Orb.lv vieta kur izklaid

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Orb.lv vieta kur izklaid

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145495
    Foxsk8
    Participant

    Pçtam ORB.lv – pirmâ daïa

    Kurð gan nav dzirdçjis par jauno portâlu ORB.lv. Ieejot tajâ mçs sâkam apbrînot visas iespçjamâs funkcijas, kas patieðâm ir satriecoðas. Taèu vai mçs kâdreiz esam apdomâjuðiem kâdçï tâ veidotâjiem tas viss ir vajadzîgs? Pirmâ lieta, kas man lika sâkt ðaubîties par ORB.lv patiesajiem nodomiem ir zagtais dizains, ieejot saitâ https://www.merix.com.pl/ jûs droði vien pamânîsiet lîdzîbu ar ORB.lv . Nedaudz papçtot uzzinâju, ka arî daþi e-pasta lietotâji ir saðutuði par ðo portâlu, jo pçc tam, kad viòi caur ORB.lv bija aplûkojuði savas e-pastkastîtes, to parole “pati no sevis” nomainîjâs. Iespçjams, ka tâ visa ir tikai sagadîðanâs, vairâk pierâdîjumus par ORB.lv portâla nodomiem jûs uzzinâsiet raksta otrajâ daïâ.

    NB. Rakstâ ievietotâ informâcija nav domâta portâla neslavas celðanai.

    #164689
    deivs001
    Participant

    Bet konkurents draugiem. Varbût vismaz jauns portâlâ parâdîsies (bezmaksas).

    #163764
    deivs001
    Participant

    Bet konkurents draugiem. Varbût vismaz jauns portâlâ parâdîsies (bezmaksas).

    #164691
    Foxsk8
    Participant

    Ja rokas nav lîkas, var pats savu portâlu uztaisît ar visâm populârâkajâm iespçjâm. Var arî dabot gatavu un izmantot, vai arî pârkodçt.

    #163765
    Foxsk8
    Participant

    Ja rokas nav lîkas, var pats savu portâlu uztaisît ar visâm populârâkajâm iespçjâm. Var arî dabot gatavu un izmantot, vai arî pârkodçt.

    #164693
    jurgenz
    Participant

    manas domas – orb.lv rulzz

    draugiem.lv – draugi ta visi tur 🙂

    #163766
    jurgenz
    Participant

    manas domas – orb.lv rulzz

    draugiem.lv – draugi ta visi tur 🙂

    #164695
    marr
    Participant

    Vai kâds man kâ cilvçkam, kas nav (un pagaidâm netaisâs) reìistrçjies orb.lv var pastâstît ar ko viòð ir citâds no draugiem.lv, atskaitot, cik saprotu iespçju mainîties ar failiem? Un kâ tur tiek filtrçts, kâdiem failiem drîkst mainîties…?

    #163767
    marr
    Participant

    Vai kâds man kâ cilvçkam, kas nav (un pagaidâm netaisâs) reìistrçjies orb.lv var pastâstît ar ko viòð ir citâds no draugiem.lv, atskaitot, cik saprotu iespçju mainîties ar failiem? Un kâ tur tiek filtrçts, kâdiem failiem drîkst mainîties…?

    #164697
    nitro
    Participant

    marr wrote:

    Vai kâds man kâ cilvçkam, kas nav (un pagaidâm netaisâs) reìistrçjies orb.lv var pastâstît ar ko viòð ir citâds no draugiem.lv, atskaitot, cik saprotu iespçju mainîties ar failiem? Un kâ tur tiek filtrçts, kâdiem failiem drîkst mainîties…?

    Google daudz ko pateiks.(:

    https://kristaps.blogiem.lv/2006/09/30/2441.html

    https://krizdabz.id.lv/2006/09/30/orblv-kartejais-portals-draugiem/

    un protams pashi https://www.orb.lv iipashi iesaku izlasiit noteikumus 😉 😉

    #163768
    nitro
    Participant

    marr wrote:

    Vai kâds man kâ cilvçkam, kas nav (un pagaidâm netaisâs) reìistrçjies orb.lv var pastâstît ar ko viòð ir citâds no draugiem.lv, atskaitot, cik saprotu iespçju mainîties ar failiem? Un kâ tur tiek filtrçts, kâdiem failiem drîkst mainîties…?

    Google daudz ko pateiks.(:

    https://kristaps.blogiem.lv/2006/09/30/2441.html

    https://krizdabz.id.lv/2006/09/30/orblv-kartejais-portals-draugiem/

    un protams pashi https://www.orb.lv iipashi iesaku izlasiit noteikumus 😉 😉

    #164698
    marr
    Participant

    kurð te kâdreiz teica, ka te nevienu uz google nesûta? 😀

    bet vispâr, ja jau iepazîstina ar orb.lv, tad arî jâiepazîstina te, nevis jâsûta uz linkiem (no kuriem 1 ir down 😉 )

    Bet kopumâ pateicîbas, cik iemetu acis tad (surprise, surprise) tur nav nekâ, kas manu uzmanîbu spçtu piesaistît 🙂

    #163769
    marr
    Participant

    kurð te kâdreiz teica, ka te nevienu uz google nesûta? 😀

    bet vispâr, ja jau iepazîstina ar orb.lv, tad arî jâiepazîstina te, nevis jâsûta uz linkiem (no kuriem 1 ir down 😉 )

    Bet kopumâ pateicîbas, cik iemetu acis tad (surprise, surprise) tur nav nekâ, kas manu uzmanîbu spçtu piesaistît 🙂

    #164699
    nitro
    Participant

    marr wrote:

    kurð te kâdreiz teica, ka te nevienu uz google nesûta? :D{..}

    Ja tas bija teemeets uz mani tad es nesuutiiju tevi uz google es vnk pie reizes pieliku to maajienu jo lai arii 3 linkus atradu man nav jaameklee cita vietaa pilniigi viss..tas uz ko es tevi suutiiju(kautgan arii striideeties var) ir tie 3 linki nevis google. Lab miers vnk nevajag nepamatoti nolikt.(:

    P.S.Un kaapeec linkus nevar dot? Tie tak visu labaak pateiks pa mani..

    #163770
    nitro
    Participant

    marr wrote:

    kurð te kâdreiz teica, ka te nevienu uz google nesûta? :D{..}

    Ja tas bija teemeets uz mani tad es nesuutiiju tevi uz google es vnk pie reizes pieliku to maajienu jo lai arii 3 linkus atradu man nav jaameklee cita vietaa pilniigi viss..tas uz ko es tevi suutiiju(kautgan arii striideeties var) ir tie 3 linki nevis google. Lab miers vnk nevajag nepamatoti nolikt.(:

    P.S.Un kaapeec linkus nevar dot? Tie tak visu labaak pateiks pa mani..

    #164701
    marr
    Participant

    Nç, viss ir forði 🙂

    Es biju ar savu izteikumu domâjis, ka kâds garâmgâjçjs- lietotâjs padalâs real-life pieredzç, ko arî tajâ kristaps.id var atrast. Un nav jau tâ, ka man vajadzçja atblidi pa 100%, jo nav jau tâ, ka nevaru dzîvot nezinot 🙂 Nebija mçríis nevienu speciâli priekð manis dzît meklçjumos 😀

    #163771
    marr
    Participant

    Nç, viss ir forði 🙂

    Es biju ar savu izteikumu domâjis, ka kâds garâmgâjçjs- lietotâjs padalâs real-life pieredzç, ko arî tajâ kristaps.id var atrast. Un nav jau tâ, ka man vajadzçja atblidi pa 100%, jo nav jau tâ, ka nevaru dzîvot nezinot 🙂 Nebija mçríis nevienu speciâli priekð manis dzît meklçjumos 😀

    #164703
    nitro
    Participant

    marr wrote:

    Nç, viss ir forði 🙂

    Es biju ar savu izteikumu domâjis, ka kâds garâmgâjçjs- lietotâjs padalâs real-life pieredzç, ko arî tajâ kristaps.id var atrast. Un nav jau tâ, ka man vajadzçja atblidi pa 100%, jo nav jau tâ, ka nevaru dzîvot nezinot 🙂 Nebija mçríis nevienu speciâli priekð manis dzît meklçjumos 😀

    Cerams ka tas nebija sarkasms..anyway nav ko uztraukties agraak vai veelaak arii kaads taads real-time garaamgaajeejs te buus kas padaliisies jo neesam jau te vieni..(: Btw: Man arii bija doma pieregoties. Uzprasiiju lapaa ieluugumu kuraa pat reason vajadzeeja noraadiit(!); nu lab atnaca ieluugums bet palasot Vienoshanaas noteikumus kkaa paaraak sviestains tas pasaaciens likaas..visaadas soda sankcijas par kaadiem siikumiem u.tml. Tad jau labaak draugos tupeet vismaz viss skaidrs.

    #163772
    nitro
    Participant

    marr wrote:

    Nç, viss ir forði 🙂

    Es biju ar savu izteikumu domâjis, ka kâds garâmgâjçjs- lietotâjs padalâs real-life pieredzç, ko arî tajâ kristaps.id var atrast. Un nav jau tâ, ka man vajadzçja atblidi pa 100%, jo nav jau tâ, ka nevaru dzîvot nezinot 🙂 Nebija mçríis nevienu speciâli priekð manis dzît meklçjumos 😀

    Cerams ka tas nebija sarkasms..anyway nav ko uztraukties agraak vai veelaak arii kaads taads real-time garaamgaajeejs te buus kas padaliisies jo neesam jau te vieni..(: Btw: Man arii bija doma pieregoties. Uzprasiiju lapaa ieluugumu kuraa pat reason vajadzeeja noraadiit(!); nu lab atnaca ieluugums bet palasot Vienoshanaas noteikumus kkaa paaraak sviestains tas pasaaciens likaas..visaadas soda sankcijas par kaadiem siikumiem u.tml. Tad jau labaak draugos tupeet vismaz viss skaidrs.

    #164706
    usins
    Participant

    marr wrote:

    kurð te kâdreiz teica, ka te nevienu uz google nesûta? 😀

    bet vispâr, ja jau iepazîstina ar orb.lv, tad arî jâiepazîstina te, nevis jâsûta uz linkiem (no kuriem 1 ir down 😉 )

    Bet kopumâ pateicîbas, cik iemetu acis tad (surprise, surprise) tur nav nekâ, kas manu uzmanîbu spçtu piesaistît 🙂

    Nu ja kas tew jau gatavus linkus iedeva uz googles tantes rezultaatiem, praktiski un teoreetiski tew newajadzeeja doties uz google.com,lc,ru 🙂

    Pasaki ka tâ nav?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā