Paātrinām Windows 7

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Paātrinām Windows 7

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203368
    Aldis
    Participant

    Katra programma kkaadu dalju optimizee.. tajaa pashaa laikaa pati pateeree to pashu ko optimizee 😀 😀 nu tur sekundes +/- 🙂

    #203369
    drunk_lizard
    Participant

    usins wrote:

    Kā speciālists varu teikt….


    aizrijos ar teeju…

    °beerns, sjitaa vairs nejoko!

    #203370
    Wuu
    Participant

    Kā speciālist varu 100% garantēt ,ja uzinstalēsi visas tās programmas un varbūt vel kādu un palaidīsi tavs dators noteikti LIDOS ,tavs procesors strādās 2x jaudīgāk un Crizis varēsi spēlēt uz max un vel lielākie iestatījumiem.

    #203371
    ob1
    Participant

    Par w7 nezinu droši, neesmu mēģinājis (gaidu release).

    Win XP vai Vista var pacelt ievērojami ar tweakošanu.

    #203372
    Genādijs
    Participant

    Lizard 😀

    Tas boot tvīks neko dižu nedod (vismaz manā gadījumā), uzliku 8 cores un labi ja par sekundi samazinājās boot time kā bij ap 20 tā palika un shut down time bij 5 sek un tā lai arī paliek neredzu jēgu kautko optimizēt.

    #203373
    izredzētais
    Participant

    genādijs, tavs kompis paspēs apiet ap ķīnu 2x ātrāk kā vidusmēra kompis izslēgsies.. tādam kompim tiešām neredzu jēgu ko āakarēt..

    #203374
    Genādijs
    Participant

    Vispār gribēju pateikt tādu lietu, cilvēki nelieciet tos mēslus tvīkotājus labāk nedaudz piepūlēt smadzenes un manuāli uzlabot kompja ātrdarbību, ibo tas kaut vai nedaudz trenē smadzenes un dod lielāku sajēgu par procesiem kas un kā notiekās.

    #203375
    Stat1CX
    Participant

    Boot laikus ietekme HDD ne jau CPU kodolu skaits, pie boot up HDD ir kā pudeles kakliņš kas visu to procesu bremzē. Liec kaut vai 1 kodolu no tiem 8 boot up laiki būs +/- vienādi.

    #203376
    Genādijs
    Participant

    Egzaktlī 🙂

    #203377
    AgentSmart
    Participant

    Pie mums, CONTROL, ir jaudīgāki datori nekā Geņadijam… :seeker:

    #203378
    daGrevis
    Participant

    Wuu wrote:

    Kā speciālist varu 100% garantēt ,ja uzinstalēsi visas tās programmas un varbūt vel kādu un palaidīsi tavs dators noteikti LIDOS ,tavs procesors strādās 2x jaudīgāk un Crizis varēsi spēlēt uz max un vel lielākie iestatījumiem.

    Maksimālajaiem un vēl leilākiem. 😀

    #203379
    iKey
    Participant

    Ja cilvēkam nav curvehands.dll un curvefingers.dll tad arī bez tām pergām viņš mācēs pielāgot windu savām vajadzībām

    #203380
    usins
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    usins wrote:

    Kā speciālists varu teikt….


    aizrijos ar teeju…

    °beerns, sjitaa vairs nejoko!

    Cerams ka jrūzīti neizgāzi, cenšoties paglābt savu dzīvību. Bet nu diploms kabatā :). Tā kā uzmanies, ka tik man negadās tavam datoram tikt klāt kādā servisā 😀

    #203381
    daGrevis
    Participant

    Man patīk kā d_l visus noliek, bet to, ka d_l kāds uzbrauc atpakaļ nav gadījies bieži redzēt…

    P.S. Dzirdēts bija par kādu saitu, kur nokārtot savas attiecības. Kāds pados linku?

    #203382
    ob1
    Participant

    urlas.lv 🙂

    #203383
    Wuu
    Participant

    Prieks ir par to ka notepadā ar vien vairāk speciālistu ,drīz varēsim Bilu sūtīt 3 mājas tālāk un uzrakstīsim savu OSI 😀

    #203384
    usins
    Participant

    Es jau tikai datorsistēmu tehniķis. Neesmu nekāds programmētājs. Mans uzdevums, lai dators darbotos korekti.

    Es d_l protu uzklausīt, jo ir brīži, kad ir kas vērtīgs uzrakstīts no viņa puses. Jāprot uzklausīt kritika.

    #203385
    elvisburdajs
    Participant

    usins: Un nereti arī kkas smieklīgs nāk no viņa puses.. 😀

    #203386
    samurajs
    Participant

    offtopic: kāpēc problēmas ar d_l vnm vieniem un tiem pašiem cilvēkiem? Kālab man nav? 😀

    #203387
    aoma
    Participant

    kuš… 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā