Microsoft Office 2010 – Notepad pirmais ieskats

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Microsoft Office 2010 – Notepad pirmais ieskats

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #198093
    Umbro
    Participant

    Ceru, ka būs ērtāks nekā 2007, kaut arī nevaru pierast. Kaut ko sameklēt tomēr ir problēma, ja nepieciešams ātri.

    #198094
    Jaunzems
    Participant

    Š is, vismaz pēc s.shotiem, patiešām izskatās ērtāks par 2007…

    #198095
    rihardsss
    Participant

    aoma wrote:

    Ļautiņi dalās divos tipos – vieni, kas ātri uztver visu jauno un tie, kam viss vai ar cirvi galvā jāiedzen, bet kad pēdējam beigu beigās kaut kas pielec, viņš jūtas ļoti kruts un tad nedomā, ka varēsi šamējam kaut ko citu ieborēt.

    Un tagad padomājiet, pie kura tipa katrs piederat. 😀

    Vēl jau jautājums cik tad daudz tur ir jaunā. Un vēl, ja viens pats sēdēsi uz jaunākās versijas, bet citur tik un tā stāv Office 2003, tad tā nav diža gudrība. Man skolā ir Office 2003, ja aiznesu tur uz 2007 taisītus dokumentus, tad kompji nepazīst tādu. Nav jau tikai runa par to kā uzņem jauno. Vēl jau jāpiedomā vai arī citur pieņems tavus “jaunos dokumentus, prezentācijas u.c.”. Ja arī citur būtu jaunākā versija, tad jau droši varētu likt jaunāko sev. Tas pats ar Windows 7 – tas, ka jauns un pēc idejas labāks par XP, nenozīmē, ka kompis visiem viņu normāli pavelk.

    #198096
    Jaunzems
    Participant

    Nu protams (tālākais nav tev uzbraucamais) visi cirvji, ar ko es strādāju, nemāk piemēroties man un saglabā *.docx… Protams, nākas izmantot tēva datoru ar 2007. gada ofisu pa priekšu.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā