Samurajs – Datuves noziedznieks

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Samurajs – Datuves noziedznieks

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #192206
    m_janis
    Participant

    Š ķiet, bloķēto kontu tur ir daudz. Man tāds jauks uzrakstiņš parādījās dienu vēlāk, kā grisham, bet par to pašu – vairākkārt izteicu pamatotu kritiku par jauno dizainu, oldDatuve neesamību un klusējošo “dievu” augstprātību. Rezultāts bija paredzams.

    Lai nu kā, redzot, kas tur tagad notiek, neskumstu, tā vairs nav datuve.

    #192207
    Jaunzems
    Participant

    236 bloki pašlaik, 13.3.9., 8.37

    #192208
    samurajs
    Participant

    e.j.: Tu jūti, ka pūtēji jau meklē notis, un vijolnieki skaņo vijoles? 😀 Pats teici, ka Datuvei grimstot spēlēs orķestris. Tāpat kā Titānikā! :D:D:D

    #192209
    Aldis
    Participant

    Vasaras sakuma cien. jaunskungs KaNeiet sabanoja manis dēļ vismaz kādas 10 IP adreses, 3 accauntus, un solījās visu ISP banot [interesting, ja lattelecom ISP nobloķētu…?]

    Un tas notika delj diezgan pastulba iemesla, ka viens cilveks bija aizradijis par raksta neprecizitatem, dabujis par to bija BAN, tad es pateicu – ka par tadam lietam neliek ban, nu tad sakas! 😀 kopsh tadas iemeslu mekleshanas, ka tik nobanot.. es vsp aizgaju prom no datuves! Jo viena vakara pedejie bani jau vairs neattiecas uz pirmo, un tam pasham KaNeiet iisti vairs nebija skaidrs, par ko vinjsh ar mani sakasijies bij… bet nu paradija savu varenibu (Cepuri nost, varenais admin) 🙂

    Heh.. vel vecais labais palicis arhiivinjaa.. 😉

    [img]https://fotohost.lv/images/z5y5hs59nppyl3329sfw.jpg[/img]

    #192210
    drunk_lizard
    Participant

    tikai nevajag, ja!

    kaneiet bija sakariigaakais, kas tai suuda lapelee bija…

    pie kam vinjsj noteikti nav jaunskungs, mhhhhh

    patiesiibaa vinjsj veel maz banojaa

    taadiem tauriem ir viss ip apgabals jaabano….

    #192211
    Aldis
    Participant

    Par ko jabano? par labojumu rakstaa? o_O

    #192212
    samurajs
    Participant

    Labi. Pret KaNeiet vispār pretenziju nav, viņš sevi pierādījis kā godīgs cilvēks. Protams, ka arī KaNeiet bijušas kļūdas, bet kam gan negadās? Bans ir tomēr ar termiņu.

    Bet par e.j. informāciju – tas jau ir daudz nopietnāk…

    #192213
    KaNeiet
    Participant

    Aldis wrote:

    Par ko jabano? par labojumu rakstaa? o_O


    Pēdējā banā (N-tajam klonam no attiecīgā IP apgabala) bija ļoti konkrēti norādīts iemesls: “pamuļķis”, ko uzskatāmi apliecina arī te sarakstītais:

    1) lietotājam bija nevis bans, bet brīdinājums;

    2) nevis par labojumu rakstam, bet par kārtējā reliģiskas tematikas flame uzsākšanu, kam ar rakstu bija visai attāls sakars;

    (interesentiem raksts ar visiem komentāriem visu laiku ir bijis pieejams)

    3) attiecīgajam subjektam ļoti konkrēts bana iemesls pat te ievietotajā bildē redzams;

    4) netika pat minēta ISP bloķēšana, subnet nozīmē pavisam ko citu;

    utt. utjp.

    BTW – d_l, piemēram, savulaik tika nobanots uz 12x garāku termiņu – 3 mēnešiem, bet nemetās veidot N-tos klonus un meklēt līdzjūtību visās malās.

    datuve.lv pašreizējā veidā patiešām nav pilnvērtīgi lietojama un saprātīgo lietotāju skaitu forumā var uz pirkstiem saskaitīt, bet tā nu ir īpašnieka kompetence.

    #192214
    Mr.Death
    Participant
    #192215
    m*****
    Participant

    Mani arī nobanoja, lai arī pietiekami daudzas reizes tur esmu kādam reāli palīdzējis un vienīgie pārkāpumi par kuriem esmu informēts ir, ka kaut kad visai sen vienreiz nocitēju iepriekšējo komentāru un ieliku linku uz šo bildīti. Bet nav ko kreņķēties, tā pat tur jau sen vairs nekā nav.

    #192216
    Jaunzems
    Participant

    kas tad to noraka? Jurošop, jaunie “admini” vai tur esošie pokemoni? Tad, kad 6. gadā lasīju šo foršo forumu, tad man patika. T.G., tas bija zem citas IP adreses un bez registrazia.

    #192217
    grisha
    Participant

    Danke Edgars, ir jau pie sienas pielikta 🙂

    #192218
    marr
    Participant

    samuraj, ja būsim precīzi, Tu ierakstīji:

    samurajs wrote:

    Būtu ļoti interesanti zināt arī Datuves.lv nostāju šai jautājumā. Zābaka.lv attieksme patiešām šokējoša…

    un forši, ka Tu man neteici priekā, as if es tur arī nebūtu “sētnieks” :hmz: un vispār, tikko secināju, ka tur arī shady vairs nav sētnieka kārtā :hmz: ko es tur vienīgais tāds no šejienes atlicis 😮 😀

    un kas attiecas uz baniem, tādu neviens Tev tur nav uzlicis :p esi “tikai”pazemināts un bloķēts 😀

    #192219
    samurajs
    Participant

    marr: kad tevi izmetīs, es noteikti teikšu – priekā, bet pagaidām tu esi tur vienīgais “tainos agentos – Kubinos partizanos!” 😀

    #192220
    marr
    Participant

    redz, man sākumā likās, ka “priekā” ir adresēts tur palikušajiem cilvēkiem ;. esmu paguvis pat nokavēt shady izmešanu :hmz: bet nu kā es tur palūkojos – vairāk kā 4i gadi, kā tur esmu, lai arī reģistrējies mazāk kā četrus 😀 pat pirmo rakstu biju paguvis uzrakstīt, pirms biju reģistrēts 🙂 kur tie laiki, kad tur ne tikai tādu nevajadzēja, bet tā pat nebija visiem vajadzīga/pieejama 🙂

    #192221
    shady
    Participant

    marr wrote:

    esmu paguvis pat nokavēt shady izmešanu :hmz:


    Es ari to dienu nezinu! Vnk vienreiz ielogojos un sapratu, ka man vairs nav pieeja admin acc, jo netiku klāt admin forumam. Pēc tam apskatījos savu klasi un sapratu, ka emsu vnk pārtapis par reģistrētu lietotāju.

    Tagad neesmu tur bijis – kas zin, iespējams es ar esmu bloķēts:D

    #192222
    Mr.Death
    Participant

    bēres būs nākošnedēļ, es jau zārku sagādāju, samurajs lai parūpējās par vijolniekiem :die: 😀 😀 😀

    re kāds cmuks, pa taisno no galdnieka :money:

    [img]https://mafiozo.lv/zarks.jpg[/img]

    #192223
    samurajs
    Participant

    Baigi cmukais koka mētelīC 😀 Svētdien 20.00 pa LIR glabāsim 😀 Skanēs Š opēns un Vāgners… 😀

    #192224
    Mr.Death
    Participant

    ū ja tu šos no miroņiem atdzīvināji? :D:D

    #192225
    elvisburdajs
    Participant
Tiek skatīts 21 ieraksts (no 50 kopumā)
  • Tēma ‘Samurajs – Datuves noziedznieks’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā