Pirkt vai nē?

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Pirkt vai nē?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147050
    mezhawecis
    Participant

    https://www.metaleks.lv/cenas/14/16790_creative_inspire_5_1_t6100.php

    Būs normāla skaņa? Svarīgs ir gan skaļums, gan arī kvalitāte.

    #180899
    Mad182
    Participant

    Skaļums un kvalitāte par 30Ls :/ Nopērc austiņas!

    #180900
    WerNeo
    Participant

    Labāk iegādājies Logitech x530 vai x230… Būs labāk! 😉

    #180901
    samurajs
    Participant

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=664 Man šitādas ir – patiešām super skaņa par 37 Ls. Tik grūti būs dabūt.

    #180902
    msh
    Participant

    Visi tie pļurņiki ir orientēti uz popu/repu. Nu nopietni 😀 Bum bum un pīkstuļi… Brīžiem rodas iespaids, ka radiotehnikas lauciņu var aizpildīt tikai kaut kas pa to pašu tēmu, tikai no ārzemēm, bet visi šitie brīnumi…

    #180903
    nitro
    Participant

    msh nav tik traki vnk jaabuut labai un pareizi nokonfigureetam visam – gan skanjas kartei gan arii skaljrunjiem un protams ja gribi kvalitaati neklausies mp3 – vismaz ne zemaak par 192kbps kas arii ir maz bet nu..

    #180904
    msh
    Participant

    Par formātiem mani vari nemācīt – sen lietoju flac un mac ;. Bet vienalga atļaušos apšaubīt parasto, viduvējās cenas pļurņiku spējas vidējo un jo sevišķi zemo frekvenču jomā – zemās nevis kā “bum bum” kam tie tā saucamie subwooferīši ir paredzēti, bet tieši naturālas zemas frekvences uztaisīšana… Parasti tādus grabuļus klausoties rodas sajūta, ka starp grabuli un pļurņikiem ir dziļa, neaizpildīta pedre…

    #180905
    samurajs
    Participant

    msh: te cilvēks prasa lētā gala tehniku 🙂 Mēs labi zinām, kāds jābūt normāls subis ar f(rez) ne vairāk par 30 Hz un viss pārējais. Un tas arī attiecīgi maksā.

    Nu tām Modecom tumbiņām, kas man – tomēr ir 3-joslu sistēma, tas dod daudz, tā bedre starp basu un vidējiem tad nav tik dziļa. Protams, kam vajag profesionālo DJ kvalitāti – tādas mantiņas nederēs.

    #180906
    WerNeo
    Participant

    msh ir nelabojams maksimālists, kuram pastāv tikai melns vai balts. Nu nopietni 😀

    #180907
    memorex
    Participant

    ņem logitech z-5500, ja gribi basu, creative gigaworks, ja gribi vairāk kvalitāti.

    #180908
    nitro
    Participant

    msh tak beidz dzert..nu NAV taas paareejaas kas ir aarpus lielas naudas summas suudiigas(vnk debiils stereotips ka viss kas ir daargaaks ir labaaks – patiesiibaa ir taa ka tikai tas kas der tev ir tev labaaks nevis kaiminjam un ne tikai taapeec bet vsp) un vsp ja juus skanjas kvalitaati meerat basos tad ejat ..

    #180909
    quizzical
    Participant

    Droshi njem ciet shito. Creative IR pati labaakaa firma pa skanjaam. Logitech ir naakamie. bet creative ir labaaki tici man. Man pasham creative skanju karte + creative 5.1 (galiigs slinkums likt linku vai mekleet nosaukumu) un skanja ir perfekta. kvalitate ljoti laba, skaljums mazaa telpaa ljoti skaljsh, lielaa telpaa pietiekoshs bet ausis paliks dziivas. nopirku to 5.1 pirms kkur 1,5 gada pa kkaaadi 37 Ls

    P.S Par manaam drukas un rakstiibas kljuudaam – paskaties datumu. 😀

    #180910
    memorex
    Participant

    Sakiet ko gribat, bet par to nauda sanāk tikai normālas austiņas. Protams ja jums visiem ir iebuvētā skaņas karte tad arī nejūt pilnīgi nekādu atšķirību.

    #180911
    Foxsk8
    Participant

    Man Kinyo tumbas ar nieka pastūzi iet divus gadus, pārcietusi rajona tusa uzbrukumus, visdažādākos laikaapstākļus, un vēl iet, ievācos jaunā dzīvoklī, kaimiņi katru dienu nāk un tramda, ka muzons pa skaļu. Nopirku viņas pirms 2 gadiem par 19 Ls ar skaņas regulējamo žoisķiku.

    #180912
    Mr.Death
    Participant

    Kinyo ir tas pats, kas savulaik “Asahi” rokaspulksteņi. bez komentāriem 😀

    #180913
    WerNeo
    Participant

    quizzical. Kāpēc tāda pārliecība, ka Creative ir labākās tumbas? Tāpēc, ka viņas ir tev? 😀

    #180914
    Mad182
    Participant

    Nu ja man vajadzētu lētas tumbas, es apskatītos Sven. Pirms kādiem 3 gadiem nopirku pavisam lētu un prastu komplektu – https://www.euroshop.lv/audio_video/155/_sven_sps_820_sps_820/ tā viņas pa galdu mētājas, un skaņa priekš 26 Ls (toreiz maksāja tieši tā pat) tiešām laba. Ražo viņas Krievijā, nav nekādas ķīniešu plastmasenes 🙂

    Bet nu šā vai tā tas ir lētais gals – 30 Ls un “gan skaļums, gan arī kvalitāte” kopā diez ko labi neiet…

    #180915
    quizzical
    Participant

    WerNeo wrote:

    quizzical. Kāpēc tāda pārliecība, ka Creative ir labākās tumbas? Tāpēc, ka viņas ir tev? 😀

    😀 Droshi vien ka ta arī ir! 😀 pievērs uzmanību datumam kurā raxtiju (svineju gan līgo, gan jāņus). Pats nakamajaa dienaa ienaacu paluuret ko esmu uzraxtijis jo atcereejos ka kkas taads bija 😀 Protams, letas creative un dargas logitech vai otraadaak, tad cena izshkjirs kvalitaati. Tas ir tas pats kas saakt diskuteet kas labaaks intel vai AMD 🙂

    P.S. Personiigi es dodu priekshroku Creative

    #180916
    msh
    Participant

    Nitro wrote:

    msh tak beidz dzert..nu NAV taas paareejaas kas ir aarpus lielas naudas summas suudiigas(vnk debiils stereotips ka viss kas ir daargaaks ir labaaks – patiesiibaa ir taa ka tikai tas kas der tev ir tev labaaks nevis kaiminjam un ne tikai taapeec bet vsp) un vsp ja juus skanjas kvalitaati meerat basos tad ejat ..


    Es nedzeru, jo man patīk braukt ar mašīnu 😀 Vispār būtu interesanti salīdzināt viena paziņas kaut kādus creative pļurņikus, kas maksāja tuvu sotam, ar manām S-90, kuras kopā ar pastūzi maksātu bik lētāk 🙂 Es, protams, ticu, ka jamam tur “bum bum” būs izteiktāk – S-90 uz agresīviem basiem, ar kuriem mūsdienu pops un popreps rēķinās, vienkārši nav spējīgas, bet varbūt tā ir labāk… Vismaz klausoties roku basģitāras skan kā pienākas, nevis kā izteikts rūciens 🙂

    #180917
    quizzical
    Participant

    atradis ko saliidzinaat S-90 ar kkadiem creative! 😀 kvalitāte jau ta buus labaaka creative, bet S-90, protams, skaljaaki.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā