par jaunumiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic par jaunumiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148624
    izredzētais
    Participant

    nepārzinu IT jaunumu vortālu politiku.. taāu, diviem konkurentiem vienlaicīgi iesūtīt identiskus rakstus?

    [img]https://bildites.lv/images/c8hvvnxp2zy8aom6pk.jpg[/img]

    #196857
    kaqp
    Participant

    e.j ,laikam, sapratis ka šajā forumā viņa rakstus sāk nodirst…

    #196858
    Foxsk8
    Participant

    Es vairāk sliecos uz to, ka katrs izpaužās kur grib.

    Pats savus rakstus iekš web-dev.lv arī publicēju, taka ir brīva izvēlne, ko autors ar rakstu iesāk. Ja viņš par darbu iekš notepad.lv saņēmtu atlīdzību, tad jau tas būtu savādāk, bet taka šeit viss iet uz citu principu, tad autoram ir tiesības viņu rakstu pārpublicēt, ievietot arī citā portālā, tik žēl, ka tas izrādījies jau sen apglabāts portāls. 🙂

    #196859
    KaNeiet
    Participant

    Par “sen apglabāto” stipri pārspīlēts – kaut vai konkrētajā momentā tajā online ir vairāk kā divas reizes lietotāju, kā te; ja atskaita tos, kuri dublējas – pat trīs reizes.

    #196860
    Foxsk8
    Participant

    Nu tikai tāpēc, ka datuve pastāv jau neatminamiem laikiem.

    #196861
    azazul
    Participant

    Drošvien esmu vienigais , kuram ta liekas, bet …

    Vai tiešam notepad.lv vajag skriet pakal zabakam un datuvei ?

    Varbut tomer varetu nerakstit tik daudz par “jaunajiem dzelžiem”, tulkojot no cnet (vai lidzigiem portaliem) !

    Ta ir gandriz vai apsestiba ar jaunam mirgojošam mantinam.

    Ja jau tiešam lapas galvenais virziens ir “IT portals”,

    tad varbut varetu vilkt palagu nedaudz uz citu pusi,

    nevis ka parejie Latvijas ‘portali’.

    Dzelži != IT

    p.s. https://www.opera.com << operas 15 gadu jubilejas lapa (trūkst dejojošie banāni)

    #196862
    Anonīms
    Neaktīvs

    Samurajs man domāt ir viens no nedaudzajiem kurš to ir sapratis 😉

    #196863
    samurajs
    Participant

    Es piekrītu azazul, bet tādi unikāli/sensacionāli jaunumi jau nav katru dienu. Lai te būtu ko lasīt – jāraksta arī par mirgojošiem dzelžiem. Lai arī varbūt ne īpaši gribētos. 🙂

    Operas 15 gadu jubilejas lapa – un es domāju, ka šo pārlūku taisa nopietnāki cilvēki… 😀

    #196864
    m*****
    Participant

    azazul wrote:

    Drošvien esmu vienigais , kuram ta liekas, bet …


    Pavisam noteikti neesi vienīgais!

    Būtībā tas ir iemesls kāpēc pārstāju izmantot datuvi. Stulbumu vēl var paciest, bet vienu brīdi tur teju puse rakstu bija par apple jaunākajiem lūžņiem un otra puse sadalījās starp HP un samsung. Cik tad var par tiem krāmiem rakstīt?

    #196865
    azazul
    Participant

    samurajs, tas ir neizdevies attaisnojums.

    visi raksta par dzelžiem, jo to ir visvieglāk no ārzemju lapām iztulkot,

    un rakstu mākslīgi var pataisīt lielāku ar bildēm.

    #196866
    Loading
    Participant

    Pilnīgi piekrītu. Katra jaunā mobīlā aparāta preses relīzes latviskotā versija ir lieka. Ieteikums, notepad kodolam uzdod konkrētus uzdevumus. Piemēram, “Loading, uzraksti kaut ko par elektromotoriem.”… Ceru domu uztvērāt?

    #196867
    Jaunzems
    Participant

    Es rakstu par elektroniku, jo jauni telefoni iznāk katru dienu, bet riktīgi zinātnes atklājumi/programmu versijas/ginesa rekordi saistībā ar IT nav katru dienu. Tad, kad, piemēram, Lielajam Ä€bolam būs jubileja, vai Sibelius iznāks jaunā, sestā versija, tad es jums par to uzrakstīšu. BTW, Es lasu tikai GSMArena un presi, es lielāko daļu informācijas (ne par tālruņiem) saņēmu šeit… Mana joma ir GSM, kā arī skaņa/mūzika… Ja jau jums nepatīk tik ļoti info par dzelžiem, iesakiet kādu ziņu vortālu…

    #196868
    samurajs
    Participant

    Azazul, es tev pilnībā piekrītu. Ja kāds bagāts onkulis pienācīgi sponsorētu Notepad, un man nebūtu jāperas pa maiņām maizes darbā – būtu pavisam citāda rakstu kvalitāte un sortiments.

    Bet te nu jāiztiek ar tik lielu brīvā laika limitu, cik ir. Vienalga iespēju robežās cenšos apgaismot visu jaunāko un aktuālāko.

    Starp citu, tu kā speciālists arī varētu uzrakstīt praktisku materiālu par FreeBSD 7.1 un tā īpatnībām, dažādiem +/-.

    #196869
    Andron MacBeton
    Participant

    Cik un par ko vajag to peso? Varbūt vienkārši ieekonomēt uz hostingu… un bik sadaļas pamainīt, tā lai normali pa tēmām. Un manu XP nohostēt… priekš lameriem kuri nekad neteiks paldies. bet varbūt pat ziedojumu vākšanu atvērt…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā