Nevaru vairs piekļūt savai mājas lapai, ievadot IP adresi

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Nevaru vairs piekļūt savai mājas lapai, ievadot IP adresi

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #192504
    RockstaR
    Participant

    nē.. 78.84.139.246 ..

    #192505
    memorex
    Participant

    avtor mudak, tema zakrita :duno: Var redzēt ka datuve izputēja, tagad pelēkā masa pārvācās uz šejieni. Ja nav sajēgas maksā, mudakiem vairs nav jēgas palīdzēt.

    #192506
    grisha
    Participant

    RockstaR wrote:

    jūs īsti nesaprotat manu problēmu… grisha varbūt.. tagad neiet runa tikai par mājaslapu un rūteris visu laiku ir ieslēgts.. man bija normāla IP adrese.. 78.84.139.246 bet tagad vairs nav..

    Mjaa, tagad es ar neko nesaprotu, kur probleema. Sheit tu raksti ka vairs nav shii IP adrese, naakoshajaa postaa Tu raksti ka tev ir taapati IP adrese. Kur tad tev beigaas ir probleema?

    #192507
    RockstaR
    Participant

    bļin man nav ip adreses vnk šito tikai rāda web lapās..

    #192508
    grisha
    Participant

    Kaada publiskaa IP adrese ir ruuterim?

    IP adrese tev ir. Aiz ruutera kompii, protams tev buus lokaalaa IP adrese., piem. 192.168.1.100 . . .

    P.S. neesmu pamaniijis ka Tu piemineetu kas tev ir pa interneta provaideri.. .

    #192509
    RockstaR
    Participant

    Man ir Lattelecon Mājas komplekts pirmais..

    visu laiku gāja web ejot ar 78.84.139.246 to pašu ip rādīja speedtest.net un start>run>cmd>ipconfig

    bet tg speedtest rāda to pašu savā webā netieku, tieku tikai ar localhost, un iekš cmd>ipconfig ip rāda 192.168.1.103

    #192510
    grisha
    Participant

    Nu tad forvardee ruuterii portus. uz savu kompi un tad ar straadaas nets weblapa.

    #192511
    RockstaR
    Participant

    tas jau sen ir izdarīts.. jau no paša sākuma tpc jau kādreiz gāja webs.. vnk ip adrese tg tāda stulba.. ā mo6 es zinu ko darīt..

    #192512
    grisha
    Participant

    un ko? kura IP adrese tev ir stulba? Ja buutu visi ieprieksh tev piedaavaato izdariijis, sen tevtaa lapa straadaatu.

    Kaa saka, nevajag mandeles opereet caur pakalju… .

    #192513
    RockstaR
    Participant

    es ar rūteriem nekad neesmu ņēmies tpc daudz nerubīju.. stulbā ir 192.168.139.246 ..

    Saproti vislaik ar rūteri webs gāja un ip bija 78.84.139.246 bet vienā dienā pēkšņi neiet..

    #192514
    grisha
    Participant

    Vieniigais ko varu ieteikt, noresetot ruuteri. LInksys ar origjinaalo firmwaari nav tas labaakais. Meedz nokaarties vinji. Kaa to izdariit, lasi ruutera manuaalii, kas naaca liidz ruuterim. Par portu forvardaaciju arii tur izlasiisi.

    #192515
    RockstaR
    Participant

    forwardāciju es māku… nets arī iet vnk laikam būs jāpārinstalē..

    #192516
    RockstaR
    Participant

    es ļoti atvainojos par šo visu. porti man bija noforwardēti, bet bija uz 102 kā kādreiz pārliku uz 103 un viss iet atvainojos ka pats izgāzos kā veca sēta.. :duno:

    #192517
    grisha
    Participant

    nu redz kaa iet, kad visu kaartiigi nepaarbauda… .

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā