Par uTorrent un filmu vilkšanu…

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Par uTorrent un filmu vilkšanu…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 141 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #181539
    doroteja
    Participant

    Izdarīju visu kā nākas, gan ar uTorrentiem, gan wmp kodekus saliku, gan izmēģināju rakstīt ar cdburnerxp. Viss iet smuki un tīri 🙂 Liels, liels paldies jums, puiši!!!! :party: Ja radīsies jauni jautājumi par uTorrent un filmām, tiksimies šeit! 😎

    #181540
    doroteja
    Participant

    😀 Esmu jau atklal klāt! Jautājums nav neko īpašs, bat tomēr jautāšu 😀 Tātad: vai http://www.shadow.lv ir normāls trakeris? Izsakiet savas domas! 🙂

    #181541
    Sid
    Participant

    Nekas labs tur nav. 2740 or something torrenti – maz. Es Tev ieteiktu jaunās lietas meklēt bitkakā (bithack.lv) un šo to no vecā var sameklēt torrents.lv, pārējo pārsvarā mininova.org/thepiratebay.org

    #181542
    doroteja
    Participant

    Paldies, sid!!! :party:

    #181543
    memorex
    Participant

    bithack.lv danger.lv fano.lv outlaw.lv (shitlaw) file.lv filebase.lv 816.sytes.net musicplace.lv man ar to pietiek, dažos ir daudz krievu filmas, dažos wiskas, protams iepriekšminētie mininova, thepiratebay bet šie ir ārzemju. Un https://btlist.info/latvian/ var atrast gandrīz visus LV trackerus, bet aprakstu var nelasīt 🙂

    #181544
    doroteja
    Participant

    Lieliski, memorex! Paldies! :party: Ak jā, un ko uTorrentā nozīmē cipari iekavās zem seeds un peers? Pirms iekavām saprotu. :duno: 😀

    #181545
    Sid
    Participant

    Seeds = tie, kas Tev dod vilkt to failu, peers = visi iesaistītie (devēji + ņēmēji).

    #181546
    doroteja
    Participant

    Tātad iekavās ir gan devēji, gan ņēmēji kopā. Skaidrs. Paldies! 😎

    #181547
    drono
    Participant

    Seeds – tie, kam ir 100% novilkts fails. Iekavās – pilnīgi visi, ārpus iekavām – tev piekonektētie.

    Peers – tie, kam nav 100% novilkts fails. Tieši tas pats ar iekavām.

    Vai tad seedi skaitās iekšā pie peeriem? Man jau liekas, ka nē, nezinu.

    Seeds – 12 (13), Peers – 7 (14)

    Ja tā būtu, tad jau Peers būtu >12

    #181548
    doroteja
    Participant

    Jautājums bija tieši par seedošanas failiem, piem., seed 0(234)……peer 3 (67). 🙂 Atvainojos, ka nepieminēju iepriekš par seed failiem!

    #181549
    doroteja
    Participant

    Vai kāds zina kā noņemt ātruma ierobežojumu, ko man te uTorrentā uzrāda? Runa ir par ugunsmūri. Man ir uTorrent 1.8. Nekur iekš viņas neatrodu par ugunsmūri. Varbūt ir kaut kur citur tas izdarāms, jeb kaut kā savādāk? Atgādinu, ka man ir vista. 🙁

    #181550
    drono
    Participant

    Kas tas par ātruma ierobežojumu? Vai domā to indikatoru statusa joslā (zaļš ķeksis, dzeltena izsaukuma zīme, sarkana izsaukuma zīme)?

    Ja tur ir dzeltens vai sarkans, tad apskaties Control panelī –> Windows firewall –> Exceptions, pievieno tur utorrent programmu ar Add program…

    #181551
    samurajs
    Participant

    Liekam settingus šādi un pats gan pievienos sevi FW, gan sekos aktīvajam portam līdzi:

    [img]https://www.bildites.lv/images/hwt5k06jfn00bcztbpf0.jpg[/img]

    #181552
    doroteja
    Participant

    Iekš Exception utorrrentam ielikt ķeksīti? Un kā ar porta nummuriem ? Kā varu zināt kāds ir mans īstais porta nummurs ko ierakstīt iekš utorrent?

    #181553
    doroteja
    Participant

    Man gan nav tāds iekš utorrent, kur jāieķeksē add windows firewal exception, samuraj.

    #181554
    samurajs
    Participant

    Tad konfigurē FW exceptions, pievieno uTorrent tai listei un ķeksis jābūt iekšā. Pēc tam -restart.

    #181555
    doroteja
    Participant

    Tad man vispirms jāaizver utorrent 🙁 patreiz labi seedojas.

    #181556
    drono
    Participant

    Porta numuram jau nav būtiskas nozīmes, ja vien tev nav rūteris, kuru ir pašrocīgi jākonfigurē.

    Pie ugunsmūra Exceptions tu pievieno visu programmu un tas nozīmē, ka tā drīkst izmantot jebkuru derīgu portu (līdz 65535)

    Samuraj – kam restarts? Datoram/OS jau noteikti nevajag. Programmai – varbūt, bet ja jau seedojas labi, tad priekš kam? Nākošreiz startējot aktivizēsies.

    Starp citu pašā trakerī arī parasti rāda – “Savienojams – jā vai nē”. Ja ir nē, tad kaut kas nav ar ugunsmūri vai nav reāla IP adrese.

    #181557
    doroteja
    Participant

    Izdarīju kā teicāt. Nu rāda dzelteno, ka varētu būt nepareiza tīkla konfigurācija. Ko tur darīt????

    #181558
    drono
    Participant

    Uzspied uz tās dzeltenā zīmītes ar peli. Tur būs poga “Test if port is forwarded properly”, nospied to. Atvērsies pārlūkprogramma, kurā parādīs “OK! Port 46518 is open and accepting connections.”, tad viss ir kārtībā.

    Vai arī sarkanā krāsā “Error” vai ko tamlīdzīgu.

    Ja zaļš tad viss kārtībā, trīsstūrītis uz laiku var arī parādīties tādā gadījumā, ja nav ienākošie savienojumi.

    Ja ir sarkanais uzraksts, tad apskaties, vai tā IP adrese, kas parādās iekš “Checking port 46518 on 85.254.85.254…” ir tāda pati, kāda parādās, ja atver Start –> Run –> cmd –> ipconfig.

    Un vēlreiz pārbaudi ugunsmūri.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 141 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā