Neprofesionālos PC lietotājus apdraud hakeru uzbrukumi!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Neprofesionālos PC lietotājus apdraud hakeru uzbrukumi!

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #164563
    usins
    Participant

    Nu wnk wairaak spiediis uz banku kontu zaadziibaam un reekinu nomaxaam. Jo tagad jau par visu var maxaat caur i-netu un tas kljuust populaars veids kaa par visu samaxaat un tad veel e-veikali. Ir ir iespeejas kaa aptiiriit parastos mirstiiigos, nevis tikai lielos uznjeemumus

    #163698
    Mr.Death
    Participant

    Ehh, mani gan taa droshiiba neuztrauc.. ja maak zagt tad visu ko var saveidot.. 😀 😀

    #164565
    Mr.Death
    Participant

    Ehh, mani gan taa droshiiba neuztrauc.. ja maak zagt tad visu ko var saveidot.. 😀 😀

    #163699
    4e4en
    Participant

    Un nafig kâpçc mums maksât(pâri pa 60 Ls) tiem vârtiem, par viòu pieïautajâm kïûdâm?

    Linux is like a wigwam – no Windows, no doors, no backdoors, no Gates and an Apache inside.

    drîzâk 4 ne 40

    #164567
    4e4en
    Participant

    Un nafig kâpçc mums maksât(pâri pa 60 Ls) tiem vârtiem, par viòu pieïautajâm kïûdâm?

    Linux is like a wigwam – no Windows, no doors, no backdoors, no Gates and an Apache inside.

    drîzâk 4 ne 40

    #163700
    rajah
    Participant

    vispâr ir viena lieta – kaut kad drîz vajadzçtu parâdîties, ja ar nav parâdîjuðies, vîrusiem, kas bombardçs igaunijas valdîbas un citas mâjaslapas, sakarâ ar visu to trobeli tur – lûdzu pievçrsiet uzmanîbu saviem antivîrusiem – atjauniniet un ðad tad pa cieto disku arî padzenâjiet!

    #164569
    rajah
    Participant

    vispâr ir viena lieta – kaut kad drîz vajadzçtu parâdîties, ja ar nav parâdîjuðies, vîrusiem, kas bombardçs igaunijas valdîbas un citas mâjaslapas, sakarâ ar visu to trobeli tur – lûdzu pievçrsiet uzmanîbu saviem antivîrusiem – atjauniniet un ðad tad pa cieto disku arî padzenâjiet!

    #163701
    samurajs
    Participant

    Rajah ja gadâs kaut ko konkrçtu noíert par ðito tematu (uzlauztas konkrçtas EE lapas utt.) – gaidu raksteli no tevis! Iemet pie rakstu pieteikumiem (Notepad.lv> Rakstu pieteikumi) un es tûlît apstiprinâðu.

    #164570
    samurajs
    Participant

    Rajah ja gadâs kaut ko konkrçtu noíert par ðito tematu (uzlauztas konkrçtas EE lapas utt.) – gaidu raksteli no tevis! Iemet pie rakstu pieteikumiem (Notepad.lv> Rakstu pieteikumi) un es tûlît apstiprinâðu.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā