«Nesmukums» forumā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana «Nesmukums» forumā

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215544
    Foxsk8
    Participant

    Saucās, viena tante teica, pats vainīgs, šeit nekādu noželu par notikušo (ja tā arī bija) nesaskatu, no sanda puses arī varu uzskatīt, viena tante teica, ka no tā komentāra nodzēsu sev HDD. Saprastu, varētu kaut ko celt gaisā, ja mēs to HDD būtu ražojuši un manuāli iemetūši format funkcijas un tieši būtu norādījuši, ja gribi palielināt vienu, formatē disku 😀

    Ne viens šeit nav vainīgs un vismazākā mēra pats portāls, ja tev ir kādas pretenzijas, lūdzu Warneo PM un risiniet ģēlas tālāk paši. Kā jau iekš tēmas minēju, pēdējais komentārs, kur tiešām beigu beigās tā arī sanāk, ka nu atkal kāds brēks pa saitiem, bodēm, ka redz, notepad lietotāju bars (em, kurš gan vēl te ir reģistrējies :D) ir galīgie luļiki. Secinājumus un pārējo daļu atstāju kādam citam, lai izsakas, galveno es pateicu. Tas tagad būtu tā pat, kā skriet pakaļ kaut kādiem mopšiem, džonijiem un vēl dažiem klauniem.

    Vo TokRa vēl parakstā ir numurs, Sandi, zvani augšā 😀

    Ob1: Feiku var ātri atšifrēt, atliek vien statistiku pačolēt un apskatīt vai no boot, eoz nenāk ienākošie linki tieši uz kādu no šim tēmām.

    #215545
    Mr.Death
    Participant

    Par cik ieprieksjeejaa postaa jau paliidziibu piedaavaaju, otreiz to neatkaartosju, bet uzsveersju to, ka notepad.lv nav profesionaals tehniskaas paliidziibas forums, kas garantee to, ka taa apmekleetaaji sanjems kaadu paliidziibu. (nav nedz liigumsaistiibu, nedz kaadas maksas) – tas ir bezmaksas entuziasma vadiits projekts, bez robezjaam. te neiet runa par informaacijas patiesumu, taatad, vieniigais par ko tu vari panjemt kaadu sjeit pie dziesmas ir goda un cienjas aizskarsjana. :> vairaak arii nekas. ja tev pateiks – “iebaaz galvu kraasnii!” arii ticeesi?

    #215546
    ob1
    Participant

    “…Es sodien biju datorveikala…”

    veikala nosaukumu studijā!

    Nu ir tas feiks, ir!

    😀

    #215547
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    “…Es sodien biju datorveikala…”

    veikala nosaukumu studijā!


    siguldas galvenais datorcentrs? :>

    datorpasaule.lv? o_O

    #215548
    WerNeo
    Participant

    Quote:

    Sodien biju pie datorikja ar savu datoru. Tu par sito visu man stasies tiesas prieksa par launpratigu cilveka maldinasanu. Es jau esmu iesniedzis oficialu iesniegumu portala administracijai, lai iedod man tavu vardu uzvardu adresi un ip.

    Cienījamais(kā lai vieglākā formā pasaka), draugs! 🙂 Gribu Tev pavēstīt, ka Tev bija izvēles iespējas.

    1) Es Tev neko neliku darīt.

    2) Tu pats paziņoji, ka esi pietiekoši gudrs. Tāpēc es ar Tevi arī runāju kā pietiekoši gudru cilvēku. Es zināju, ka glups cilvēks patiesi neies izpildīt manis izjokotās darbības. Apmēram: “Zinātājs pasmaidīs!” Man pat prātā neienāca, ka foruma topikā ir samelots par zināšanām. Brīnos kā es uzminēju, ka tas nebija sistēmas HDD. Turpmāk iesaku visas filmas un svarīgākos failus turēt uz C diska (tādā gadījumā, mans ļaunais joks nenostrādātu 🙂 ).

    3) Redzot administrācijas atvainošanos par pārpratumu, gribu vēstīt, ka pēc visiem Valsts likumiem, Tu “iekrīti” pēc pilnas programmas. 3.1) DC++? m? 3.2) Filmas un seriāli? m? 3.3) Topikā sameloji par savām zināšanām. m? (Ceru, ka vismaz Windows oficiāls… un viņš vēl Tev ir).

    4) Pirms Tu mani publiskā telpā sauc nesmukiem vārdiem, pārliecinies, ka pēc tam tiesā, kurā tu mani taisies sūdzēt, tas nostrādās vēl papildus pret Tevi.

    5) Zini ko? Sūdzi mani tiesā! Vērsies policijā (un kā pierādījumu, rādi savu HDD. Lai viņi atjauno datus un apskatās, ko Tu svarīgu zaudēji). 🙂 Vārdu un Uzvārdu prasi man PM. Samurajs to nezin (vismaz es tā domāju).

    6) Failus tu nedzēsi. Tu formatēji disku.

    Galu galā. Ej DIR$T (laikam pirmo reizi te lamājos, ceru, ka bez sekām). 😀 Es atbildu par saviem vārdiem! Es patiesi esmu gatavs tikties ar tevi tiesā!

    P.S. Vainīgs es nejūtos pilnīgi noteikti

    #215549
    Evers
    Participant

    a) Tas tač skaidrs ka šitas p.bumbas iemītnieks nepārsniedz 15 gadus un te visus āzē.

    b) Viņam no dabas nav visi mājās.

    c) Lētā Kandža STRIKES AGAIN!

    Jebkurā gadījumā, prātā vājš pamuļķis! :mod:

    #215550
    drunk_lizard
    Participant

    WerNeo wrote:

    Galu galā. Ej DIR$T


    pasji praatiigaakie vaardi topikaa.

    #215551
    Wuu
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    pasji praatiigaakie vaardi topikaa.


    Man labāk patika Ob1 stāsts par desu :]

    #215552
    ob1
    Participant

    ķirzak, tu biji tas feika autors, ja visu tik labi zini? o_O

    WerNeo, cool down, ja tas kaut kādā neidomajamā veidā pārvērtīsies par reālu keisu, apņomos tiesā uzstāties par expertu. Ir pieredze.

    😀

    #215553
    WerNeo
    Participant

    Da es pats viņam vēl par velti datus atjaunošu(to gan man neļaus), ja sūdzēs tiesā. 😀

    ÄŒalis patiesi nezina par ko runā un kas viņam par to draud. 🙂

    #215554
    ob1
    Participant

    jā, format datus nenogāž, cita lieta, ja šamējais kaut ko ir rakstījis uz tā diska… tad pats vainīgs. 😀

    #215555
    Sandris73
    Participant

    soreiz es esmu uz kompromisu ar werneo. Soreiz es tavu atvainosanos pienemu, bet turpmak gan velos lai jus iesakat realas lietas. Lai nu ka vairs latvijas it cilvekiem neuzticesos. Nekad ari nenaksu pec palidzibas pie nejegam.

    #215556
    ob1
    Participant

    Labi, nu jau pietiks. Pabiedēji Werneo… 🙂

    Laiks atklāt kārtis.

    #215557
    WerNeo
    Participant

    Nafig es vēl 4 alus nopirku? Tu tā vienkārši pazudīsi, apsūdzējis mani bez maz vai pedofīlijā?

    P.S. Lasu, lasu… atvainošanos pieņem? Jālasa tajā daļā, kur runa par DC++? 😀

    #215558
    Sandris73
    Participant

    werneo es panaksu to, lai tevi no si saita izmet. P!mP!

    #215559
    ob1
    Participant

    Opā! o_O

    Jaunietis lecīgs.

    😀

    P.S. Samuraj, neliec vēl Sandrim banu – būs interesanti. 😀

    #215560
    Evers
    Participant

    Sandri, iesaku tev izmest datoru pa logu, pēc tam varēsi mani iesūdzēt par to ka būšu izraisījis tavas datortehnikas nelabojamus defektus.

    Tiešām āksts, apvainojies te kunkst kā tāda caca.

    Ja datorzināšanas tik zemā līmenī un visi nav mājās, pat “Power” pogas spiešanu uztici labāk speciālistam.

    #215561
    Mr.Death
    Participant

    https://blogs.msdn.com/officeoffline/archive/2008/09/12/bill-gates-has-one-so-why-don-t-you.aspx

    Sleedzat ciet na*uj, juus jau man zadolbalji, man tuuliit acis izliis. “>[/size]

    #215562
    Sandris73
    Participant

    Tagad es saprotu ka VISI datorurkji ir j0beri.

    #215563
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    Sandri, iesaku tev izmest datoru pa logu, pēc tam varēsi mani iesūdzēt par to ka būšu izraisījis tavas datortehnikas nelabojamus defektus.

    Tiešām āksts, apvainojies te kunkst kā tāda nedap1$ta caca.


    A ja nu tas ir Kalvītis vai Godmanis, vai nedod dievs Līdaka. Hana tev būs o_O

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Tēma ‘«Nesmukums» forumā’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā