Par uTorrent un filmu vilkšanu…

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Par uTorrent un filmu vilkšanu…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 141 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #181518
    memorex
    Participant

    doroteja wrote:

    Tātad to ķeksīti iekš NAT-PMP ņemu ārā?! Paldies! Atliek gaidīt ielūgumu uz fano.lv….. ;.


    Ielūgums nosūtīts

    #181519
    klibais_Silvers
    Participant

    Vèl atceries: vienu un to pashu filmu parasti var dabùt 700 MB, 1.36 GB, DVD5 un DVD9 versijàs. Ja skatìsies uz laptopa monitora- izvèlies 700 MB. Daudz àtràk tad ies vilkshana un atdoshana.

    #181520
    doroteja
    Participant

    Liels paldies, memorex, par ielūgumu! 🙂 🙂 🙂 Un paldies par padomu, klibais Silvers! Es noteikti to ņēmšu vērā! 🙂 :party:

    #181521
    doroteja
    Participant

    Ui…pavisam aizmirsu pajautāt: kad ir novilkta filma (arī nosēdota), kā man to arvērt? Uztaisīju mapītes prieekš filmām un priekš torrentiem. Man ir doma rakstīt uz cd vai dvd diskiem. Kā tas vis notiek? Man ir windows media player un tajā ir burn sistēmiņa. :duno:

    #181522
    klibais_Silvers
    Participant

    Tikko filma bùs novilkusies- uzreiz vari lietot jebkàdà veidà. Seedoshanu tas neietekmè. Rakstìt DVD ar Win nav ìsti pràta darbs. Ja negribi nozagt NERO, novelc bezmaksas DEEPBURNER.

    #181523
    klibais_Silvers
    Participant

    Un skatìties tàs filmas vari ar MediaPlayer ja ir salikti kodeki. Droshìbai vèl VLC uzliec, tam pasham savi kodeki. VLC atskanjo jebkuru formàtu, arì eksotiskos.

    #181524
    doroteja
    Participant

    Vai DEEPBURNER uz vistas ies kā smērēts? Domāju, ka sākumam pamēģināšu DB, ja ies uz vistas, vēlāk, kad iemanīšos vilkt torrentus, tad novilkšu tur Nero. Ievēroju, ka šur tur piedāvā Nero8. Vai labs?

    #181525
    memorex
    Participant

    Nero: maksas produkts, pārbāzts ar visādām nevajadzīgām lietām. Iesaku tev CDBurnerXP vai to pašu deepburner.

    Noder izlasīt šo https://www.eradio.lv/bittorrent.htm ,pirms uzdot vel daudz jautājumus, linki ir veci, daži trackeri var nestrādāt.

    #181526
    doroteja
    Participant

    Tas kas der uz xp neder vistai 🙁 Jāatrod cits burn proga.

    #181527
    samurajs
    Participant

    CDBurnerXP iet arī uz Vistas. https://cdburnerxp.se/

    Tad vēl šitas: https://infrarecorder.sourceforge.net/

    Vislabākais ir k3b, bet tad tev jāizmet vista un jāliek Linux 😀

    #181528
    Sid
    Participant

    Huh, kas tieši k3b ir labāks kā, piem., nero/alcohol 120%?

    #181530
    samurajs
    Participant

    Man viņš vnk patīk labāk, vai ar to nepietiek? 😀 Nero (vismaz jaunie) pārbāzti visādiem mēsliem…

    #181531
    doroteja
    Participant

    Izskatās vienkāršs tas cdburnerxp. Ceru, ka pratīšu to uzstādīt, ja tas tam ir vajadzīgs 😀 . Bet vai dvd diskus tiešām tas raksta? Un vai vienkārši ir pārnest filmu failus uz burner? Nav kaut kā jāpārveido faila formāti? Un pēc tam vērs vaļā, kad likšu ierakstīto dvd disku savā Philip dvd atskaņotājā?

    #181532
    samurajs
    Participant

    Vai raksta DVD diskus- tas atkarīgs no tava rakstīkļa nevis progas!

    Ja uz tava Philips ir rakstīts – DivX – tātad atskaņos.

    Konkrēti šo progu nelietoju, bet parasti visām var ievilkt ar peli to filmu iekšā.

    #181533
    drono
    Participant

    Kas tieši jums nepatīk Windows XP/Vista iebūvētajā disku rekstītājā? Kādam kādreiz nav ierakstījies kas?

    #181534
    doroteja
    Participant

    Jā ir DivX atskaņotājā. Drono, es arī to gribu zināt! Man neiesaka ar to kas jau ir iekš datora rakstīt, ja nav kodeki ielikti. Vot, es gribu zināt-kas ir kodeki, kā tos ielikt un kur tie ir jāliek :duno: 😀 😀

    #181535
    samurajs
    Participant

    drono: Ir gan ierakstījies, par to sūdzību nav. Bet kaut ko vēl neparocīgāku grūti iedomāties, sevišķi ja jātaisa ieraksts, kas sastāv vairāk kā no viena faila, un ja vēl svarīga failu secība.

    Vispār kāds maz lieto to Win rakstītāju?

    doroteja: ja tu vari skatīties .avi (jebkuru DivX) filmu uz datora – tev kodeki ir. Ja nē- tad nav. Tam nav nekāda sakara ar rakstīšanu diskā.

    Ja nu nav tie kodeki- labāk novelc VLC player un skaties ar to, kvalitāte necietīs. Vai arī velc kādu kodeku paku un instalē kā parastu programmu: https://www.free-codecs.com/download/Codec_Pack_All_In_1.htm

    #181536
    doroteja
    Participant

    Ar wmp man dvd diskus nerāda, ar vlc rāda. Tātad ar to kas man ir diskos nerakstīs? Tad man tiešām vajag kodekus. Sapratu pareizi?

    #181537
    samurajs
    Participant

    Izlasi vienreiz līdz galam! Rakstīšana CD/DVD diskā ir tīri mehāniska rakstāmā faila bitu pārnese uz fizisko nesēju Š eit: disku. Un priekš tā nekādus kodekus nevajag.

    Ja gribi lietot savu media player 11 – liec kodekus. ja tev pietiek ar VLC – neko vairs nevajag.

    #181538
    doroteja
    Participant

    :hmz: mja… skaidrs!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 141 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā