Nemāku uzlikt WI-FI paroli :)

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Nemāku uzlikt WI-FI paroli :)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #285290
    samurajs
    Participant

    Nesaprotu tos cilvēkus, kam patoloģiska tieksme kādam ieriebt. Ja vajag pastrādāt virtuālās cūcības – ej uz Alus dārzu pie Kurzemes, padzer alu, piekonektējies brīvajam AP (SSID = Liepaja) un darbojies. Tas AP ir ar Seska akceptu, lai tad viņu arī trenkā :>

    #285291
    jaukais66
    Participant

    Es pats nebūšu no Kurzemes, taču MCB noteikti, ka būs.

    Svarīgi ir zināt, kā arī apzināties to, kas var notikt, ja mēs lietojam bez paroles mūsu wi-fi, kā arī pašu rūteri. .:)

    Š eit noderētu kāds normāls raksts par to.

    Jāsaka, ka kādreiz ar biju sastrādājis kaut ko rūterī (citu) un kopš tā laika, tas wi-fi vairāk nav pieejams, kā arī nepastāv……..

    #285292
    Vijolnieks
    Participant

    Es savukārt nesaprotu stulbus un nepareizi darīt gribošus “cilvēkus”!

    Priekš publiskā Wi-Fi ir Hotspots domāts! VISS!!!

    Un man nekrata cik daudz aparātus savāks no kā pie Kurzemes, lai vāc, būs pelnijuši! Bet šeit bija jāpamāca meitenei, ka vajag WPA2-AES UN nomainīt arī defaultās paroles, taču tā vietā visi pajoli sāka klāstīt nepareizu huiņu.

    Jā, Pablo arī ir bezmaksas internets, bez uzskaites, un nav nogriezta route uz blakus subnetu ar ofisa kompjiem, bet man pofig, es tikai priecāšos ja tur aizbrauks policija un konfiscēs nahui visus kompjus un AP. Jo Pablo ir pelnijis! Pie Promenādes spīd Free_Ostkom. Nu lai brauc un sameklē un vāc, man pofig! Ostkoms arī ir pelnijuši.

    Bet ja, piemēram, kādai grāmatvedības firmai kāds nemākulis kretīnelis nav nokonfigurējis routeri, tad padomājiet, ar savām brūnajām smadzenēm, kurš būs cietējs?

    Tas ka jūs protat next next spaidīt ar saviem Stinksys, nenozīmē ka jūs kautko jēdzat. Tapēc vajag aizvērt klabekļus un atvērt ausis kad es jums kautko stāstu, pa velti starp citu.

    #285293
    Nettwerk
    Participant

    Te vairaak peedeejie ieraksti atgaadina kraaninju meeriishanos, kursh nu ir nogaazis svesha routeri. Maaksla nav nogaazt routerim sistēmu.

    #285294
    Vijolnieks
    Participant

    Māksla ir neprast konfigurēt un pēc tam fantazēt otmazkas lai nedabūtu pa purnu no routera īpašnieka? Cik daudziem tu jau esi līki sakonfigurējis?

    #285295
    samurajs
    Participant

    Tā, beton, klausies mani uzmanīgi: ja tu vēlies mazliet atmazgāt savu reputāciju, un parādīt, ka vari būt arī noderīgs sabiedrībai – uzraksti rakstiņu par Wi-Fi pareizu konfigurēšanu. Vari to publicēt savā Kucē.lv, un iemest te linku sadaļā “Noderīgas saites”. Vai vari arī publicēt tieši Notepadā – tad kontaktē mani ar PM.

    Tāds raksts varētu būt tiešām noderīgs, jo 90% routeru pircēju neko nejēdz un konfigurē pēc principa “ka tik internets ir”. Ja routeris noklusēti pats piedāvā WPA2-AES paroli uzlikt, tad jau uzliek. Ja nē – tad iztiek 🙂

    #285296
    Toms
    Participant

    Btw, skatos, ka mans piedzīvojums ar kirminālpoliciju vēl ir aktuāls. Jā, man sanāca tāda ziepe, bet cilvēks ir tāds radījums, kas mācās tikai no savām kļūdām.

    Paturpinot to pašu tēmu – esmu jau mēnešus divus savu kompīti no policijas dabūjis atpakaļ. Nezinu, ko viņi tur pusotru gadu darīja, bet gala rezultātā man pakratīja pirkstu par dažām programmām, kuru izcelsme nevienam nebija zināma 😀 Pats esmu ticis sveikā un ar nelielu izbīli pirms pusotra gada 😀

    #285297
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki man neiet wi-fi telefona bet citiem iet kas man jadara???

    #285298
    romajo
    Participant

    Jāieslēdz wi-fi telefonā un jāpieslēdzas tīklam.

    #285299
    3Dklucis
    Participant

    ja esi tarpains čalis pŠ—ēkš tiem citiem tad tav WI FI MAC adrese tiek atsijāta !

    Man majas divi internets sniedzeji MCK un LMT abiem rootriem nav liktas paroles bet tikai velamas MAC adreses kuram lauts atrasties tiikla +ierobezotas IP adreses ,tik cik tām jabūt…ar to vis izteikts…neviens netīrs lops manu WI FI neizmantos:)

    Un vis intresantakais tadiem ka jau te jauta ir baigie brīnumi –tikls ir brivi pieejos un citiem ir internets un mans nevar pieslegties -viens losis pat savu laptopu dēl ta parinstalējis :D..domadams ka vinam gluks sistēma…

    #285300
    Andron MacBeton
    Participant

    Man kafijas aparāts nerāda kino. Ko darīt?

    #285301
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tu esi durnis. TKIP nav WEP. WPA ar TKIP un labu paroli nav atlaužams. Ar noteikumu ja nav ieslēgts WPS.

    WPA2 un AES protams ir labāks, bet vecākas iekārtas to neatbalsta. Tā ka ej vien atpakaļ postēt XSS nevienam nevajadzīgās lapās.

    #285302
    MeistarsUnVergs
    Participant

    MAC filtrs ir bezjēdzīgs. Aplūri kādas MAC ir pieslēgušās AP un uzliec sev tādu pašu. Tāda aizsardzība derēja 2001. gadā kad neviens īsti nezināja kas ir WiFi bet ne tagad.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā