Overclockeri.lv

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Overclockeri.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146512
    Foxsk8
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080203220024220.jpg[/imgl]

    Sākšu ar to, ka šī Latvijas resursa mērķauditorija ir savādāki datorlietotāji – gluži kā paša resursa sauklis “Overclockeri.lv – savādāki datorlietotāji”. Kursa darbs MS word`ā, čats, sarakste ar draugiem un radiniekiem, spēlīšu uzspēlēšana… Ja Tu sevī jūti kaut nedaudz lielāku vilinājumu par pirmīt uzskaitītajām nodarbēm ar datoru, tad Tu droši neesi viens no tiem – ikdienas datorlietotājiem. Kas nozimē, ka tas saturs, ideoloģija un attīstības virziens, pa kuru dodas overclockeri.lv būs Tev tuvs. Principā overclocking`s tulkots latvju mēlē skan – “virstaktēšana” saprotamāk, tas būtu datora jaudas palielināšana (nu līdzīgi, kā mašīnām tiek forsēts motors). Taču šī tēma ir pārāk šaura lai ar to aprobežotos, tāpēc lapā ir atrodamas interesantas tēmas, raksti, video materiāli un bildes par daudz savādām lietām datorjomā… Sākot ar pc modding`u – datora vizuālā izskata uzlabošana (līdzīgi, kā mašīnu virsbūves tunings), turpinot ar visai interesantiem dizaina izstrādājumiem – pelītēm, klaviatūrām, korpusiem, u.c., protams kā pamatvadlīnijas tiek uzturētas overclocker`u tēmas. Lapā noteikti neatradīsiet uzbāzīgās reklāmas, jo pagaidām projekts noteikti nav ar komerciālu mērķi. Projekta pamatvērtības ir kvalitatīva, satura bagāta, noderīga un galvenais svaiga informācija. Piebildīšu, ka overclockeri.lv kārtības līmenis ir visai teicamā līmenī – lietotāju komentāri… Protams, ka pie sasniegtā apstāties netaisamies. Mērķi? Visai cēli, taču realizējami – pašmāju raksti, testi, apskati. Kad tiek prezentēts, piemēram, jauns procesors, mātesplate, korpus, u.c. produkts, lai overclockeri.lv būtu tā vieta, kur varētu uzzināt, ko vairāk par sausu specifikāciju. Reālu pieredzi, pielietojumu dzīvē, plusus, mīnusus. Galu, galā produkta patieso seju, ne tikai skaisti noprezentētu, uzfrišinātu reklāmas “odziņu” Vēlam veiksmi!

    #175255
    danka
    Participant

    Nē nu useri viņiem tur galīgi nav gudri 😀

    Reku džeks grib sev palielināt rpm cietajam

    https://www.overclockeri.lv/papildus/forum/forum_viewtopic.php?421

    Lai ko tādu uzraksstīju jābūt drusku pasitam 😀 😀

    Vsp var ierēkt par viņiem, tāds mazs kaktu kambaris bet

    domā ka ir super forums

    #175256
    bebrs
    Participant

    Tīri labs projekts, man jau patīk! Rakstiem kvalitāte laba. Un katru dienu pa diviem līdz četriem rakstiem ieliek, kā arī forumā labi apkaro spamu. Kā arī nav manīti doubleposti, ja ir tad pāris minūšu laikā pazūd un tiek apvienots kopā ar iepriekšējo. Redzams, ka projekts ar potenciālu. Un administrātori un moderātori strādā labi. Pats arī domāju drīz tur iereģistrēties. Nu katrai interneta lapai gadās kkāds štrunts, pieņemsim jūsu notepad apsmej citos forumos, bet nevajag jau līdzināties viņiem. Novēlu overclockeri.lv visu to labāko! 🙂

    #175257
    Foxsk8
    Participant

    Lai smej. Visgardāk smejas tas, kurš smejas pēdējais. Ne jau par velti tautā ir radies tāds teiciens.

    Iemesls, kāpēc par mums varbūt smej ir tāpēc, ka:

    1. Latviešu daba

    2. Varbūt kaut kas skauž

    3. Bērnības trauma

    #175258
    bebrs
    Participant

    Heh, bet ar ko jūs apskaust? Ja salīdzinātu divas lapas oc.lv un notepad.lv. overclockeri.lv uzreiz redzams, ka vairāk darbiņa ieguldīts, kā arī ir savs interneta katalogs, tikai problēma, lapa ir jauna, tāpēc nav ļoti daudz lietotāju, bet uz kopējā skata 9/10 balsis.

    Kā arī dažreiz nenāk par ļaunu paskatīties pasiem uz sevi no malas.

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=1016

    Nesaprotu kāpēc uz videokartes jālodē poti? Potos tak lej ln2, vai ber Dice un daudzi no jums pat kondensatorus no rezistoriem neatšķir un pietam nepareizi vel sauc, nemaz nerunājot par vinu iedalījumu un parametriem, tas vien rāda, ka daudzi nav pabeiguši pamatskolu.

    #175259
    deivs001
    Participant

    Pag, vaitad mēs (notepad.lv) ir sākuši šo kašķi? bebr ieskaties te.

    Neviens nesaka, ka redz mēs esam tie paši labākie, gudrākie, krutākie! Š oreiz https://www.overclockeri.lv administrācija atklāti apvaino mūsu adminus:

    Quote:

    Notepad ir portals kur par adminiem var labi ierēkt


    Itkā redz tik mūsu forumā ir muļķības, ja tās netiek dzēstas, tātad esam ar kaut ko sliktāki?

    #175260
    uga
    Participant

    Hmmm, ja visi tad es arī… Par Overclockeri.lv esmu izbrīnīts… jo teikšu atklāti. pirmo reizi kad viņus ieraudziju uhhh kaa centās, uh kā ņēmās 3-4 raksti dienā sanāca…. domāju, ka viendienīts vien būs, nu kā jau visi sākumā cenšas… bet paskat…kas notiek vēl aiz vien viņi mūs lutina ar 2-4 rakstiem dienā… tas būtu mazākais… tas kas mani tur pievilina ir šo rakstu kvalitāte un saturs… vai vispār ir kāda vieta Latvijas interneta plašumos, kur varu apskatīt reālu apskatu korpusam… par to, kā pareizi uzklāt termopastas, par to, kā pareizi virstaktēt… varu atklāt nesen man noderēja viņu rakss par korpusu, kur bija nu ļoti sīki izstāstīts, par korpusu visi plusi un mīnusi, kā arī tas, cik patiesībā dzīvē viņš atbilst, tā specifikai… par notepad.lv hmmm nu ok savā ziņā malači kautko savu grib izveidot, panākt savu iekārtu… bet vai ir vērts censties…. ja notiek konkrēta atdarināšana un kopēšana nu piemēram raksts par Radeon HD 3870 X2 video karti… nu bāc cik dienas pirms tam jau viņš bija ievietos overclockeri.lv? Kāds būtu iemesls man izlasot to overclockeri.lv doties vēl uz notepad.lv un lasīt to otreiz… Protams, ka nekāds, iešu tur kur ir svaiga pirmsspieduma raksti nevis atdarināta novecojusi informācija… tāpat arī raksts ar nosaukumu “Deskscape – nepierasts atmiņas karšu lasītājs” tieši ta pati situācij…. un kāds vēl multiportāls…. ehhhh.. dziļa, dziļa bedre….

    #175261
    bebrs
    Participant

    Tak labāk neturpināt šo strīdu, jo nevienam no tā nebūs labāk un kašķēties ir bērnišķīgi, ja kautkā sadarbojas, tad lai palīdz viens otram kaut kā nevis noliek

    #175262
    deivs001
    Participant

    uga

    Persinīgi es neko sliktu nesaku par https://www.overclockeri.lv bet… Tas, ka tu esi informēts par konkrēto produktu, lietu nenozīmē, ka citi ari ir.

    Tad jau sanāk tā – izlasam kaut kur ārzemēs un neliekam nekur citur, jo redz tas jau tur pasen ir. Gan jau citi tur izlasīs.

    Bet cik cilvēku tik viedokļu. Nedz mēs nomelnojam viņus, nedz zogam apmeklētājus, komentārus. Pat neredzu iemeslu kādēļ ir jākašķējas savā starpā.

    p.s

    runājot par manu rakstu, par “Deskscape – nepierasts atmiņas karšu lasītājs”. Paskatījos overclockeri.lv ziņas pievienošanas datumu – tas pats 03.02.2008. Neredzu iemeslu, pamatu par teikšanu, ka šis raksts jau ir lasāms ilgi un dikti citās vietnēs.

    #175263
    uga
    Participant

    deivs001 wrote:

    uga

    Persinīgi es neko sliktu nesaku par https://www.overclockeri.lv bet… Tas, ka tu esi informēts par konkrēto produktu, lietu nenozīmē, ka citi ari ir.

    Tad jau sanāk tā – izlasam kaut kur ārzemēs un neliekam nekur citur, jo redz tas jau tur pasen ir. Gan jau citi tur izlasīs.

    Bet cik cilvēku tik viedokļu. Nedz mēs nomelnojam viņus, nedz zogam apmeklētājus, komentārus. Pat neredzu iemeslu kādēļ ir jākašķējas savā starpā.

    Hmmm… protams, ka kašķim nav pamata, vienkārši kā visi tā es arī gribēju izteikt viedokli… runājot par rakstiem, protams, ka nē… vienkārši dom`ju, ka ne tikai es, bet arī visi citi, lasītu informāciju tur kur tā tiek ātrāk publicēta, tur kur informācija svaigāka. Tāpat, arī delfi, tvnet un apollo publicē viena veida informāciju, avots lielāko ties piem LETA… bet tur jau tālāk lasītāji izvēlās tos, kur ātrāk šī informācija tiek pasniegta, vai skaistāk un patīkamāk pasniegta… Kas šajā gadijumā ir overclockeri.lv Nevis, viņi izvēlas veidot kautkādu, mega, giga multiportālu, par pilnīgi visu (atgādināšu teicienu, kas der visam, neder nekam) kā jau notepad.lv to daudzina (novēlu lielu veiksmi) bet overclockeri.lv nostiprina vienu tēmu… izveidojot to ar kvalitatīvu informāciju – pamācībām, videomateriāliem, kvalitatīviem un svaigiem rakstiem… nu tāds nu ir mans viedoklis, ceru, ka ne tikai mans….

    #175264
    drunk_lizard
    Participant

    mhhhh

    buus jaaieveertee…

    btw – par overkloku ir jeega kko jautaat eoz.lv

    upd – apskatiijos – nav veerts, pat neregosjos….

    #175265
    samurajs
    Participant

    Sveicināti, mīļie overklokotāji! Sveicināti arī Notepad lietotāji – oc.lv emisāri bebrs & uga!

    No visa kā, ko jūs varējāt izdarīt savas lapas popularizēšanā – jūs izdarījāt vissliktāko – rupji apdirsāt citus IT cilvēkus savā lapā un arī te. Līdz ar to arī es izteikšos bez ceremonijām.

    Pats lapas nosaukums vien rada aizdomas, ka tur mitinās cilvēki ar atsaldētām smadzenēm, spīdošām acīm un drebošām rokām – fanātiski neārstējami geimeri. Jo lielākoties tikai tiem vajadzīgas visas tur apskatītās superkrutās grafikkartes, ultraātrie CPU un supermodernie korpusi sava krāna pastiepšanai.

    Protams, ir arī vērtīgi raksti: piem. par termopastām. Bet kas tad tas?

    Quote:

    Daži medz uzvilkt rokā plastmasas maisiņu vai lateksa cimdu un izmērēt pastu pa virsmām, tādējādi nesabojājot pastu.


    Autor, tad varbūt labāk uzmauc to plasmasas maisiņu sev galvā, iepriekš iepūšot līmi “Moment”!

    Quote:

    Var arī vispirms ar kredītkarti nokasīt nost veco pastu


    Nezināju, ka pie mums kredītkartes kokā aug! Pēc šīs procedūras visdrīzāk tā būs nelietojama…

    Raksta gramatika – vispār drausmīga!

    Es varētu citēt vēl un vēl, bet jūsu lapa ielādējas tik lēni, ka process vienkārši nav tā vērts…

    Jūsu emisārs lielījās, ka oc.lv 2-4 raksti dienā. Labāk lai ieliek 1 rakstu 2-4 dienās, bet tad lai ir kvalitatīvs un bez kļūdām!

    Jūsu forums ir tīrs, bez spama? Pareizi, ar janvāri sētniekiem alga līdz 160 Ls paaugstināta… lai cenšas! 😀

    Kas man patiešām patika overclockeri.lv – dizains! Gan stipri apšaubu, ka paši kodējāt… jums zarnas par tievām! Nuja, apakšā stāv rakstīts: SIA GETe!

    #175266
    uga
    Participant

    Nee man nav ko teikt :rofl:

    Nezinaatu – savu muuzu neiedomaatos, ka Samurajam tuvu 50-niekam

    Vieniigais ko varu pateikt – vecuma marazms…..

    #175267
    quizzical
    Participant

    Ugam laikam pubertātes vecums pašā briedumā! :rofl:

    #175268
    samurajs
    Participant

    uga: ja tas ir viss, ko varēji pateikt – tātad man ir taisnība visā, ko minēju. Katrā ziņā ieteiktu tev mazliet overklokot smadzeni (protams, ja tāda vispār ir)…

    #175269
    shady
    Participant

    Jā.. nu žēl…domāju, ka būs jauns forums, kuru palasīt, bet pokemoniskā administrācija nosita visu vēlmi tur kādreiz vēl ienākt….

    #175270
    uga
    Participant

    Hmm, pokemoniskaa Admnistracija? atklaati sakot varat uzskaitiit??? Iipashi nepaziistu nevienu no vijniem un kuri tieshi skaitaas zem vaarda Administracija?

    #175271
    uga
    Participant

    Bet prieks arii par kautko ir – par rakstu pirms shii raksta – par serveri. Tieshaam noderiigs!

    #175272
    shady
    Participant

    Iespējams, ka esmu kļūdījies, jo neesmu īpaši iedziļinājies nikos, bet ja to bezjēdzīgo fleimu nesataisīja neviens no administrācijas, tad es ļoti atvainojos par iepriekš teikto, jo pokemoniski lietotāji diemžēl ir sastopami jebkurā portālā (lielā vai mazā – kā redzēji, tad arī mums bija trāpījušies kaitniecīgi muļķi, kas ākstījās pa potu lodēšanu).

    #175273
    uga
    Participant

    Piekriitu gan… jo cik esmu manijis no oc.lv Administracjas puses nekas taads nav bijis…. Protams, ka katram plusi un katram savas prieksrociibas…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Tēma ‘Overclockeri.lv’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā