Pēc IDE HDD nomaiņas nevar uzinstalēt Windows

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Pēc IDE HDD nomaiņas nevar uzinstalēt Windows

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203297
    izredzētais
    Participant

    DL, paldies, tagad zināšu 🙂

    riksis33, jā, principā vajadzētu tikt līdz vietai kur jāizvēlas HDD, bet ja tev tika atteikts arī pats hirens boot cd vaina varētu būt ramā vai ram slotā, pamēģini izņ emt ramus, iztīrīt ram slotus un apmainīt tos ar vietām, ja nelīdz atstāj vienu ramu, tad to pašu ramu otrā slotā un izdarīt to pašu ar otru ramu (t.i. ja tev ir vismaz divi rami)

    #203298
    rikis33
    Participant

    man ir viens ram!labi pameginasu interesanti ir tas ka hirens boot neko nenenem ka jau rakstiju ieprieks a livecd-i686-installer-2008.0-r1 rada gan cieto disku gan izmeru gan var veidot particijas tagad meginu izveidot uz fat32

    bet windows diskam viss ir okey jo iznemu stacionarajam datoram cieto disku un vins sak bootot diku tad parada parada setup is incpecting your hardware configaration! un aiziet sak windows instalaciju a portativajam parada melnu ekranu un viss!un neko nedara!ja nava vaina rama kur tad????

    #203299
    drunk_lizard
    Participant

    rikis33 wrote:

    man ir viens ram!labi pameginasu interesanti ir tas ka hirens boot neko nenenem ka jau rakstiju ieprieks a livecd-i686-installer-2008.0-r1 rada gan cieto disku gan izmeru gan var veidot particijas tagad meginu izveidot uz fat32

    bet windows diskam viss ir okey jo iznemu stacionarajam datoram cieto disku un vins sak bootot diku tad parada parada setup is incpecting your hardware configaration! un aiziet sak windows instalaciju a portativajam parada melnu ekranu un viss!un neko nedara!ja nava vaina rama kur tad????


    kaa ar sjitaadu kjiiseli galvaa neaizmirstas elpot?

    #203300
    izredzētais
    Participant

    uz fat32 gan netaisi nevienu partīciju …. no sākuma pamēģini iztīrīt ramu un ram slotu, ja nelīdz – ielikt ramu otrā slotā

    tas ir pavisam likumsakarīgi, ja nelādēsies hirens boot cd, diez vai aizies win instalācija..

    #203301
    rikis33
    Participant

    tas dopma iztirit – tehniski iztirit???

    ta jau izdariju un parliku otara slota!

    hirens boot cd ladejas ka saka var uztaisit testus utt!

    tikai cieto vinjs neredz ka jau rakstiju ieprieks ko rada!!

    es nevaru saprast kapec nesakas instalacija windowsam!

    ram tetu uztaisiju uz hirens boot bet nevienu error neizmeta!

    ja varat palidzat busu pateicigs!

    #203302
    izredzētais
    Participant

    pamēģini ielikt citu win disku .. jāsāk domāt, ka vaina varētu būt diskdzinī vai diskā

    #203303
    rikis33
    Participant

    nee dika vaina nava parbaudiju!a diskdzinis ari vesels vinjs panem gan linux livecd un visu ta ka viss vinjam okey!

    taa kaa nevaru saprast kas ir par problemu!

    #203304
    izredzētais
    Participant

    joka pēc pamēģini ielikt citu disku 😉

    #203305
    rikis33
    Participant

    pameginaju neka!

    #203306
    rikis33
    Participant

    windowsam ir jasak instalacija pat bez cvieta bet vins to nedara sak bootot un pec tam melns ekrans un neka!

    #203307
    izredzētais
    Participant

    nu dikti jokaini, identiski pigori man bija ar saskrāpētu windows disku.. vainu arī negribētos novelt uz diskdzini, ja jau citus diskus lasa.. tā vai tā, tev visticamāk nebūs iespēja izmēģināt citu diska lasīkli? sliktākajā gadījumā pie usb slēdzamu?

    vai mēģināji palaist instelāciju ar izņ emtu cieto? apstāsies tai pašā vietā?

    nu nekur citur tā vaina nevarētu būt ..

    #203308
    izredzētais
    Participant

    ja nu galīgi nekādīgi, var uzinstalēt windu ar usb zibatmiņ as starpniecību..

    #203309
    rikis33
    Participant

    ja man nava iespeju parbaudit citu disklasikli!jameginaju bez cieta!

    ka var uzinstalet ar usb zibatminas starpniecibu????

    man ieteica ielikt cieto cita kompi un uzinstalet windowsu un tad ielikt atpkal!bet man nava iespejasielikt cita kompi!

    tikai ja nu vienigi kkada veida pie stacionara pieslegt!tas ir iespejams???

    #203310
    izredzētais
    Participant

    riksis33, no sākuma tik pārliecinies vai tavs kompis spēj boototies no USB.

    nu nebūs tik vienkārši ar win instalāciju uz cita kompja, jāskatās lai kompim būtu tās pašas sērijas āipsets, savādāk windows nestartēsies pārspraužot cietni atpakaļ..

    bet pirms tālākās āakarēšanās nu dien iesaku izmēģināt jaunu win disku.. pieņ emot, ka mācēsi lejupielādēt operētājsistēmu un pieņ emot, ka mācēsi to nokopēt kā bootable disku !!(ar lēnu ātrumu)..

    #203311
    rikis33
    Participant

    ka lejupieladet operatajsistemu!

    es sev windows diskus parasti bootoju vau nero lejupieladeju atieciga vindowsa boot image

    un konfugureju iestadijumus un rakstu!

    apraksti sikak ka tu to doma

    bet es laikam sapratu ka varu dabut virsu man vajaga lejupieladet sadu programu-

    HP Compaq nc8000 XP Driver CD Recovery Restore Disk

    bet nevaru atrast nekur

    ja kads zin palidziet

    #203312
    izredzētais
    Participant

    tev vienkārši vajag lejupielādēt dajebkādu windows xp instelāciju.. vari izmantot http://www.thepiratebay.org

    varbūt tev ir kāds paziņ a, kuram varētu atrasties lieks xp CD?

    #203313
    aoma
    Participant

    rikis33 wrote:

    ka lejupieladet operatajsistemu!

    es sev windows diskus parasti bootoju vau nero lejupieladeju atieciga vindowsa boot image

    Pērle! Tagad beidzot sapratāt? Windows nav nekāda operētājsistēma! 😀

    #203314
    rikis33
    Participant

    izmeginaju vairakus windows visiem tas pats diviem ta ka visu laiku man bet nava melns ekrans bet restartejas dators !

    es pat nezinu ko iesakt!

    varbuut tiesam kads zin labu un ne dargu servisu kur vismaz diognostika ir par brivu!

    ko varat ieteikt jo esmu jau izmeginjis gandriz visu!

    #203315
    izredzētais
    Participant

    tad cik diskus īsti esi izmēģinājis? un kur apstrājas tie diski, kuri tiek pāri melnajam ekrānam? vai tie paši diski arī bez hdd tur pat apstājas?

    ja tev kāds ko taml pateiktu:

    Quote:

    visiem tas pats diviem ta ka visu laiku man bet nava melns ekrans bet restartejas dators


    vai tu maz saprastu, ko tas otrs tur cenšās pateikt?

    #203316
    ob1
    Participant

    Ko, vēl joprojām mokies ar to win? Aiznes tak pie speca. Tur ir vajadzīgs noteikts roku izliekuma rādiuss.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā