«Progresa bremzes»: UK turpinās lietot IE6

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas «Progresa bremzes»: UK turpinās lietot IE6

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #244085
    budzis
    Participant

    Kapec gan protestet tikai par IE6 lietosanu? Jamauc uzreiz protests par to, ka nav Win7, 4GB RAM vai HVZ cik GHz CPU!!!

    Ja viniem ir iepirktas pirms gadiem 8 rakstammasinas, saubos, vai viniem reali ir nepieciesams kas vairak ari sodien. Prasibas pret “rakstammasinu” nosaka uz tas veicamo darbibu nepieciesamiba. Nedomaju, ka dokumentu rakstisanai un darbam ar DB (datu ievads, apskatisana utt) butu nepieciesami jauni dzelzi. Bet ja uz uz vecajiem nevar palaist jaunas versijas, vai tapec tas jaunas softa versijas ir tik loti nepieciesamas??? Zinu kantorues tepat pie mums, kas ka saka stradat ar PC+Win95, ta ari sodien ir pilnigi apmierinati ar so PC un Win.

    #244086
    msh
    Participant

    foxsk8 wrote:


    Reāli ir jāveido kaut kādas izglītojošas kampaņas, blin, palaist video reklāmu, lielākajos UK kanālos, radio, ziņu lapās, un aiziet.


    Ento reizi atkārtoju, pa tēvē maikrosofts reklamē gan win7, gan ie8. Bet tu, foks, vienalga domā no sava, individuālā datorlietotāja viedokļa 🙂

    #244087
    Foxsk8
    Participant

    msh: Ja tev ik dienas vajadzētu čakarēties ar IE, dziedātu citu dziesmu. Datorlietotājs, 😀 😀

    #244088
    msh
    Participant

    Vai tad es par sevi runāju? Laikam neesi redzējis entās sekretāres utt kas bez IE6 neko citu nezina 😀 Un, kā jau te kaut kas teica, kāpēc mainīt to, kas darbojas, pret kaut ko citu, ja tas maksā miljonus?

    #244089
    Foxsk8
    Participant

    IE6, nav tas, kas darbotos. IE7, 8 tur nav vārdu runu, ka visam ir jābūt ok.

    Reāli varu pielīdzināt to, autiņu ķīlēšana, jo sarežģītāk, jo dārgāk, negribi tērēties pērc kaut ko labāku, jaunāku, tā pat ar IE6, gribi priekš IE6, maksā vairāk. Tur jau ir tā lieta, ka klienti negrib par to maksāt, viņi ir neizglītoti, pieprasa visādus slaiderus un pēc tam prasa, a kāpēc uz IE6 viņš nestrādā 🙂

    #244090
    migors
    Participant

    man variākas reizes te pat latvijā ir gadijies ka firma pasūta weblapu un viņi kategoriski atsakās lietot kaut ko citu kā Ie 6. Nu tad arī jāčakarējas. Mēģināju iestāstit ka tas ir vecs utt, bet ne kā. tagad es arī visām lapām lieku to brīdinājumu ka jāapgreidojas uz kādu citu, vienārši nav jēga čakarēties, pa nedēļu var uztaisīt normālu weblapu un pēc tam divas čakarēties lai arī IE 6 tā rādās normāli.

    #244091
    Aldis
    Participant

    līdzīgi man kā migoram ir arī bijis. 🙁 Bet pēdēja laikā es klientam aizsūtu skrīnus – ar jaunajiem browseriem 🙂 Tad kad rodas jautājums . . . kāpēc man tāds rāmis visam browserim nav? vai kāpēc man tā nerāda . . . uzzinu ja IE6, izskaidroju, ka tas nav labs un iedodu linku uz setup, paskaidroju kā iedabūt kompī piem. jauno IE8, cilvēks to izdara, un pat pēc tam pasaka paldies. Ka viss strādā, pat labāk e.t.c.. Un kur te tās dižās grūtības ar pāriešanu, es nezinu. Nu lab, iespējams ka tiešām kastes ir rakstāmmašīnas. Bet nu uzskatu, ja līdz šim tie antiņi ir strādājuši uz Office 2003-2007, tad kā var nepavilkt dators IE8, kuram ir 2x mazākas prasības? Ja uz datora uz Windows 2000, Office 2000,97, tad jāmaina viss dators, jo noteikti šamam ir vairāk gadi kā te dažam labam mopsim! 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā