Pubertāte as is

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Pubertāte as is

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162817
    Anonīms
    Neaktīvs

    [img]https://ibb.co/kxkTgQ[/img]

    Paldies, protams, bet tas nāca tieši laikā.

    #329385
    viesic
    Participant

    Andris CV un motivācijas vēstuli iesūtījis? 😀

    #329386
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Izlabo tagus lai šajā līkajā lapā parādītos attēls. Es 3 dienas neredzēju šo pērli, jo bija slinkums copypastēt linku no teksta.

    https://ibb.co/kxkTgQ”>https://preview.ibb.co/dsNVvk/43_F462_E1_A80587766_B57894_B65_D2_C1_F48_EBE9_E1564_EE7_BFF8_D_pimgpsh_fullsize_distr.jpg” alt=”43 F462 E1 A80587766 B57894 B65 D2 C1 F48 EBE9 E1564 EE7 BFF8 D pimgpsh fullsize distr” border=”0″>

    #329387
    Black
    Participant

    Rezumējums:

    Tātad, kāds kantoris atkal ir nolažojis ar drošību, biedrs Betons ir ticis tam klāt un atstājis savas domas par šo situāciju.

    Pareizi? Jeb tas kāds Lieldienu apsveikums?

    #329388
    3Dklucis
    Participant

    Betons atkal sasūkājies liedienzāķa vafeles…..

    #329389
    Andron MacBeton
    Participant

    0,7 Jameson sagaidu Dzērves ielā 23 – 18.

    #329390
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ja tas nav e-mails, tad iespējams ka Betons pieslēdzies lokālajam tīklam un tīkla printerim iedevis izprintēt šo tekstu. Redzu ka ja ir debīls, tad uz mūžu, pat parakstu savu uzlicis, neskatoties uz to, ka par šādiem gājieniem var dabūt tiesas spriedumu.

    #329391
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pag, tulīt paprasīšu “daunelēm” personāldaļā vai pietiks ar 1x 0,7 Jameson.

    #329392
    usins
    Participant

    Nu, skarbi pateikts, bet ir jādomā par cilvēka piemērotību amatam, kurš atbild par IT Jūsu kantorī.

    #329393
    3Dklucis
    Participant

    Ja kantoris ir taisnīgas algas maksātājs tad jā -,ja apisss ka lielakā daļa LV uzņēmēji tad tādiem tikai un vienīgi ar dauņiem sadzīvot…….

    #329394
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Nav iespējams izveidot absolūti drošu un tanī pašā laikā funcionālu sistēmu, kuru lieto vairāk kā viens lietotājs. Ar to esmu saskāries, kad mājās darbiniecei vajag pieeju kopīgam e-pastam, bet tanī pat laikā dators tiek dots 12 sīcim dzenāt cstrike un likt visu pēc kārtas.

    Lai gan ko nu daudz. Betons tāpat izmanto vismaz 17 gadus zināmas konfigurācijas kļūdas, un rezultātā skaitās “kruts hakeris”. Ja dzērājiņš nav spējīgs apgūt neko jaunāku par WindowsXP, tad šaubos ka būs apguvis ko jaunāku par 2003. gadā aizlāpītajiem caurumiem.

    #329395
    Andron MacBeton
    Participant

    Jūs tur visi tai kantorī tādi pajoli?

    #329396
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu varētu iet par kaukādu Saeimas preses sekretāru.

    Tik maigi nodefinēji 1kārši rupju debīlismu – routera paroli plaintextā, nošārētu internetā.

    #329397
    ruukjis
    Participant

    Tu neesi labāks – psihenā Jūs abus var likt pretējās palātās. Viens psihiski nesatbils varmāka, otrs ar izteiktu paranoju.

    Jums īstenība vajadzētu mesties uz vienu roku, nodibināt kantori “Vergojošais betons” vai “Betona vergs”. Viens meklē caurumus, iebiedē cilvēkus, otrs nāk kā bruņinieks zelta zirgā un “glābj” kantori no “varmākas”. Lai gan… man liekas Jums abiem piestāvētu: “Zvani 900XXXXX, Tu būsi mans Betons, tev nav izvēles!”

    #329398
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kad kādā sistēmā ielauzīsies Betons un iekakās savu pantiņu par daunīšiem, tad taisnība būs mums abiem. Man, ka sistēmu vajadzēja pamatīgāk nodrošīnāy un ieviest papildus drošības pasākumus, lai nekas tāds nebūtu iespējams. Un betonam, ka admins lohs ka tādu iespēju neparedzēja un ka lietotājs ir debīla kuce.

    #329399
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu jā, nevarēju atrast draugiem.lv mājaslapā sysadmina vakanci.

    Š onedēļ ir kāds sludinājums redzēts?

    #329400
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nepārprotami jāpiekrīt Rukijam .MeistarsUnVergs ir izravies vienā līmenī ar betonu.Ja betons jau no skolas laikiem tāds ir bijis ,tad MeistarsUnVergs uz to ir gājis mērķtiecigi.Ko nozīmē vien teiciens”Man, ka sistēmu vajadzēja pamatīgāk nodrošīnāy un ieviest papildus drošības pasākumus, lai nekas tāds nebūtu iespējams”.Lielība augstākajā pakāpē .Sevišķi man patīk ” lai nekas tāds nebūtu iespējams”.Tu vispār zini kaut ko lai nekas tāds nebūtu iespējams.

    #329401
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Manā personīgajā lokālajā tīklā betonveidīgie netiks, lai caur tīkla printeri drukātu savu sāpi par neizdevušos dzīvi. Jā, es zinu pietiekami, lai varētu izteikt šādu apgalvojumu.

    Konkrēto variantu es piekopu pirms gadiem 12. Ar laptopu slēdzos klāt vāji aizsargātiem LAN un printēju simtiem pilnīgi melnas lapas, Hello.jpg vai pat visu gap.zip saturu. Ja betončiks vēl ar tādām muļķībām nodarbojas un nav progresējis, tad jāatzīst ka viņš profesionālajā ziņā ir iestrēdzis WinXP laikos, bet attīstības līmenī – pusaudža gados.

    #329402
    msh
    Participant

    Izlasot to tekstu, vienīgais kas ienāca prātā – labi ka betons nevairojas un arī nevairosies…

    #329403
    Andron MacBeton
    Participant

    Jā, jo tas būtu bieds visiem parazītiskajiem kuņasbērniem.

    Skabarga dirsā. Kārklu maiksts pa pimpi, krūmos mīžot. 6. kanāls bezvadniekā. Pēdējā tualetes papīra loksne. Dīzelis moskviča bākā. Stulbenis Nīcā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā