Par ko patlaban ierēc Datuvē? :D

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Par ko patlaban ierēc Datuvē? :D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145792
    samurajs
    Participant

    Svaigs fragments no ‘ubuntais’ mājaslapas ( https://www.opencode.ucoz.org/news/2007-05-31-3 )

    [img]https://notepad.lv/bildes/images/62684daunis.jpg[/img]

    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

    #168321
    Foxsk8
    Participant

    😀 😀 😀 😀 😀 No comments.

    #168322
    Jonis
    Participant

    Yup! Datuve galīgi sux. To nu es ar saku. Lohi, mani jau 5x ir uzlikushi banu pa 2 gadiem. pat nedriikst nedaudz uzdirst, ka jau.. :die:

    un jā, ja vajag kādu palīdzību IT, tad tur nav jēgas griezties. drīzāk tev atbildēs ja neboos par IT jomu 😀

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #168323
    Mad182
    Participant

    Labs 🙂 Uzrakstīt, ka linux darbojas linux komandrindā, un pēc tam brīnīties, ka kādam tas liekas smieklīgi 🙂 🙂

    #168324
    preddetor
    Participant

    datuvi wnk wairaak zina lohi, kuri no it neko nejeedz…

    #168325
    shady
    Participant

    Jonis wrote:

    Yup! Datuve galīgi sux. To nu es ar saku. Lohi, mani jau 5x ir uzlikushi banu pa 2 gadiem. pat nedriikst nedaudz uzdirst, ka jau.. :die:

    un jā, ja vajag kādu palīdzību IT, tad tur nav jēgas griezties. drīzāk tev atbildēs ja neboos par IT jomu 😀

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀


    Laikam jau esi pelnījis. tev bans uzlikts par 1.1 pārkāpumu:

    Quote:

    1.1. Aizliegts lamāties, lietot rupjus vārdus, aizskart citus un vispār uzvesties nepieklājīgi.


    Spriežot pēc tava šā brīža teksta, tad man nerodas nekādas aizdomas par bana nopelnīšanu…

    P.S. – arī šajā saitā nav pieļaijama tāda uzvedība:

    Quote:

    4.1 Aizliegts publiski rupji aizskart vai apvainot citus lietotājus.

    #168326
    Foxsk8
    Participant

    preddetor wrote:

    datuvi wnk wairaak zina lohi, kuri no it neko nejeedz…

    Neteikšu, ka arī es zinu visu IT jomu, sfēras. Bet tas nenozīmē, ka esmu lohs. Savā laikā arī datuvē prasīju pēc help. 3 no 10 komentiem bija tikai lietojami.

    #168327
    azazul
    Participant

    Ehh .. laikam jāsāk ar pārdomām par ‘ubuntais’ subjektu. Kad es pirms diviem gadiem ņ erkstēju, ka ubuntu ir spiktākais kas noticis ar linux (un opensource kā tādu), visi uz mani skatījās ar lielām acīm, un mēģināja pierādīt, ka man starp ausīm ir tikai salmi un puņ ķi.

    Pagāja divi gadi, un ļoti daudzi joprojām man mēģina stāstīt to pašu. Tikai ka šitiem diviem gadiem ir kļuvis pavisam skaidri redzams posts un ieguvumi.

    Kādreiz linux lietoja tā veidotāji, zinātnieki un vienkārši entuizasti. Š ie cilvēki bija vai nu ļoti gudri, ar lielu pacietību vai plašām zināšanām par kodu (parasti vismaz 2 no 3 punktiem).

    Pašlaik linux tiskais lietotājs izskatās šādi.

    my two cents..

    #168328
    preddetor
    Participant

    foxsk8 wrote:

    preddetor wrote:

    datuvi wnk wairaak zina lohi, kuri no it neko nejeedz…

    Neteikšu, ka arī es zinu visu IT jomu, sfēras. Bet tas nenozīmē, ka esmu lohs. Savā laikā arī datuvē prasīju pēc help. 3 no 10 komentiem bija tikai lietojami.

    es jau nesaku, ka wisi tur ir lohi, wnk datuve ir populaaraaka, tur dziwojas lielaakaa tautas dalja, kas neko nesaprot par stuffu ko winji raksta… taa ir taa lohu warza…

    #168329
    nitro
    Participant

    preddetor wrote:

    es jau nesaku, ka wisi tur ir lohi, wnk datuve ir populaaraaka, tur dziwojas lielaakaa tautas dalja, kas neko nesaprot par stuffu ko winji raksta… taa ir taa lohu warza…

    Beidz atbalstiit bullshitu! Ja tu nepaziisti datuvi un cilveekus tik labi tad nevajag aplamus secinaajumus izteikt. Kas attiecas uz populaaraako arii blekjis – boot forums ir daudz populaaraaks un apmekleetaaks..

    #168330
    usins
    Participant

    Man patīk. Nu ja kas… ja netīk datuve… nākat uz notepad.lv :))

    T viss kool! 😀 lamājies- bet zini- te visi neskries pakaļ, bet gan centīsies ieskaidrot kas un kā!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā