neliels statistikas scenārijs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148962
    Anonīms
    Neaktīvs

    neliela dāvaniņa tiem, kas vēl tikai sper pirmos soļus WEB un PHP, aJAX un SQL.

    Tātad šorit isti nebija ko darit pie kafijas un uzveidoju jums mazu ajax bāzetu statistikas skripteli, kas skaita apmeklētājus pēc IP, un cik lapas katrs ir apmeklējis, to visu pēc tam var smuki izvadīt un vel pēc tam var piešūt vēl daudz visādu sīku optu klāt, viss darbojas ar ajax interfeisu lai lieki nenoslogotu pārējos lapas php scripus, instalacija vienkarša, 1sql tabula ar 2 kolonnām, lai izsauktu lapā jaievieto viens vienīgs script src kods.

    velkam šeit

    #201936
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lool neviena komenta? :< paldies, es centos :D

    #201937
    grisha
    Participant

    KUr ta Tu jaanjos gribeeji komentaarus?

    Visi ir pie dabas.. . Manaa galaa neviens taadus sveetkus nesvin, taapeec ar te iegriezos… .

    Man gan tas Ajax taa iisti nav paticis, intreses peec gan, meegjinaashu vinju uzstumt.

    #201938
    grisha
    Participant

    Iesaakumaa nepatiik instrukcija. Protams, labi esi centies, bet man konsolee no garumziimeem ir tikai palikushi punkti… .

    Kate mani arii pasuutiija… .

    Taa kaa instrukcija ir vienos kjeburos, tad savas nogurushaas, peedeejaas peleekaas shuninjas negribaas samociit galiigi.

    Taa, veelviens siikums, bet kaads var apjukt.

    Quote:

    CREATE TABLE IF NOT EXISTS `hitcount` (

    `ip` int(11) NOT NULL,

    `hits` int(11) NOT NULL,

    PRIMARY KEY (`ip`)

    ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8;


    Naakamajaa teikumaa ir shis teksts:

    Quote:

    šī komandrinda izveidos jaunu datu bāzi, kas nepieciešama scenārija korektai darbībai.

    Kur tad ir jaaveido taa tabula, ja nav datubaazes?

    Izskataas ka vareetu buut vienkaarsa statistika, taapeec, izlabo, luudzu RTFM failu, tad arii paproveeshu vinju.

    #201939
    WerNeo
    Participant

    Nav jau grūti ierakstīt komentāru, ja jau tā ļoti vēlies. 🙂

    #201940
    Jaunzems
    Participant

    Komentārs.

    #201941
    m*****
    Participant

    Skripts ir bezjēdzīgs, tas nedod nekādu lietderīgu informāciju par apmeklētājiem/klikšķiem konkrētā dienā, reffereriem, pārlūkiem, statistikas sākuma datumu u.c. Ajax lietošana šajā gadījumā ir pilnīgi nevajadzīga. Kāpēc to kodu nevar inkludot uzreiz lapā? Tad tiktu pieskaitīti arī lietotāji ar atslēgtu JavaScript atbalstu un samazinātos pieprasījumu daudzums serverim un kopējais ielādēto datu apjoms.

    Lūdzu, komentārs!

    #201942
    aoma
    Participant

    komentāru nav

    #201943
    azazul
    Participant

    Gribi komentāru .. nu bet lūdzu.

    Sen nebiju tik debīlu ideju redzējis.

    XHR nav domāts lai statistiku skaitītu.

    Besides, tas kods NEDARBOJAS uz IE.

    Un kas notiek ja JS ir atslēgts?

    Tad vēl iekš php nez kāpēc tiek izmantots @ simbols lai apspiestu kļūdu paziņ ojumus.

    Liekas tas ir lēnākais veids, kādu varu atminēties.

    Un protams pievienošanas instrukcijas ir pretrunār ar JS failā esošo window.onload.

    (kas arī ir debīlākais veids, kā šādu effektu panākt)

    Man pat bail iedomāties, kas atrodams tai tavā ‘ajax chat’, ko tu gribēji tik ļoti paspēpt.

    Es arī domātu par slēpšanu, ja mans kods šitā izskatītos.

    Publiks fui.

    #201944
    Anonīms
    Neaktīvs

    Bla bla bla :>

    pirmklasnieki bled, lasiit jus jamaca? Teikts- vienkarsha apmeklejumu statistika, nosing special 5 minushu darbs, var sabuvet ko grib ja ir velme :>

    a azazuls var aiziet uz google analitycs un pateikt to pashu ko man “bet ko ja JS ir atsleegts?”

    Cik no jums browsojot ir atslegts JS? 😀 Un cik no jums izmanto IE? 😀

    M akur teikts ka nevar? Gribi liec savaa mega skripta pa taisno, bet shaubos vai kkadai majas lapelei kur iebaztas 5 lapas ar kkadu info vajag kko vairak pa sho. Es jau varetu sadrukaat ari skriptu par brovsiem, refiem, klikeim pa lapaam, bet tadu ir pilns nets. A ej atrodi tadu prostu vitalu host/hit caunteri. Patik?> Gribi vel? taisi vel laukus tabulaa un mochi kadu zveeru gribi jopt.

    man domat šaj rindai bija viss jaizsaka bet nee, laikam jaiecitee velreiz

    “neliela dāvaniņa tiem, kas vēl tikai sper pirmos soļus WEB un PHP, aJAX un SQL. ”

    Kadu attieksmi jus gribat no manis ja jusu attieksme nav ne uz matu labaka :>

    #201945
    m*****
    Participant

    Es speciāli nerakstīju savu komentāru kad pieliki šo ierakstu lai nesāktu kārtējo fleimu. Bet ja nu Tu pats uzprasies vēl bumpojot tēmu un prasot komentārus, tad nekas cits neatliek. Un nevajag pēc tam raudāt ka visi ir pirmklasnieki, un neviens Tavu ģeniāli vienkāršo skriptu nespēj novērtēt.

    #201946
    Crow
    Participant

    Bubert, tak pārstāj ar zaļajiem vīrieņiem runāties. Tev atkal lēkme uznākusi, ej paguli, iedzer siltu tēju.

    vienkarsha apmeklejumu statistika, nosing special 5 minushu darbs, var sabuvet ko grib ja ir velme :>

    Nu tad kāpēc vispār jāpapūlas te rakstīt savus ģeniālos šedevrus, ja pats tur neesi ielicis NEKÄ€DU darbu.

    Katrs pats var sabūvēt, ja ir vēlme un statistikas bakstīšana tak nav izņēmums, jedritvaikociņ.

    Cik no jums browsojot ir atslegts JS?

    Š aubīgās lapās ejot bieži atslēdzu speciāli. Lapās, kur ir tavi ģeniālie skripti, noteikti atslēgtu.

    Un cik no jums izmanto IE?

    Tā jau gan ir loģika, bet tā kā tas modulis tev nekad nav bijis pieslēgts, paskaidrošu: nav svarīgi, vai mēs vai suns vai kaķis lieto to IE. Ja viņš eksistē un tam aizvien pieder liela tirgus daļa, tad IE atbalstam ir jābūt. Ja izrādi publiskā forumā savu šedevru kā pamācību citiem, tad rēķinies arī ar tiem citiem. Ļoti iespējams, ka tam, kas izdomās pievākt tavu ģeniālo skriptu būs vajadzīgs tieši IE atbalsts.

    neliela dāvaniņa tiem, kas vēl tikai sper pirmos soļus

    Kalač kopčonij, jomajo…

    Atkal gribēji pastaipīt krānu ar zeķu diegu un nespēj saprast, kāpēc tevi te visi noliek.

    Kadu attieksmi jus gribat no manis

    STFU, GTFO and get a life… Eleonora tevi nemīl 😀

    #201947
    WerNeo
    Participant

    Cilvēki, kuš.. Nevajag norakt! Protams, puika ir iedomājies, ka visu zina un, ka visiem jādanco ap viņu. 🙂 Bet nu nevajag tik skarbi! Sevišķi to iesaku tiem, kas paši bijuši kādreiz padsmitgadnieki un “vislabākie” programmētāji. Cilvēks vēl tikai mācās. 🙂

    #201948
    Anonīms
    Neaktīvs

    Damncrow dirs dirs, ka noliku tevi ka adminu, uzreiz saki ka gailis lekties :seeker: bet nu webi ir ta vieta kur nu tu man nu nekaadigi nespej oponeet, nu nekaa, un ar to tev jasamierinaas, ej tik turpini uz sava iis opereet , atradi man kur iekost, ahahahaaaa, tu tachu ne suda no shi visa nejedz, programmetajs tu , lol … dorks blje 🙂

    M, ow, piedod atvaino, es biju piemirsis ka šis ir profesionaļu forums, te visiem dicki kā žirafēm 🙂 nav jau neviena tada kuram šis varetu noderet :> un nespej jau ari novertet ble, okei, pajaat man aplausus nevajag, bet vismaz atzinibu par to ka esmu kautko atdevis tikai taa varetu but kaut vai pieklajiga ^^ ble un tu labi zini ja es gribetu kko stiept es tevi iebaztu maisaa, ta pat ka shitadus damncrowus un visus citus ezhus ^^ a ta ka es normali gribu padalities ar kautko vismaz tad visi ble ir spuraas un tik gudri ka vispar ble gribas sakt kauneties ka shitadi te parstav ts koderu pasauli ^^ lol.

    masteri ble, pardesmit firmelju lapas kabataa ar max 10hostiem menesi un tagad tik gudri dirst ka ne pa kreisi ne pa labi ^^ jebal aciii

    #201949
    samurajs
    Participant

    Morpheus – jā, šis ir profesionāļu forums, un esmu profesionāls admins šeit. Un man baigi niez viena vieta piešķirt tev banu uz pāris nedēļām par tiem jaukajiem izteicieniem.

    Labi, saprotu, ka tev varbūt no alus strēbšanas urīns sakāpis smadzenē, tāpēc šoreiz tiksi cauri sveikā. Bet rīt tā vairs nenotiks, capito?

    #201950
    Anonīms
    Neaktīvs

    mhm, kaa tad nu bez taa…

    #201951
    Crow
    Participant

    Vo argumentēts pārspriedums par tēmu [img]https://bildites.lv/images/a1p58yflkv64x7unsoh.gif[/img]

    Es pat nepapūlēšos rakstīt savas domu, jo kā latvānis teiktu – nav jēgas diskusiju turpināt.

    #201952
    Advill
    Participant

    Robi, ko tu cepies m?

    Gan kādam noderēs tavs skripelis, bojāt garīgo dēļ dažu mazu bērnu nepamatotajiem un neloģiskajiem komentāriem nav jēgas. Par cik Damncrow vēl joprojām ir bērna prātā, Mad182 nekur tālāk par runescape lapu ar maigi izsakoties draņķīgu CMS nav ticis, bet lietpratējs (Johaidī? No kura laika) WerNeo spēj tikai piešmucēt visus IT un neIT forumus ar akurāt slimiem un bezjēdzīgiem komentāriem. Dēļ viņiem nav vērts raudāt.

    Trūkst vēl BlackHalts ar komentāru “Es tādu uztaisiju pirms 10 gadiem” un vēl daži visiem zināmi IT pārstāvji…

    Vis ironiskākais ir tas ka Roberts man iespamoja šo forumu, bet diemžēl nākas atzīt jau 10 minūtes šajā forumā ir mani pārliecinājušas, ka te tā pat kā Datuvē, Boot, Z-Parkā vai jebkurā Latvijas IT komūnā salasījušies mazi bērni, ap gadiem 15, kuri tā vien velk uz kašķi un problēmām. Tiešām, pat man jau kauns būt Latvijas IT sfēras pārstāvim, nebrīnoties ka Vācijā Latvijas programmētājus sauc par iedomīgiem auniem.

    Un Damncrow, Ingars tev par šādu komentāru visdrīzāk iedotu pa dibenu un aizdzītu gulēt 🙂

    #201953
    WerNeo
    Participant

    Puika joprojām nespēj pārdzīvot. 😀 Redzat ko jūs sadarījāt? Nu nekas, tagad čalim ir atbalsts, “otrs es” 🙂

    #201954
    Anonīms
    Neaktīvs

    werneo nekunksti gan jau ari tu dabusi sievieti :>> or not

    advill lol shita pateikt 😀 skaties tulit bus bans uz gadu par to ka caccam ieuuti 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Tēma ‘neliels statistikas scenārijs’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā