Sēru vēsts

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Sēru vēsts

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #267094
    Nau4a
    Participant

    nuu, jomajo. 😀

    gribēju teikt, ka mēs pa visiem useriem varētu kkā palīdzēt – ar SMS satūtit ģengu, vai kā tā. 😀

    bet nuu, labi, jāgaida.

    āam, dizains labs, tik prasītos kāda odziņa, nedaudz taka logo pa vienkāršu, nekvalitatīvs ar nedaudz.

    #267095
    daGrevis
    Participant

    Kāds R.I.P.? Tak rock’n’roll tūlīt ies gaisā!

    Karalis ir miris! Lai dzīvo karalis!

    P.S. Man patīk, kā izskatās v1! Un no v2 skrīni jau sataisīti…

    #267096
    piwchix
    Participant

    R.I.P.

    Dizains nebūs smags, ļoti patīkams. 🙂 Ja neesmu nosapņojis, tad kādu laiku atpakaļ kaut-kā no googles netīšām biju ierāpojis jaunajā dizainā, visi raksti bija tie paši reāllaika.

    Tiešām tagad nesaprotu tā bija, vai nosapņojis esmu 🙂

    #267097
    Ceplis
    Participant

    shady wrote:

    sen bija apnicis ik dienas ienākt šajā pelēcīgajā, ne ar ko īpašu nepiesaistošajā portālā.

    Dizains bija patīkamākais no daudziem citiem, bet piesaista saturs!

    Jācer, ka jaunais nebūs pārāk pokemonisks!

    Varbūt pat var cerēt uz iespēju lietotājam pašam izvēlēties no vairākiem.

    #267098
    zivs
    Participant

    Nu, lol, sāku lasīt, ka NP miris, iedomājos ka “vot tā, tagad V3 mums neredzēt kā savas ausis” … 😀

    Nu tad rīt padzeršos kāds als, ja patiks jaunais dizains. Ja nē, arī padzeršos [aiz bēdām] … :lala:

    #267099
    shadowmen
    Participant

    Uzskatu,ka šitais dizains ir pat ļoti oki,līdz ar to varētu būt v3 grūtibas pārsist jau pierasto,kompakto un nepārbāzto v2,bet lai izdodas 🙂

    p.s. Jau izlasot raksta virsrakstu bija skaidrs,ka jauna v3 versija būs…un interesanti cik pēkšņi daudz jaunu lietotāju parādījās,kad shady ļauni pajokoja 😀

    #267100
    Creep
    Participant

    No sākuma domāju, ka jau pienācis 31. aprīlis (t.i. april fools day), kad izlasīju tālāk, sapratu, ka kļūdījos :lala:

    #267101

    Bāc, tā nedrīkst biedēt cilvēkus!

    #267102
    msh
    Participant

    Es ceru ka nebūs kā vienmēr, kur jaunā versija ir smagi sačakarēts vecais :>

    #267103
    web33
    Participant

    Es jau zinu kāds izskatīsies 🙂 v3 +/-

    Nezinātājiem pateikšu priekšā,viena no dominējošām krāsām būs zaļa 🙂

    #267104
    bekhemins
    Participant

    Saakums vnk …. 🙁 , bet turpinaajums 🙂

    Gaidu jauno versiju :seeker:

    #267105
    Eob
    Participant

    Un es jau nodomāju, ka dzērājķirzakām, lapsām un citiem pajoliem būs pa vienu caurumu mazāk, kur kakāt, bet nekā… 😀

    P.S. Ceru, ka jaunā Notepad versija nebūs tikpat liels feils, kā draugiem.lv jaunā versija. 😀

    #267106
    Evers
    Participant

    Jā jā! Pēc gada neko pat dzirdēt neviens negribēs par veco draugiem.lv versiju.

    Runājot gan par softiem, gan webiem, vienmēr atrodas ņaudētāji, kas sākumā brēc, ka vecais bija labāks, bet pēc laiciņa ir pieraduši un pat skatīties negribas uz vecākām versijām.

    #267107
    Eob
    Participant

    Jo jaunajai trūkumi jau sen kā būs novērsti.

    #267108
    Jaunzems
    Participant

    Nemuldi – draugiem.lv jaunā versija ir lieliska. [img]https://www.virgeweb.com/cars/smiley/cartoons/19.gif[/img]

    #267109
    Evers
    Participant

    Nezinu ko tu tajos draugiem.lv tādu dari (varbūt tu tur pārāk daudz uzturies?) , bet manām vajadzībām jaunā draugiem.lv versija salīdzinot ar veco jau tagad ir “Win!”. 🙂

    #267110
    Nelabojams
    Participant

    Fuj, nebaidi onkuli… :mod: :mod:

    #267111
    coofen
    Participant

    Pirmais par ko iedomājos bija, tagad taču nav pirmais aprīlis. 😀 Bet tad izlasīju nākamās rindkopas un viss tapa skaidrs.

    #267112
    Creep
    Participant

    Par draugiem.lv runājot: Liekas baigais mēsls tā jaunā versija, bet tākā es tur parādos labi ja reizi nedēļā uz minūtīti lai nočekotu, vai kāda vēstule nav, tad man ir dziļi pie kājas.

    Vispārīgi par pāriešanu uz jauno: vēl arvien sēžu uz Win XP un Office 2003 un tuvāko gadu laikā nu toč neplānoju pāriet, pēc vairākiem gadiem redzēs, moš softs būs attīstījies tik tālu, ka pāriešana būs uzspiesta (jaunie softi un spēles vairs nešancēs uz xp).

    Par mājaslapām runājot: jo vieglāka un vienkāršāka, jo labāk.

    #267113
    makis30
    Participant

    es gandrīz apraudājos

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 65 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā