Relax now – how to?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Relax now – how to?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149120
    ob1
    Participant

    Š odien saņēmu komandu no bosa:

    [15:04:35] …: Relax now after all this planning 🙂

    Tā kā subordināciju turu cieņā, tad sāku izpildīt norādījumus. Pakomentēju forumos, bet šodien tautas aktivitāte ir zema. Aizgāju pēc pudeles vīna, atkorķēju, iedzēru, bet kaut kas pietrūkst. Varbūt jūs varat ieteikt kā programmerim relaxsēties?

    Admini, lūdzu neslēdziet šo tēmu. Domāju, ka daudziem IT džekiem (un džekenēm) ir līdzīga problēma – nav skaidrs kā relaksēties.

    #204264
    drunk_lizard
    Participant

    ob1 wrote:

    Aizgāju pēc pudeles vīna, atkorķēju, iedzēru, bet kaut kas pietrūkst.


    vajadzeeja uzreiz divas :>

    bet veel labaak sjnabi ar alu :>

    #204265
    ob1
    Participant

    Pivo bez vodki – dengi na veter…

    Jā, taisnība, bet nav vairs tie gadi. Aknas sabeigtas ārstējot tuberkulozi, neturu vairs tā kā agrāk.

    #204266
    Evers
    Participant

    Svaigs gaiss pie dabas kopā ar draugiem, kādu aliņu, cepamgaļu, kāda sportiska aktivitāte

    #204267
    ob1
    Participant

    Paldies, Evers, par ieteikumu.

    Notepadieši, leciet autiņos un marš uz Siguldu. Aliņu nopirkšu, tikai pasakiet cik.

    P.S. Ķirzakam īpašs uzaicinājums.

    #204268
    Crow
    Participant

    Try this 😀

    Bet ja nopietni – svaigā gaisā noteikti. Sākumā būs grūti pierast, bet tagad laiks arī labs tādām izdarībām, vajadzētu viegli pārdzīvot sākotnējo šoku 😀

    Brutāli norauj interneta kabeli, vajadzības gadījumā ar kāju palīdzot deformēt objektus, kuri nepakļaujas tavai gribai. Vai svied bezvadu rūteri pret sienu ar paātrinājumu ne mazāku par 3G.

    Kādas dienas piecas (nezinu, cik šajā gadījumā atvēlēts) tā padzīvo un ķersies pie sava darba ar vēl nebijušu entuziasmu un patiesu darbaprieku 😀

    #204269
    ob1
    Participant

    -> damncrow special

    Izgāju ārā. Š ausmas tur ir tik karsts! Par ko domā valdība, nevarēja ārā kondicionieri ierīkot?

    Tad cik daudz tie ali jāpērk?

    #204270
    drunk_lizard
    Participant

    darba diena riit, veciit 🙂

    #204271
    ob1
    Participant

    Par to jau es runāju. Piektdienas vakarā savākt tautu nebūtu problēmas…

    Starp citu – kā būtu ar vienu notepad tusiņu brīvdienās? Varbūt varam saorganizēt?

    #204272
    Crow
    Participant

    ob1 – ziemas variantā šāds laikam taisni reizē:

    [img]https://bildites.lv/images/rsvjzay4hbtegzynpmg.png[/img]

    Vasarā attiecīgā iekārta tik jānomaina un ir 😀

    Kas attiecas uz tusiņu, man strebjamo nevajadzēs, značit es nepiederu baram. Būs sūdīgi 😀

    #204273
    ob1
    Participant

    Nav jau ar ko nomainīt to devaisu vasarā. Valdībai jāsāk beidzot domāt par globālo sasilšanu Siguldā!

    A par to strebjamo – it is not required. Var tak vienkārši sanākt kopā, iepazīties.

    Aptauja rāda, ka vairums notepadiešu ir no Vidzemes, tad jau Sigulda ir Latvijas ģeogrāfiskais IT centrs. 🙂

    Man ir iespējas viesu uzņemšanai, bet var rīkot tusiņu arī kaut kur citur, ja kāds piesakās.

    #204274
    WerNeo
    Participant

    Ehs… atkal alus… a ko man darīt, ja man pašam savs? Brenguļu dzīvais… mmm

    #204275
    Mr.Death
    Participant

    Paņem tā pavairāk tā vīna, nocopē labas kvalitātes maukas un uz priekšu 😀 Būs neaizmirstams vakars :> Iepriekš tik pajautā šām vai nav sifiliss :> :> 😀

    #204276
    linx
    Participant

    Ob1 laba ideja par to Notepad.lv tusiņu.. 🙂 .. vajadzētu kkad tuvākajā laikā saorganizēt. Katram birku klāt ar notepada niku un alus rokā!

    #204277
    Ivis
    Participant

    Notepad tusiņš > https://dzertuve.lv/ tusiņa tēma “Ekonomiskā Krīze”

    #204278
    Mr.Death
    Participant

    Es piesakos buut par Type69. 😀 Vsp, kaadreiz taas plataas brilles bija topaa. Atceros, kaa beernc buudams ar vinjaam staigaaju, saakumaa riebaas, bet beigaas pat iepatikaas. Taads kaa sava veida stila elements – un kur nu veel bez vilnas dzjempera! :> Tiem pacaniem ir stils :>

    #204279
    Ivis
    Participant

    Diezgan nopietni čaļi

    #204280
    Crow
    Participant

    Te ir viena fundamentāla problēma, tā teikt. Cik nu es redzu, te ir dažādu vecumu, svara kategoriju, pat dažādu paaudžu pārstāvji. Kaut IT sfērā (un sakarīgā kolektīvā) tās problēmas ātri izzūd, tomēr jautāšu – kā cienījamais džedaju meistars iztēlojas tādu pasācienu? :lala:

    #204281
    Mr.Death
    Participant

    buusju rupjsj un atbildeesju vinja vietaa – pasaaciens noritees vnk. saakumaa visi savaaksies vai nu pa rajoniem, vai pa vecumiem. jaunaakie runaas par conterstrike un par to cik riebiigs ir d_l, vecaakie kaveesies nostalgijaa, staastiis anjukus, pljaus alu, un tie videejie, sadzersies un saaks runaat par apstriidamaam teemaam. Kaa piem. win vs linux u.tml. Peec tam d_lam, kad sjis jau buus kunga praataa, zakljebalsja visi maloljetkas un djedaji, kurus vinjsj nevar ciest, un vinjsj saaks sjos klapeet :> Arii man aizbrauks jumc un es piebiedrosjos savam elkam. Rezultaataa tiks izsaukti menti, muus ar d_l arestees un paareijos ieseedinaas sutkaas, vai nu par paardozjeesjanu, vai arii pa sulas lietosjanu pirms 21 g.v. :>:>:> rajag paliks skaidraa un aiz lielaas vilsjanaas par kompetento auditoriju nonaaks sjoka staavoklii reanimaacijaa (only melnais humors :>)

    #204282
    drunk_lizard
    Participant

    esmu piedaliijies vismaz kaados 7 liidziigos pasaacienos, saakot ar kolektiivu peintbola apmekleejumu un peecaak afterpaartiju, beidzot ar organizeetu masveida nokosjanos pirtii :>

    uzreiz varu nomierinaat – par cik pasaakums prasa zinaamu liidzeklju ieguldiisjanu no katra (neatceros reizi, kad buutu bijis mazaak par 20 ls), tad maloljetkas atkriit dabiskaa procesaa. dabiskaa procesaa atbirst arii gariigi nepilnveertiigie :>

    katraa zinjaa nevienaa no tusiem NEVIENS jaunaaks par 20 g. nepiedaliijaas.

    parasti visi sjie pasaakumi norit jautri, ibo visi itisnjiki miil humoru. par it lietaam netiek runaats nemaz, vai diiikti maz pasjaa saakumaa.

    parasti tusi notiek kautkur pieriigaa – juurmalaa, siguldaa(jaa, jaa, ir bijis :>, ogree.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā