Problēmas ar skaņu

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Problēmas ar skaņu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147314
    acEy182
    Participant

    Man ir laptops Acer 3100 . Man 2as dienas atpakaļ kompis uzkārās un es viņu restartēju ,kad ieslēdzu pamanīju ,ka naw skaņas ,nekur un pie Audio rāda ”No Sound device” .Protams pirmais ko izdarīju ir uztaisiiju System Recovery ,bet tas neliidzeeja ,tad pārinstalēju draiverus ,bet tas neko nelīdzēja – skaņas nav.Biju dzirdējis ,ka Windows XP SP3 dažreiz ir nesaderība ar Realtek HD Audio[kādā forumā wai kkur lasīju],bet man ir dgan svaigi uzinstalēts Windows Xp SP2…nākamais ko darīju bija izformatēju C disc un uzinstalēju Windows pa jaunu ,salādēju dariverus no officiālās ražotāja mājas lapas,bet bez rezultātiem…pie Sound device neuraadaas nekas un skaņas naw.

    #183478
    samurajs
    Participant

    Ja sistēma nepazīst dzelzi, tad jāskatās uz chipseta draivera pusi vai BIOSu. Tur skatījies?

    Un chipseta draiveris nav mājaslapā, bet ir te: https://drivers.softpedia.com/get/Other-DRIVERS-TOOLS/Others/Acer-Extensa-3100-Chipset-Driver.shtml

    #183479
    acEy182
    Participant

    Nju,man nav Acer Extensa ,bet ga Acer Aspire 3100…tam no maajas lapas naak chipseta draiveris kopā ar ATI : https://support.acer-euro.com/drivers/notebook/as_3100.html . Vēl esmu mēģinājis ņemt no citām adresēm …BIOSā vsp neko neredzu 😕

    #183480
    samurajs
    Participant

    Kas tas par chipseta draiveri, kas kopā ar ATI nāk? 2-in-1, vai? 😀

    Īstais draiveris reku: https://driverscollection.com/?H=Aspire%203100&By=ACER&dpage=2

    Vispār tai lapā daudz vairāk draiveru priekš tava PC nekā ražotāja mājaslapā.

    #183481
    acEy182
    Participant

    kas tamlidziigs – ”chipset+VGA ATI driver 😀

    Nju meegjinaaju – noinstaleju wisu nost saliku pa wisu shitos un atkal nekaa – pie sound device – nekā 😕 Domāju ,ka myb nodegusi sound card … 😕 Vai myb wēl kādas idejas ? 🙂 Garantija wēl ir …

    #183482
    samurajs
    Participant

    Tagad iesvied Ubuntu vai citas Linux distras Live CD un iebūtojies no tā. Ja arī tam skaņa nebūs – nes tik vien uz garantiju!

    Papriekš gan rūpīgi izstudē BIOS’u… vari palikt muļķa lomā, ja tur būs atslēgts skaņas čips. nezinu kā tavam PC tur izskatās, tuvākus padomus nevarēšu dot…

    #183483
    acEy182
    Participant

    Tur man arī nebija skaņa.Iekš Bios vispār neko newarēju atrast ,kas būtu saistīts ar skaņu [acer BIOS v 3.13] :/

    Vēl man bija tāda lieta ,ka HDD bad sectors, it kaa ielaadeeju 1 progu ,ka salabo uz laiku šos ,bet iisti nez…myb tas arī attiecas uz garantiju ?

    #183484
    samurajs
    Participant

    Tad tikai nes atpakaļ uz veikalu. Protams, ka bad sektori attiecas uz garantiju tāpat kā jebkurš bojājums rūpnīcas vainas dēļ!

    Ko dara tā tava bad sector programma, vai salabo HDD? Nekā nebij, viņa vnk uzmana, lai bad sektoros nekas netiktu rakstīts (resp. apiet tos).

    #183485
    acEy182
    Participant

    Kompi aiznesu uz remontu .. skaņas karte bija beigta 😛 Arī Cooleris tika nomainiits … HDD neko neatrada[pārbaudija ,bet nekā) ,lai tgd neesmu atkaartoti ar tiem tooliem paarbaudiijis tos ”bad sectors”…

    #183486
    samurajs
    Participant

    Ja cooleris bija beigts, tad HDD varēja čakarēties temperatūras dēļ. Uzreiz 2 defekti garantijas laikā? Tātad Acer neko nav vērts tāpat kā HP Pavillion…

    #183488
    acEy182
    Participant

    Tgd pārbaudīju wisu ar to BAD SECTORS FIXER C tika atrasti 8 gb. (repair 0) un D 15(r 15).

    Tas gan! Pirms iegādājos datoru ,mēģināju izpētīt situāciju,dažos testos Acer tika atzīts par labu esam atbilstoši ne pārāk dārgajam galam,bet tgd zinu ,ka vairāk gan neiegādātos…Manīju,ka tajā datorsalŠnā ,kur aiznesu datoru bija daudz sanesti Acer un man pat pateica frāzi :”atkal Acer” 😀 Laikam jau secinājumi lieki …

    #183489
    samurajs
    Participant

    Acer ir 100% lētucis. Ar to arī viss izteikts.

    #183490
    memorex
    Participant

    Ļauso citēt viena foruma lietotāja teicienu: Labs Acers = beigts acers

    #183491
    Sid
    Participant

    Hmz, kāda brenda ražojumu tad jūs abi (samurajs/memorex) iesakiet lapsim?

    #183492
    samurajs
    Participant

    Dell, Lenovo, Toshiba, Fujitsu-Siemens kaut vai. Tikai tur zem 400 Ls nekā lētāka vispār nav, bet nav dzirdēts ka tie plīstu masveidā…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā