Pērku portatīvo datoru!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Pērku portatīvo datoru!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149095
    linx
    Participant

    Tātad, pērku portatīvo datoru līdz 170 latiem.. mans portatīvais knapi velk dzīvību, tādēļ meklēju aizvietotāju. Var būt Rīgā vai vidzemes pusē. Piedāvājumus sūtiet PM

    #203842
    Aldis
    Participant

    Būs tev PM 🙂 Cerams infa noderēs! 🙂

    #203843
    linx
    Participant

    Paskatījos, itkā jau Gauja portatīvā komplektācija ir laba, bet visu nojauc integrētā Intel videokarte – cik esmu laptopus lietojis, sliktāku čipu par Intel neatrast 🙁

    #203844
    izredzētais
    Participant

    linx, intel nav slikti āipi, viss ir atkarīgs ko ar datoru vēlies darīt. tas, ka vairākums spēles neatbalsta intel grafiskās apstrādes āipus nenozīmē to, ka tie ir slikti.

    un gauja ir visbriesmīgākie un nekvalitatīvākie datori kādus vien atceros… bet ko par -170LS var gribēt? 🙂 aldi, varbūt ar infu padalīsies arī ar pārējo tautu? 😉

    #203845
    ob1
    Participant

    Linx, kad nopirksi jauno, pārdod man savu veco. (Kāds modelis?)

    #203846
    Aldis
    Participant

    Nu šeit var labas mantas nopirkt par salīdzinoši lētām naudām! https://www.intelltech.lv/index1024.htm

    Jup viss tur balstīts uz intel, bet neslikti! + met līdzi Windows licenzes ar visiem diskiem (Tas vien jau ir labi, jo standartā licenzes uzlīme un CD ir padārgs prieks)! 🙂 Capital meitas uzņēmums tas ir! Tie kompji ir bijuši vai nu īrēti kādam uzņēmumam, un pusgadu palietoti, vai no ārzemēm nākuši un keisi saskrāpējušies – un norakstīti kā brāķi! Ja vajag kautcik sakarīgu datoru, tur var nopirkt labas pamatplates, un tās upgradot līdz normālam līmenim! 🙂

    hehe.. infa vēl priekš ob1 – tajā veikalā mēdz uzpeldēt mistiski Pentium 3 – mātesplate + cpu + kaste + strāvas bloks + vēl viss nepieciešamais tikai par 7ls 😀 😀 😀

    #203847
    drunk_lizard
    Participant

    Aldis wrote:

    Nu šeit var labas mantas nopirkt par salīdzinoši lētām naudām! https://www.intelltech.lv/index1024.htm


    kaa tad!

    tiko apskatiijos

    “Pentium 3 ; 1000 MHz, RAM 256MB,HDD 20GB; Sound, LAN,

    cena: 29,-Ls:”

    cenas tiesjaam burviigas :>

    #203848
    Aldis
    Participant

    Kā jau minēju, šad tad, kad ir akcija! Pašreiz izskatās ka viņiem tās vecās detaļas iet uz beigām! (Tas būtu tīri pat logicno, ka P3 prochus ir pagrutak dabut, jo tos vairs vnk. nerazo)

    https://www.intelltech.lv/komponenti1024.asp <-- pa 7ls = mb Intel Solano 815/G/EG/P/EP + komplektā korpuss+ barošanasbloks + Windows 2000Pro sticker Un piemēram kāda vaina šim? cena: 89,-Ls = Pentium 4; 3.0 GHz, RAM 512MB, HDD 80GB SATA, Video 128MB, DVD ROM; Sound, USB 2.0 6gb,AGP, PCI-E; LAN, ar Windows Xp Pro OEM! Š…emot vērā ka plika Windows XP licenzes uzlīme maksā 2x vairāk par šī kompja piedāvāto cenu! Un kompis ir apgreidojams, piemēram geimeris var lietot PCI-E portu! 🙂

    #203849
    drunk_lizard
    Participant

    Aldis wrote:

    ! Un kompis ir apgreidojams, piemēram geimeris var lietot PCI-E portu! 🙂


    izskataas, ka tev nav iisti ponjas par savien tekstiem :>

    tak ej un peerc 20Gb 3,5″ hdd pa 9 ls un ddr 512 plaaksniiti pa 15ls

    #203850
    Aldis
    Participant

    Man tādus nevajag – un izvelc tu ar tiesi visdargakas komponentes, kas tiesam ir retums, dēļ sava vecuma, ir cilvēki kas vecas hardwares liek vecos kompjos, jo tā grib! Brīva izvēle! 🙂 Un kas ir nepareizs, ko es pateicu par PCI Express portu? 🙂

    #203851
    izredzētais
    Participant

    eh, neverās man tā lapa .. būšu ko nokavējis? 😀

    #203852
    linx
    Participant

    Ob1 – mans pašreizējais laptops ir Fujitsu – Siemens L1310G..

    Procesors: Intel Celeron Mobile (1.5Ghz)

    RAM: SDRAM Sodimm 512 MB

    V-karte: ATI Radeon Express 200 (līdz 128 mb)

    HDD: pieliku 160GB cietni

    Ekrāns: 15.4″ WXGA Widescreen

    Programmatūra: NOD 32 (license līdz gada beigām), WinXP, Works 8…

    #203853
    ob1
    Participant

    Dzelzis sakarīgs. Cik gribēsi?

    -> Aldis

    Tajā veikalā cenas ir stipri par augstu.

    #203854
    Aldis
    Participant

    ob1 – tad parādi veikalu, kur ir zemākas cenas kompim + licenzēta winda! 🙂 (Nerunājot par ss.lv kur var visādus brīnumus no rokām nopirkt – tas ir diezgan riskants pasākums, un iegrābties var itin droši) 🙂

    #203855
    drunk_lizard
    Participant

    tu veel w98 licenzi atrod…

    kam vajag w2k un nu jau arii xp licenzes? O_O

    taas tak 10 gadus vecas os… varbuut pietiks?

    #203856
    linx
    Participant

    bet xp ir visveiksmīgākā no M$ os :p

    #203857
    drunk_lizard
    Participant

    bija…

    w7 ir pat ljoti ok.

    #203858
    Foxsk8
    Participant

    MS tā ir sanācis, viens sūds, viens ok, viens sūds, viens ok. Tagad WIN 7 trāpīsim ok.

    DL: +1

    P.S. Tas lapsis jau ir okey. man priekš darba būtu kā radīts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā