"Nokia" telefoni kļūs lētāki

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas "Nokia" telefoni kļūs lētāki

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147159
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080803143911107.jpg[/imgl]Lielākais telefonu ražotājs Nokia samazina cenas lielai modeļu grupai. Palētinājums būs ap 10%.

    Somijā jau ir spēkā jaunās cenas. Ievērojami lētāki kļuvuši multimediju modeļi un “cameraphones”. Kā piemērus var minēt Nokia 5310 un 5610 no XpressMusic sērijas, kā arī Nokia N81 smartphone slider noformējumā (versija ar 8 GB iebūvēto atmiņu).

    Protams, šis solis nav nekāda labdarība. Iemesls vienkāršs: sakarā ar ekonomikas lejupslīdi samazinājies dārgo modeļu pieprasījums Eiropā un Ziemeļamerikā. Nokia izvēlējās neriskēt, lai nesamazinātu savas produkcijas konkurētspēju.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080803143642992.jpg[/img]

    Avots

    #181983
    doroteja
    Participant

    :party: Tieši domāju uz Ziemassvētkiem sevi aplaimot ar NOKIA!

    #181984
    linx
    Participant

    Laikam jau sāk just, ka Sony Ericsson, LG, Samsung, un pat Iphone sāk iedzīt Nokia 🙂

    #181985
    Jazz
    Participant

    Manā skatījumā visi iepriekšminētie varbūt izņemot Sony Ericsson vēl tālu atpaliek no Nokia

    #181986
    Sid
    Participant

    Manurpāt, tie visi ir vienādi, vismaz funkcionalitātes ziņā viennozīmīgi.

    #181987
    msh
    Participant

    Lētu klucijas draņķu jau agrāk pietika 🙂

    #181989
    memorex
    Participant

    Man Nokia ir kalpojušas godam, labs darba zirgs, SE vairāk spēļmantiņas, LG daži labi, bet vairāk paredzēti sieviešu publikai. Ja “ekrāns” (iphone) maksās 100Ls un nebūs 50Ls mēnesī obligāti jāmaksā, tad jau var pirk, bet ja pērk pa pilnu cenu tad Nokla.

    #181990
    marr
    Participant

    es iPhone nepirktu arī šobrīd par pilnu cenu, jo atsauksmes nav nemaz tik labas.

    Vienmēr esmu bijis nokia lietotājs, atskaitot dažus symbian gļukus, viss šķiet ok, tā kā neesmu nekāds melomāns, tad SE man 100 gadi nav vajadzīgs. LG, cik manīts, nav licies diez ko ērts, bet ļoti iespējams, ka tas tikai pieraduma dēļ

    #181991
    Sid
    Participant

    Paskaidrojiet man, nezinītim: kāda atšķirība telefonos? Piezvanīt var ar visiem, sms var nosūtīt ar visiem, SE nāk klāt augstāka kvalitāte mp3 atskaņotājam, thats all.

    #181992
    samurajs
    Participant

    Sid wrote:

    Paskaidrojiet man, nezinītim: kāda atšķirība telefonos? Piezvanīt var ar visiem, sms var nosūtīt ar visiem, SE nāk klāt augstāka kvalitāte mp3 atskaņotājam, thats all.


    Un video arī augstāka kvalitāte, labāks iebūvētais WAP protokola pārlūks, un cena lētāka!

    #181993
    memorex
    Participant

    Un kvalitāte sliktāka, pogas SŠªDS (lielākajai daļai), ekrāni sliktāki bija līdz šim, skaņa takā svilpe. Wap neinterisē, vienīgi wi-fi. SE ir vairāk orientēts uz jauniešu publiku, bet darbam tas telefons neder + saņemot lietus pili vai mazliet mitruma zūd garantija (tas ir tikai SE). Tagad esmu nolicis SE līdz pedejam su..m, bet kopumā par to cenu normāli telefoni.

    #181994
    marr
    Participant

    samuraj, kā izpaužas “labāks iebūvētais WAP protokola pārlūks” ?

    #181995
    samurajs
    Participant

    marr: atverot www lapas (ne wap jeb wml lapas) ar SE pārlūku, tās attēlojas daudzmaz sakarīgi un pārskatāmi, ko nevar teikt par Nokia un Samsung pārlūkiem (var jau būt ka jaunākajiem modeļiem tagad ir labāks pārlūks…) Tā kā pastāv MiniOpera – jautājums itkā nav aktuāls, bet nu tomēr…

    #181996
    sir_irius
    Participant

    brausēt uz WAPa “just sucks”, bet varbūt Tu vispār domā, kā attēlo lapas vispār?

    #181997
    samurajs
    Participant

    sir_irius wrote:

    brausēt uz WAPa “just sucks”, bet varbūt Tu vispār domā, kā attēlo lapas vispār?


    Nevis just sucks bet total sucks:D Bet nu tādu lietu kā kirila SMS senderi vēl nākas lietot. Vienubrīd https://wap.ps.id.lv/sms.php negāja, tad nu pārliecinājos, kā www lapa https://sms.id.lv/send/index.php izskatās uz dažādiem telefoniem 😀 Tikai uz SE bija tieši tāpat kā uz PC. Uz Samsung vispār lietot nevarēja, burti izkārtojās vertikāli 😀

    #181998
    marr
    Participant

    samuraj, “atverot www lapas (ne wap jeb wml lapas)” – tā jau cita runa, tam ar WAP vairs maz sakara. Cik man bijusi darīšana, tad WAP lapas nokia attēloja kā jau WAP lapas, nezinu kā viņas tik īpaši var atvērt “labāk”.

    Kas attiecas uz www lapām, tad man, personīgi labāk patīk nokia iebūvētais browseris (tā lai nevienam nav jābļauj, pateikšu 51 reizi: symbian s60 3rd), jo viņš standartā atver pilnu lapu nevis samazināta izmēru (kā to dara opera). Tas tāpēc, ka parasti ejot lapā caur mobile jau zinu, ko tur gribu, navigēt un zoom’ot ir papildus darbība, kuru labprāt izlaižu. Tāpat arī navigēšana back un forward subejktīvi šķiet ērtāka.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā