Par W7

Sākumlapa Forumi Software Windows Par W7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149029
    kaqp
    Participant

    Uzliku tik ļoti saslavēto Windows 7260, bez upgrade, tīra instalācija. Viss smuki uzlikās. Labi, Ram viņa rij par kādiem 10-15% mazāk. Bet nahren viņa tik nenormāli bremzē, raustās, lago un smird ? Dators bez apstājas rūc un rūc. Viņai draiveri ir jāliek, vai viss pats uzliekas ? Vai arī tā ir visiem ?

    Vēl interesanta situācija, Kādēļ ram usage lēkā no ~28% uz ~64% neverot neko vaļā ?

    #202921
    ob1
    Participant

    Tā ir visiem, bet viņi pie bremzes tik ļoti ir pieraduši, ka nepamana. 🙂

    #202922
    kaqp
    Participant

    Laikam par agru atteicos no vistas. W7 total shit :/

    #202923
    ehex
    Participant

    Nu nez, kas tev tur var lagot. Mēģināju pasmaržot savējo, man nesmirdēja arī nekas. Draiveri paši uzliekas, bet var gadīties arī, ka kāds pašam jāliek. A kāpēc, lai dators nerūktu? Par ram usage lēkāšanu tochna pirmo reizi kaut ko dzirdu. Varbūt pats kaut ko esi salaidis ne tā?

    #202924
    ob1
    Participant

    ehex wrote:

    A kāpēc, lai dators nerūktu?


    Manuprāt šis pretendē uz gada pērli. Nu vismaz uz top 10.

    😀

    #202925
    kaqp
    Participant

    Nu rūkt, lai rūc, bet šamais jau visu laiku kaut ko domā un gruzās, hdd tak sacepsies. :/

    #202926
    gangstalv
    Participant

    Nēsi novilcis kādu slimu win7, kur kačāji?

    #202927
    ob1
    Participant

    HDD sacepsies, sevišķi jau MFT apgabals. Uzreiz nē, pēc dažiem menešiem.

    Liec vien atpakaļ to Vistu.

    #202928
    kaqp
    Participant

    Nezinu pēc kādiem kritērijiem W7 kļust par slimu, manējais pat nav crakots, pēc 29 vajadzēs ievadīt cd-key.

    Te screen no task manager, palaists ir avira, skype, wmp, FF3.5 divi tabi. tas tak nav normāli.

    [img]https://bildites.lv/images/dbch0instovrfadz1z7.jpg[/img]

    #202929
    ehex
    Participant

    varbūt WMP pie vainas? Tas jaunais wmp 12 tāds viltīgs. Š ad tad mēdz uzdzīt CPU usage uz 100% (vismaz man tā ir)

    #202930
    ob1
    Participant

    W7 nav iznācis kā release. Š obrīd pieejamās versijas ir domātas testēšanai, nekam vairāk. Ja nezini no kura gala ķerties klāt tam w7, tad nemokies.

    #202931
    Evers
    Participant

    Pat uz mana netbuka ar W7 (tāds pat builds) nekādu problēmu nava, nezinu kas tev tur pa brīnumiem 😀

    Ä€ jā, nelietoju WMP, varbuut tur taa probleema sleepjas

    #202932
    kaqp
    Participant

    wmp , neko nemainīja, nevajg rakstīt ka man iet , bet tev neiet. Tādas atbildes man nepalīdzēs.

    #202933
    samurajs
    Participant

    Man šitais gan uz Virtualboxa stāv, bet nekas nelēkā un neraustās. Vienmērīgi patērē ap 400 MB RAM no tā 1 GB, kas šim iedalīts, un darbojas bez vainas.

    #202934
    kaqp
    Participant

    samurajs wrote:

    Man šitais gan uz Virtualboxa stāv, bet nekas nelēkā un neraustās. Vienmērīgi patērē ap 400 MB RAM no tā 1 GB, kas šim iedalīts, un darbojas bez vainas.


    Kuru tas interesē ? :/

    #202935
    kaqp
    Participant

    Paldies esmu ticis galā pats, var slēgt ciet.

    #202936
    samurajs
    Participant

    Pastāsti labāk, kas tur bija par vainu, lai citiem pūles aiztaupās!

    #202937
    kaqp
    Participant

    Bija palaists kaut kāds btdna.exe , nezinu īsti ko šamais dara, bet nu nenormāli bremzē visu OS. Kā sapratu tas ir, kaut kas saistīts ar BitTorent, bet neko tādu vēl neesmu licis.

    #202938
    ob1
    Participant

    Augtais dievs! O, sorry, augstais ķirzaks!

    Torenti nav likti, bet jau izmantojās procesi….

    #202939
    Stat1CX
    Participant

    Interesanti kur tu to btdna.exe izraki, ja jau neko neesi instalējis, ganjau tavs win 7 ir sazāļots ar kādām zālītēm un citiem dzīvniekiem, pilni torrentu trakeri ar šādām win 7 versijām. Un kādi vēl kraki bezmaksas windows versijai, šis izraisa smaidu, microsoft lapā taču var dabūt legālu cd key.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Tēma ‘Par W7’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā