M&V cīņa ar betončiku & CO – VIDEO

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki M&V cīņa ar betončiku & CO – VIDEO

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162956
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Katru reizi kad Liepājas dzērājs nolaiž savu urīnu kādā tēmā, vispiežāk nākas viņu apsaukt un paskaidrot ka viņš kļūdās. Rezultātā tēma aiziet offtopikā, bet tēmas autors aiziet nokaunējies, jo saprot ka ir nedap1sts kropIēns un viņam dators nav jālieto. Lai turpmāk no tā izvairītos, debīlākos betončika citātus iekopēšu šeit un diskusiju turpināsim šeit, lai nepiesārņotu oriģinālo topiku.

    Lūk arī ilgi gaidītais video. https://efukt.com/2151_Kung_Fu_Slut.html

    Tas karatists esmu es.

    Tā plikā bāba ir betončiks.

    Tie divi kas ātri atraujas pa bieti ir SWC un vēl kāds partīcijās dalītājs.

    Cīņa komentāros var būt sīva, bet tāpat betončika stulbības tiek beigās apgāztas un viņš pats paliek izjāts kā tā kung-fu kuce. Ar tiem, kas maisās pa vidu ar cietņa dalīšanu sistēmas un datu partīcijās atgādina to čalīti, kas manas un betončika episkās kaujas laikā centās sagrābt no mugurpuses.

    #330455
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu mēs abi ar Sweec vienu nejēgu apskaidrojām kapēc disks ir jādala partīcijās. Bet nu tas kadrs izprot aviāciju, mašīnas, un visādu tehniku, tā kā tur bij cerība ka sanāks iemācīt.

    Bet tavā gadijumā tas ir bezcers. Tāpat kā ieskaidrot latvietelim kā rīkoties vēlēšanās.

    #330456
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Apskaidro vēlreiz. Ne tikai mani, bet visu Latvijas IT kopienu. Nākamās paaudzes būs pateicīgas par šīm zināšanām un novietos blakus Dainu skapim. Liepājā būs Androna MacBetona iela, ies paralēli Barona ielai.

    #330457
    Andron MacBeton
    Participant

    Priekš tevis veidīgajiem tas ir maksas pakalpojums.

    Es netaisos pa velti mācīt tādus daunēnus.

    #330458
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tev vienkārši nav ko atbildēt! Saņēmi savu virtuālo sitienu pa cičiem?

    #330459
    Andron MacBeton
    Participant

    1. Fragmentācija, daunīt neiznēsātais!

    2. Datu savākšana no pusmiruša diska.

    3. Reinstals vai clone restore.

    TU DAUNI!

    #330460
    MeistarsUnVergs
    Participant

    1. Muļķības. Fragmentācija rodas tik un tā. Windows7, ja 15 minūtes viņu nekustina, pats veic ātro defragmentāciju failiem kas tikuši nesen lietoti. Windows XP arī to dara, ja vien betončiks nav atslēdzis šo fīču. Bet tik un tā reizi 6 mēnešos vajag palaist defragmentāciju manuāli. Dalīšana partīcijās nodrošina to, ka šie fragmentētie faili izvietojas fiziski viens otram tuvāk uz diska virsmas, bet ieguvums ir minimāls.

    2. Muļķības! No pusmiruša diska tieši ir grūtāk savākt datus, ja partīcijas sākums un MFT tabulas sākums neatrodas tajā LBA blokā, kurā viņam vajadzētu būt, ja partīciju izkārtojumu būtu veidojusi Windows instalācija. Manuāli norādot šos parametrus, tas noteikti izveidosies kādā citā vietā, nevis tur, kur būtu izveidojies instalācijas laikā. Nu mēģini uzminēt to bloka nummuru un mēģini rakstīt viņu atgūšanas programmā, ja viņa viņu neatrod dēļ pussprāguša cietņa. Kārtījais mīts par vairāku partīciju drošumu ir apgāzts!

    3. Daļēji taisnība. Reinstall gan tas bija aktuāli Wiondows 98 laikā, kad tādu LiveCD vispār neeksistēja, bet uz disketēm esošās DOS utilītas neatbalstīja garos failu nosaikumus bet tikai 8.3 formātu. USB fleškas un ārējie HDD neeksistēja. Rezultātā saglābt datus bija ārkārtīgi sarežģīti nobrukuša Windows gadījumā. Un Windows 98 Emergency Startup diskete pieprasīja veikt formatēšanu pirms Setup palaišanas. Klonēšanai arī tas palīdz, bet tā kā klonēšana ir nepareizs risinājums mājas lietotājam, tad neuzskatu ka nepareizs risinājums citu nepareizu risinājumu padara par pareizu.

    Nu ko, sučka, saņēmi virtuālo karatista sitienu pa spalvaino peteni?

    #330461
    Andron MacBeton
    Participant

    Daunelis 😀

    Pats uztaisija kaukādu aptauju, vienīgais nobalsoja par sevi. Nožēlojams izmetnis.

    #330462
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es pats neesmu balsojis! Pierādījums https://files.fm/u/ayvqjdyj#_

    Kuce gribēja iesist, bet virtuālais karatists saķēra un nobloķēja roku!

    #330463
    Andron MacBeton
    Participant

    Ukrainā laikam kaukādas narkotikas lētas. Daunelis sarijies ne pa knapu 😀

    #330464
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Jebkuru narkotiku iedarbība ar laiku pāriet pati no sevis, bet tavs stulbums nepāries nekad!

    #330465
    osy
    Participant

    šitas ir IT forums vai dirstuve?

    #330466
    Andron MacBeton
    Participant

    Kamēr netiks banoti visādi dauņi, dirstuve.

    Es “foruma” “vadībai” esmu ierosinājis sākt kautko darīt, konkrētas atbildes nav.

    Š itas paliks par datuve Nr.2.

    #330467
    janculis
    Participant

    Man patīk, ko Jūs ar šo vietu izdariet.

    #330468
    Raivix
    Participant

    NP forums pārvēršas par miskasti. Katra otrā tēma tiek piedirsta ar betona glupībām, bet katra trešā – ar spriedelējumiem par viņa IQ atliekām un skaudro nākotni. Moš pārstāsim mērkaķoties?

    #330469
    Andron MacBeton
    Participant

    Manām glupībām?! 😀

    Tavs žvankstošais elks nejēdz latviešu klavieri uzlikt bez Tildes Winloga!

    #330470
    ruukjis
    Participant

    Tu taču apzinies, ka esi pirmais šajā dauņu sarakstā?

    #330471
    m_janis
    Participant

    Nu bet paši jau “barojam trolli”. Betons, kopš 90-to vidū Zeļļu ielas kojās ārdījās, tagad savos 37 – vai 38-os gados tajā pašā prāta līmenī arī palicis, (kaut gan, kā pasaules pieredze rāda, daudzi īpatņi kaut kādā jomā var būt pat ļoti gudri un Betons vismaz tīklos ir jēdzošs). Bet citādi – izteikts lieluma mānijas un mazvērtības kompleksa apvienujums :D. Grūta jau dzīve, ja apkārt tikai dauņi, neda3,14steņi, pa_joli un kuces bērni, izsaku līdzjūtību :D.

    Beton, vari neatbildēt, neko jaunu jau nepateiksi, bet varbūt tomēr pusmūža vecumā vēl vari paspēt ko vērtīgu dzīvē izdarīt, ne tikai degošu elektrosadales skapi ar ūdeni dzēst ieteikt (tepat pirms pāris gadiem 😀 ).

    #330472
    Kon
    Participant

    Jūs abi esat sabiedrībai nederīgas, prātā tērētas pabiras.

    m_janis retu reizi arī kaut ko prātīgu pateica.. jūsu abu mazvērtības kompleksi ir tas, kas bīda visu šo balagānu.

    #330473
    Raivix
    Participant

    Iekš NP man elku nav un nebūs. Bet tu jau sen varēji sev atrast normālāku nodarbošanos nevis skrūvēt puskautus HP lapšus un vaimanāt forumos par ražotāju kretīnismu. Nekas gudrs no tavas mutes vēl nav nācis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Tēma ‘M&V cīņa ar betončiku & CO – VIDEO’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā