999.gadā

    #204383
    GulbisRG
    Participant

    Atceros sava laikā Microsoft Office 95 uz Pentium 486 bāzu iekšā no 24 disketēm 😀 😀 😀

    #204384
    Evers
    Participant

    MS Office 2000, manuprāt, vēl tagad tīri labi lietojams.

    Nākošais kritīs MS Office XP

    #204385
    msh
    Participant

    Nākošais kritīs win2k.

    #204386
    darklight
    Participant

    Vai tad win2k jau nav kritis?

    Bet Office 2000 vēl pirms gada uz vienas darba kastes griezās, nebija ne vainas.

    #204387
    Anonīms
    Neaktīvs

    darklight wrote:

    Vai tad win2k jau nav kritis?

    Bet Office 2000 vēl pirms gada uz vienas darba kastes griezās, nebija ne vainas.

    Windows 2000 – Pagarināts atbalsts līdz 2010. gada 13. jūnijam

    #204388
    izredzētais
    Participant

    velviena bezmaksas programma 🙂

    #204389
    robcixx
    Participant

    joprojam lietoju office 2003, mana skatijuma labakais un fiksakais no microsoft offisiem… Office XP vispar neveiksmigs, to ari vareja beigt suportet 🙂

    zhel, ka Win 2k0 pec gada beigs suportet…

    #204390
    izredzētais
    Participant

    nesaprotu kādēļ cilvēki tik ļoti pārdzīvo par drīzu 2k aiziešanu..

    tik viens gan man intresē – ir ļoti dauz firmas, ofisi un skolas kas sēž uz 2k, principā nāksies pāriet uz citu operētājsistēmu.. uz xp pusi arī nav vērts mērķēt.. ceru lems par labu kādam linuksam, vaitad dokumentu rakstīšanai, printēšanai un neta pārlūkošanai ir kas vairāk vajadzīgs? 🙂

    #204391
    ob1
    Participant

    Jā, izredzētais, vajag gan – lai tas kompis strādā ātri un stabili un lai nebūtu jāšanās, piemēram, ar tīkla printera pievienošanu.

    #204392
    TrakaisKursis
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    Patlaban testēšanai jau ir pieejams Microsoft Office 2010, kas ir nesalīdzināmi modernāks par vecajiem “ofisiem”.

    Man patīk tas patoss… nesalīdzināmi modernāks😉 Interesanti ar ko? Kad lielākajai daļai cilvēku pieleks, ka kopš tā paša 2000. gada labi, ja esam saņēmuši 5% īsta funkcionāla jauninājuma, viss pārējais ir apzināti nesavietojamības sarežģījumi, lai Microsoft būtu iespēja saraust lielāku naudu par programmatūras modernizācijām? Es tādu firmu nevis slavēju, bet spļauju virsū. Un nevajag vizuālo veidolu padarīt par ekvivalentu modernizācijai:)

    Ja Pirmajam Zaparožecam meistars ar alkohola problēmām mazliet uzķīlē motoru un nomaina veco karkasu pret Porshe 911 karkasu – mēs taču to nesauksim par Porši? Un galvenais, ka motors pa dzērumam saķīlēts tā, ka uzturēšana iespējama tikai pie tā paša meistara, jo cits tai murgā negrib iedziļināties par summu, ko varam piedāvāt. Tālāk – Stokholmas sindroms, iemīlēšanās tajā, kam esam kļuvuši par ķīlniekiem. Es atvainojos, da nu nah. Datora uzdevumi nav revolucionāri mainījušies kopš 2000. gada, nevajag tālāk producēt MicroSoft PR, kas radīti priekš tā, lai liktu domāt, ka saņemam kaut ko jaunu… Viss ir precīzi tāpat kā lielveikalā: maina iepakojumu, formu, ievieš korķīšus, vai aizspiežamu plastmasas klipsi, iegādājas labākas vietas eksponācijai – bet tas “veselīgais batoniņš BEZ CUKURA” pēc cītīgas izpētes atklāj to, ka pasaulē neko jaunu tik ātri radīt nav iespējams, jo bez sīrupa lipekļa (kas IR CUKURS) tu batoniņu neuztaisīsi. Tāpat ir ar OS, ar Office un visu pārējo.

    #204393
    TrakaisKursis
    Participant

    robcixx wrote:

    joprojam lietoju office 2003, mana skatijuma labakais un fiksakais no microsoft offisiem… Office XP vispar neveiksmigs, to ari vareja beigt suportet 🙂

    zhel, ka Win 2k0 pec gada beigs suportet…

    Esmu vienisprātis – abi ļoti labi produkti.

    #204394
    Tmkks
    Participant

    Heh.. Man skolā pārsvarā visur ir Windows 2000 kopā ar Office 2000. Tas nozīmē, ka skola būs spiesta pāriet uz jaunāku versiju, par cik beidzas supports? Vai arī alternatīva būs jālieto?

    Prieks, ka tika, vismaz cenšas, izveidota Linux klase. Tikai problēma viņus savienot kopā nez kāpēc. (RTK)

    #204395
    samurajs
    Participant

    Ko nozīmē – beidzas supports? Tikai to, ka updeitu nebūs. Kas grib lietot – lietojat tālāk uz nebēdu, softs jau nenosprāgs!

    #204396
    izredzētais
    Participant

    updeiti lāpa arī drošības caurumus.. manā skatījumā labs iemesls firmās neizmantot softu bez supporta… 🙂

    #204397
    Anonīms
    Neaktīvs

    izredzētais wrote:

    updeiti lāpa arī drošības caurumus.. manā skatījumā labs iemesls firmās neizmantot softu bez supporta… 🙂

    Labs arguments.

    #204398
    mildaa
    Participant

    Nākošā modernā MS office izpausme būs – *.docxxx 😀 lai atkal cilvēkiem radītu problēmas ar savietojamību…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā