Samazinam vadu daudzumu 2

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Samazinam vadu daudzumu 2

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149048
    kaqp
    Participant

    Ir Lattelecom mājas komplekts 2. Ir daudz vadu… Tākā mājās ir divi datori pieslēgti vienam modemam, sanāk baigā piņķere. Vai es ,piemēram, varu paņemt kaut kādu parasto Wirless modemu un iespraust viņā to lattelecom vadu, kas atbrīvotu mani no pārdesmit metriem vadu? Vai arī vajadzīgs speciāls Lattelecom wifi modems un pieslēgums ?

    To ka datoros vajag wirless uztvērējus es zinu.

    #203157
    izredzētais
    Participant

    pieslēdz prastu wifi rūteri pie modēma & datoros saspraid IDE wifi tīklenes…

    #203158
    kaqp
    Participant

    Tātad man wifi rūterī ir jāsprauž vads no lattelecom modema?

    #203159
    izredzētais
    Participant

    nu ja

    #203160
    Evers
    Participant

    izredzētais wrote:

    pieslēdz prastu wifi rūteri pie modēma & datoros saspraid IDE wifi tīklenes…

    IDE vai PCI ? :lala:

    Ja negrib līst kastē iekšā, tad labs būs arī USB wi-fi adapteris.

    Pats šādu te https://m79.lv/A-LINK-54MB-WLAN-USB-ADAPTER-WL54USB_2271.html jau 3 gadus izmantoju āra antenas vietā – usb vads ar repeateri līdz skursteņam, bundža pa virsu lai nelīst lietus un iet pa puskilometru rūkdams (ar reflektoru iet vismaz 2.5 km) gan ziemas salā, gan vasarā 😀 . Makgaiverīgi un lēti 🙂 (varbūt kādam noderēs ideja)

    #203161
    izredzētais
    Participant

    jā, tfu, sajuka 🙂 PCI.

    #203162
    non7sens
    Participant

    Kāds izmanto Modem/router verķi? Pašam gribās samazināt vada garumu, tik vieta pamaz 2 kastēm.

    #203163
    drunk_lizard
    Participant

    ar modem/router ir domaats lattelecom piedaavaatais speedtouch wifi briinums?

    lietoju. vaajsj, netur daudz konekciju… tendence vilkt uz restartiem:)

    ja nelieto p2p, tad viss ok.

    #203164
    non7sens
    Participant

    Biju domājis vispār verķus kā tādus.

    #203165
    marr
    Participant

    Jā, es lietoju. Vai vadu daudzumu samazina – nezinu gan – ja laiž internetu pa taisno tad tīkla vads no modema uz datoru. Taču, ja rūteris pa vidu, tad tīkla vads iet uz rūteri, rūterim vēl vajadzīga elektrība, rezultātā vadu mazāk nepaliek. Ja nu vienīgi tas interneta vads velkams pāris metrus, ko var aizvietot ar rūtera vadu līdz blakus esošai rozetei.

    Protams, laptopiem, vai ja vairāki datori izmanto internetu, tad potenciāli noderīgs rūteris ir.

    #203166
    non7sens
    Participant

    ēēm Modem/router Wlan?

    #203167
    Mr.Death
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    ar modem/router ir domaats lattelecom piedaavaatais speedtouch wifi briinums?

    lietoju. vaajsj, netur daudz konekciju… tendence vilkt uz restartiem:)

    ja nelieto p2p, tad viss ok.

    +1. šito esmu ar novērojis.

    #203168
    archeens
    Participant

    Jan negrib vilkt garu vadu no modema lidz kompim, vai rūterim.

    https://blogs.wc3.lv/index.php/2008/09/05/pirelli-dex-p200u/

    #203169
    msh
    Participant

    Nabadziņi, kāda traģēdija, vadi! Piedevām nedaudz vadu, bet jau sagādā problēmas. Nez kas man būtu tad jāsaka un kādā panikā vadu daudzuma dēļ jākrīt…

    Bet par tēmu – lattelecoma tīklā darbojas tikai dzelži ar lattelecoma firmwarēm, vienīgais līdz šim redzētais izņēmums ir betona configs speedtouchiem.

    #203170
    shady
    Participant

    msh – vadiem nav jāmētājas pa istabu. Protams, ja tu dzīvo viens pilnā piekrautā istabā, tad varbūt ir vienalga, bet ja dzivo vairāki cilvēki, pat bērni, tad tā ir problēma.

    Ja vadus nevar / negrib izvilkt gar grīdas apakšu (kā nu kuram), tad vislabākais variants tiešām ir wireless rūters.

    #203171
    kaqp
    Participant

    msh ja tev būtu dzīvojamā platība 250kvadrātmetru, tu tā neteiktu.

    Un kādēļ laust parketu, lai ieliktu kaut kādu kabeli, ja var wifi, jāsāk dzīvot moderni.

    #203172
    Evers
    Participant

    kaqp stiepj 😀 – parkets, 250 kvadrāmetri 😀

    gan jau tad spečuku var sameklēt kas visu izdarīs

    #203173
    msh
    Participant

    shady ja tavs bērns spēj ielīst aiz kastes vietā, kur parasti atrodas vadu kaudze, tad vajag viņu vairāk barot, lai izaug lielāks un nespēj tur ielīst 😀 😀 😀

    kaqp nu pats vainīgs, ka tev ir parkets. Laid tad pa griestiem. wLAN krutumu te nespēju nekādīgi ieraudzīt, tam ir specifiskas funkcijas. Pietiek jau ar visādiem citādiem starojuma avotiem, vēl wlan savajadzējies.

    Wersoo CS sen nav spēlēts…

    #203174
    shady
    Participant

    msh wrote:

    shady ja tavs bērns spēj ielīst aiz kastes vietā, kur parasti atrodas vadu kaudze, tad vajag viņu vairāk barot, lai izaug lielāks un nespēj tur ielīst 😀 😀 😀


    Viņš ēd daudz..pat ļoti..visu kas kustās un kas nekustās…:D

    Un tici man…ielīst, aizlīst, uzkāpt var tur, kur pat kaķis 2x padomās…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā