php-fusion

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147520
    archeens
    Participant

    Tātad vakar centos pārlikt webu no php-fusion 6 versija uz php-fusion 7 versiju, viss noritēja labi, bet radās problēma ar garumzīmēm, nomainīju uz charset utf-8 tā kā tas bija iepriekš, bet vienalga nepalīdz, dažas kļūdas garumzīmēs pazūd, bet ne visas. Ko lai izdara?

    te var redzēt demo kā tas izskatās https://test.wc3.lv bet te viss ok uz veco versiju http://www.wc3.lv

    #185373
    Foxsk8
    Participant

    Man liekas, ka vēl tev vajag pārseivot pāri template failus ar utf-8.

    #185374
    archeens
    Participant

    tas jau darīts.

    #185375
    azazul
    Participant

    Nuuu .. datubāzē arīvisam jābūt ir utf-8.

    #185376
    archeens
    Participant

    bet es tak datubāzi exsportēju no vecās lai importētu jaunā un testētu.

    #185377
    drono
    Participant

    Apskaties datu bāzi ar, piemēram, phpmyadmin.

    Ja tur arī parādās ķeburi tajā pašā tekstā, tad droši vien eksportējot/importējot kaut kas nav pareizi.

    #185378
    archeens
    Participant

    a kas var nebūt pareizi eksportējot un importējot?

    #185379
    drono
    Participant

    Nu tu vispirms apskaties 😀

    #185380
    archeens
    Participant

    kr4 vaina kkur citur, datubazes ir identiskas. ari galvenaja datubaze ir kjeburi iekš mysql un test datubaze ari tapat, bet webs vinus neparversh normali, kkur vaina meklejama jaunaja upgreida bet es nezinu kur lai meklee

    #185381
    azazul
    Participant

    vai

    datubāzas

    tabulas

    satur

    utf8 ?!?

    p.s. : https://validator.w3.org/check?uri=https://test.wc3.lv/news.php

    #185382
    archeens
    Participant

    datubāze satur to pašu ko vecā satur, un no sākuma jua vienkārši pārliku testu uz subdomain un importeju veco datuhbazi, tad vēl viss gāja, tiko uzliku 7.0 upgrade tā uzreiz viss nočakarējās

    #185383
    archeens
    Participant

    Man vēljoprojām ir šī problēma un nekādi netieku ar to galā 🙁

    #185384
    grisha
    Participant

    Atljaushos vienkaarshi piespamot sheit klaat, jo probleema ir mazliet liidziiga… .

    Nepaareju gan uz septiito versiju veel, bet probleema ar enkodingu (php-fusion 6) ir jau ljoti sena un taa ar nav sanaacis aa nopietni piekjerties.

    Tad nu taa rinkjii, apkaart izskaidrojums: Datubaaze ir kjip, utfaa , toties lapai enkodings ir windows-1257. Lapa ir paveca un treiz par utf bija pashvaka nojausma un tika izmantots windows-1257. Taa ka pamataa, viss, kas ir teksta failos, ieliekot garumziimes, aiziet sviestaa. Atkal enkodingu nomainot uz utf-8, aiziet sviestaa visa lapa. Iisti nezinu, ko veel pateikt. Neesmu veel tai lietai taa nopietni piekjeeries.

    #185385
    Foxsk8
    Participant

    Uz phpbb tāds pats joks ir novērojams.

    Reāli ja pāriet no windows-1257 uz utf-8, ar to ir jāsamierinās, ka vecās tēmas būs ar ķeburiem. Es parasti tad pielietoju šādu metodi:

    1. View – Charset encoding – uzliekam uz windows-1257, vecā tēma mums būs redzama pareizi, nokopējam to, spiežam uz labot – postošanas logs jau atverās ar utf-8 encodingu, pārpoustojam ziņojumu un tas jau tiek saglabāts kā utf-8. Protams, ja raksti, tēmas, utt.. ir pārāk daudz, tad tas ir ļoti laikietilpīgs process, bet vismaz tas to ir vērts, jo kā zināms, tie paši ajakši īsti bez utf-8 negribēs strādāt.

    #185386
    grisha
    Participant

    ui, paldies foxs, iepriecinaaji mani 🙂

    lapa ir paresna un kaut ko taadaa veidaa ir sameeraa bezceriigi… . Topiki,posti ir padaudz, manuaali labot buus garaam.

    #185387
    archeens
    Participant

    foxsk8 tev arī varētu būt ideja kas man varētu būr par problēmu pārejot uz v7?

    #185389
    Foxsk8
    Participant

    Ä€ jā, par tevi biju aizmirsis. On skype papļāpās.

    #185390
    linx
    Participant

    Kad vēl dzīvoju uz fusiona arī bija līdzīga problēma, kad pārgāju uz v7, tur bija vairākos failos jānomaina charset, lai viss normāli strādātu. Datubāzēs vaina nav, bet ir iekš kādiem 4 failiem jānomaina, no galvas nepateikšu kuros tieši. ;.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā