Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #170567
    Mr.Death
    Participant

    te jau pat normāli pajokot ar melno humoru nevar ka jau tevi nosaukā kā pēdējo mudaku, idiotu u.t.t. stulbā ķirzaka visu atmosfēru sabojā :hmz:

    tā vispār 3. septembra pasāciens baigi labais 😉 nosvinēts kārtīgi tagad tik atkal jāvergo kārtējais gads skolas labā un “jāpilda mājasdarbi” :D:D:D

    #170568
    JakeGreen
    Participant

    dzērušai ķirzakai banu, ka nemetās. lai var BOOTā paspamot cik te slikti un kā viņu apbižo.

    #170569
    samurajs
    Participant

    JakeGreen wrote:

    dzērušai ķirzakai banu, ka nemetās!

    Nēēēē! Es tak 10 reizes to reptīli pēc Noteikumu 4.1 varēju pa sienu izsmērēt, bet to nedaru, jo esmu pozitīvi domājošs! 😀

    Godīgi sakot – pati tā doma vien, kā ķirzaks dīdās uz krēsla pie PC, trīcošām rociņām meklē burtus uz klavas, nervozi grauž saulespuķu sēklas, runājas pats ar sevi, un apspļauda monitoru – man totāli uzlabo garastāvokli… Nu vajag tak kādu galma ākstu arī (kurš pie tam paretam kādu labu ideju izsaka)!

    Galvenais, džeki – neņemiet pierē! Ja jūs aizskar – dodiet pretī!

    #170570
    drunk_lizard
    Participant

    muahhhh

    samurajs, tev sjausmu staastinjus rakstiit vajag 😀

    runaajot par galma aakstu, mhhhh – sjitai kompaanijaa buus gruuti

    starp tik profesionaaliem aakstiem man nav nekaadu izredzju….

    btw – starp citu, samurajs, vieniigais sakariigais kadrs te esi tu – tiesjaam nesaprotu, ko tu te meklee?

    vai meegjini kkaa pasjapliecinaaties starp klauniem?

    personiigi es te atskrienu gariigo uzlabot. te var ieguut tik daudz pozitiivu emociju…

    par piemeeru peedeejaa foksinja postaa, mhhh. puisjeliits pat lamaaties tolkam nejeedz, a taa gribas :>

    aa, un specatbilde JakeGreen – man pie kaajas, ka mani ieniist maloljetkas….

    #170571
    samurajs
    Participant

    d_l: Zini- es jau uz tevi nedusmojos par to ākstīšanos, arī tas uzlabo garīgo. 😀

    Ko te daru? Piekrītu, ka daudzi džekiņi jauni un vēl nepieredzējuši. Bet tas tak mainīsies, nāks pieredze un zināšanas. Ja jau varēja uzkodēt šo portālu- 100% panākumi būs. Kas ir labāk – būt saimniekam savā portālā vai slaucīt citur samestos gružus? Un viens jau otru neizslēdz. Te tev arī atbilde.

    #170572
    Mr.Death
    Participant

    aha, tad ka jūt ka nu par galīgāko lupatu ir palicis tad d_l sāk jau līst dirsā. vispār pēc vakardienas izlecieniem tev jau sen vajadzēja būt izbanotam.

    #170573
    Foxsk8
    Participant

    Code:

    puisjeliits pat lamaaties tolkam nejeedz

    Nu varbūt es nemāku, bet ne jau tev par to spriest. Varbūt labāk māku tev zobus no mutes izsist, vai pataisīt tevi par bezmugurkaulnieku? Tavu personību meiģināt pielīdzināt tavam nikam. 😀 Drunk – lizard. Es jau iedomājos to skatu vien, un rēka jau panesās 😀 😀 :rofl:

    Izdomāju ko izdarīšu, tev par godu izveidošu te tādu grupu, Galma āksts. Pie tava profila rādīsies, galma āksts. 😀 😀 :rofl:

    #170574
    samurajs
    Participant

    Redz, Edgar, ar ko mēs atšķiramies no citiem – pie mums nesūta uz Googli un nebano par kritiku. Mjā, kaut kur d_l nav taisnība, bet kaut kur arī ar ir. Tas tiks plašāk apspriests Adminforumā.

    @ D_l: tu man piedāvā kļūt par šausmu stāstu rakstnieku? Ja būtu vairāk iedziļinājies mūsu portālā, tad būtu atracis šito!

    Jauku lasīšanu… un uzkod aknas! :rofl:

    #170575
    nitro
    Participant

    1)D_l, gribeetos uzzinaat to kriteeriju kas viennoziimiigi ljauj spriest par to vai cilveeks ir sakariigs vai nee..iipashi jau internetaa kur lielaakaa dalja sleepjas zem maskaam(profiliem) un taadeejaadi apgalvot ka kaadu zini ir bullshits..

    2)Kad vienreiz sapratiis – dzimums, vecums, statuss un paareejais bullshit nav raadiitaajs! Taaka samurajs ceru ka tas nebija domaats negatiivi par to ka daudzi dzhekinji ir mesti jo maz pieredzes..bez tam neaizmirsiisim ka visi saakumaa ir Jauninjo statusaa..visi saakam no pirmaas klases nevis uzreiz augstskolas..

    #170576
    samurajs
    Participant

    @Nitro: pie mums patiešām dzimums, vecums, izglītība etc. neko nenozīmē. Notepad ir demokrātisks portāls, kur paciešam daudz ko tādu, ko citur nepaciestu.

    Bet vienalga – aicinu visus ievērot Noteikumus, īpaši uz leksiku un attiecībās ar pārējiem lietotājiem.

    #170577
    zhagis
    Participant

    Smiekli nāk,kā te viena daļa ir sašutusi par D_L teikto.Tāds iespaids,ka dzīvojat stikla kolbā un “tautas valodu” nekad neesat dzirdējuši.

    Vismaz forums nedaudz atdzīvojas,kad tiek pateikts kāds asāks vārds.Ja tiek gvelztas apsolūtās glupības un kāds tev tāpat arī atbild,tad kāda mārutka pēc vēl spirināties pretī?Vēl jo vairāk ja to nevari argumentēt.

    Asāka vārdu pārmaiņa šad tad nenāk par ļaunu.

    #170578
    nitro
    Participant

    @zhagis Nav neviens sashutis vnk nevajag runaat vispaariigi tikai runaashanas peec, pat ja tas iederas..un tas ko tu teici arii ir blekjis..ja uz tevi to negatiivismu attiecinaatu tad tu te nerunaatu par ” tautas valodu” un tad smiekli buutu citiem..bet nu lab – jaabeidz offtopic..

    #170579
    Mr.Death
    Participant

    samurajs wrote:

    Redz, Edgar, ar ko mēs atšķiramies no citiem – pie mums nesūta uz Googli un nebano par kritiku. Mjā, kaut kur d_l nav taisnība, bet kaut kur arī ar ir. Tas tiks plašāk apspriests Adminforumā.

    Tev tikai pielipa d_l glaimi :D:D:D Protams, ka es zinu ar ko mēs atšķiramies, neesmu jau svešs, bet diemžēl TO nu nekādi nevar saukt par kritiku. Tā jau ir apcelšana, ja tevi nosauc par mudaku.

    #170580
    drunk_lizard
    Participant

    Nitro wrote:

    1)D_l, gribeetos uzzinaat to kriteeriju kas viennoziimiigi ljauj spriest par to vai cilveeks ir sakariigs vai nee..iipashi jau internetaa kur lielaakaa dalja sleepjas zem maskaam(profiliem) un taadeejaadi apgalvot ka kaadu zini ir bullshits..


    Nitro, uzdrosjinos apgalvot, ka diezgan daudz cilveekus, kuri saistiiti ar latvijas un netikai it forumiem, es paziistu personiigi 😀

    taa pat kaa vinji mani….

    cilveeks var katraa forumaa izmantot citu nick, bet stils un IQ no taa nemainaas

    priekaa…

    un jaa, foksinj, miiluliit, paldies par ruupeem

    esmu noveerojis, ka beerniem patiik visaadas kosjas mantinjas, kraasaini burtinji etc.

    ja tu sjitaadaa veidaa meegjini man iekost, laipni luudzam, mhhhh

    lieku reizi savs infantilisms jau ir jaapieraada…

    #170581
    Mr.Death
    Participant

    Pokemoniem koša krāsa piestāv 😉 BTW cik ilgi meklēji svešvārdus vārdnīcā lai varētu “izteikties gudri”? 😀

    Quote:

    un jaa, foksinj, miiluliit, paldies par ruupeem

    Vē… nav brīnums kāpēc tev piešķirta rozā krāsa :D.

    #170582
    deivs001
    Participant

    Jautajums drusko no tēmas prom!

    Vai RTU ir pieejams WI-FI?

    #170583
    Foxsk8
    Participant

    Laikam, kad bija. Tu domā RTU-LF. Izej pie kojām, un pameklē signālu, varbūt kaut ko atradīsi.

    #170584
    deivs001
    Participant

    Jap RTU – LF. Biblenē nav, tas skaidrs

    #170585
    samurajs
    Participant

    Edgars wrote:

    Tev tikai pielipa d_l glaimi :D:D:D Protams, ka es zinu ar ko mēs atšķiramies, neesmu jau svešs, bet diemžēl TO nu nekādi nevar saukt par kritiku. Tā jau ir apcelšana, ja tevi nosauc par mudaku.

    Nekas man nepielipa, es tikai cenšos atrast tam visam cēloni: nāk boot.lv mods uz notepadu, lai izņirgātos. Varbūt tāpēc, ka šeit, virtuālajā pasaulē, to var nesodīti izdarīt, nesaņemot pa seju? Protams, ja nepelnīti nosauc par mudaku – tā ir apcelšana. Ir gan bijuši daži pelnīti momenti, bet kopumā d_l izgājieni nav attaisnojami.

    Iespējams, ka viņš velk paralēles ar savu boot.lv? Veltīgi, mēs neesam boot.lv un netaisāmies būt…

    #170586
    Sid
    Participant

    Quote:

    btw – starp citu, samurajs, vieniigais sakariigais kadrs te esi tu – tiesjaam nesaprotu, ko tu te meklee?

    Tātad mefisto ir idiots?:)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Tēma ‘Notepad.lv sveic savus lietotājus Zinību dienā!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā