«Netbūks» HP Mini 110 XP varēs atskaņot HD video

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «Netbūks» HP Mini 110 XP varēs atskaņot HD video

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149098
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_hpminipc_1.jpg[/imgl]Hewlett-Packard spērusi soli pretī kvalitatīvu filmu cienītājiem un piedāvā savu netbūka modeli HP Mini 110 XP arī ar HD displeju, kas ļaus pilnvērtīgi skatīties 720p standarta video. Par uzlaboto ekrānu nāksies piemaksāt vien nieka 30 dolārus. Ja parastais 10″ displejs ir ar 1024×576 izšķirtspēju, tad HD versijai šis rādītājs ir 1366×768 pix. Ir pretatspīdumu pārklājums un LED izgaismošana.

    Visai zemo CPU veiktspēju (netbūkā lietots Intel Atom N270/N280 ar GMA 950 grafisko kodolu) pie HD atskaņošanas paredzēts spēcināt ar kompānijas Broadcom videodekoderi Crystal HD, kas vēl par 30 USD sadārdzinās izstrādājumu.

    Tātad bāzes komplekta (Atom N270, 1 GB RAM, 16 GB SSD) + HD displejs + Crystal HD cena Eiropā būs 390 USD + PVN jeb ap 240 Ls Latvijā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_131014_1.jpg[/img]

    Avots

    #203893
    msh
    Participant

    Plus vēl kaut kas plus vēl kaut kas plus vēl kaut kas un sanāk mazohisms par porķika cenu 😀

    #203894
    ob1
    Participant

    HP mini neņemiet. Mēsls.

    #203895
    Crow
    Participant

    Bāc… mazohisms. 720p Video uz 10″ ekrāna 😀

    #203896
    Rebellion
    Participant

    ob1 wrote:

    HP mini neņemiet. Mēsls.

    Varēji jau paskaidrot savu teikto…

    #203897
    ob1
    Participant

    Kādu laiku atpakaļ instalēju vienu HP mini 100. Visu laiku rupji lamājos. Viss uztaisīts caur pakaļu. Tam nebija pat VGA izejas (un izskatās, ka šim arī nav). Temperatūra augstas, dzesēšana draņķīga. HP ierastie nestandarta risinājumi.

    Nu un kā jau damncrow pareizi piebilda – 720p uz 10″ ekrāna ir mazohisms.

    No netbūkiem, manuprāt, visprātīgākais ir Samsung NC20.

    #203898
    TrakaisKursis
    Participant

    ob1 wrote:

    HP mini neņemiet. Mēsls.

    Man bija HP 9. sērijas paviljons – izrādījās tāpat kā dauziem, ar defektīvu mātes plati. Labi, ka garantijas ietvaros nomainīja. Bet pēc šīs pieredzes ar it kā prestižu datoru ražotāju, es vairs nemūžam negribu sapīties ar viņiem.

    10 collu ekrāns, spēcīgs Atoms, vēl papildus HD atskaņošanas risinājumi spelcdzelža veidā un tikai 720p;)? Varēja jau labāk;)

    #203899
    TrakaisKursis
    Participant

    ob1 wrote:

    Kādu laiku atpakaļ instalēju vienu HP mini 100. Visu laiku rupji lamājos. Viss uztaisīts caur pakaļu. Tam nebija pat VGA izejas (un izskatās, ka šim arī nav). Temperatūra augstas, dzesēšana draņķīga. HP ierastie nestandarta risinājumi.

    Nu un kā jau damncrow pareizi piebilda – 720p uz 10″ ekrāna ir mazohisms.

    No netbūkiem, manuprāt, visprātīgākais ir Samsung NC20.

    14:51: NC20 apakšā stāv tas pats vx800 kas manam datoram un, ja pareizi sapratu, precīzi tāds pats CPU (manējais ir 1+Ghz, ar iespēju pie noslodzes iestrādāties uz 1.3Ghz, kas ir Samsung NC20 standarta takts frekvence), ekrāns jūtami lielāks – kur ir garantija, ka jams ies labāk?

    Būs vien tev jāpiekrīt, neskatoties, ka NC20 ir tas pats mikroshēmojums, kas man vx800, bet tieši tāpat kā manējā datora CPU spēj pie noslodzes palielināt takts frekvenci par 300mHz, no 1GHz uz 1.3GHz (ne velti 1+Ghz procesors pašas VIA klasifikācijā), izrādās arī NC20 CPU 1.3Ghz spēj strādāt līdz 1.6Ghz frekvencei (oficiālā klasifikācija man bija likusi domāt, ka 1.3Ghz – ir viss, augstāk vairs nevar), un tad ir grūti apšaubīt, ka pārī ar vx800 (neskatoties uz lielo ekrānu) ar HD video NC20 tiks galā godam, varbūt pat ar 1080p…

    #203900
    ob1
    Participant

    Jā, tas NC20 izskatās cerīgi.

    Vēlreiz atkārtošos – ja kāds ir nopircis NC20, tad iedodiet to man uz win instalēšanu. Naudu neprasīšu,- man ir sportiska interese to dzelzi pataustīt.

    #203901
    TrakaisKursis
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā, tas NC20 izskatās cerīgi.

    Vēlreiz atkārtošos – ja kāds ir nopircis NC20, tad iedodiet to man uz win instalēšanu. Naudu neprasīšu,- man ir sportiska interese to dzelzi pataustīt.

    Cits Nano bazētais ACER F88 solās būt vienkārši mežonis:

    https://netbookboards.com/netbooks/the-f88-a-netbook-that-can-compete-with-a-notebook/

    Labi nav 12.1” ekrāns, tomēr CPU spēcīgāks + 64 bitu Win OS virsū (reiz 4GB RAM) + vx855, kas 1080p HD spēlēja CPU noslogojot vien par 10-15% (internetā atrodami testi).

    #203902
    Janhouse
    Participant

    ob1 vai nu palaidi garam HDMI/DVI vai ari HP uzvaras pardodot kadu USB VGA aparatu.

    Vispar VGA ir novecojis, negribetu ko tadu savam datoram.

    Par temperaturam nevajag sudzeties. Ja istaba ir 30 gradi, tad nebrinies, ka kompis knapi spej dzeset uz 60 gradiem. (Piemeram, 60 gradi ir pat loti ok.)

    Un nevajag sitos mazos aparatinus mocit ar Win. 😀

    #203903
    Jaunzems
    Participant

    Janhouse, tēmē jau uz Google OS? 😀

    #203904
    ob1
    Participant

    -> Janhouse

    Nē, HDMI/DVI nepalaidu garām 🙂

    Nē, istabā temperatūra ir 23°C +- 1 grāds. Kondicionieris.

    #203905
    Janhouse
    Participant

    Google OS, šķiet, ka būs bāzēts uz Linux. Varētu to mēģināt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā