"SG Atlantis" 5.sezona: piedzīvojumi turpinās!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Kino Jaunumi "SG Atlantis" 5.sezona: piedzīvojumi turpinās!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147170
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080805110121428.jpg[/imgl]Diemžēl kinoindustrija pēdējā laikā ne īpaši lutina fantastikas cienītājus. Populārais seriāls “Stargate” jau ir noslēdzies ar pilnmetrāžas filmām “The Ark Of Truth” un “Continuum”, bet tā “sānu atzars” “Stargate Atlantis” ir uzsācis savu kārtējo, nu jau 5. sezonu.

    Seriālu var dabūt praktiski jebkurā normālā LV vai RUS trekerī (gan angliski, gan arī ar tīri labu Lostfilm dublējumu krieviski). Pagaidām iznākušas 4 sērijas, drīz tiksimies ar ļaunajiem replikatoriem piektajā:

    [img]https://www.bildites.lv/images/teeqx08kknvgt4qq2ovt.jpg[/img]

    Dažas ainiņas no 3.sērijas:

    [img]https://www.bildites.lv/images/lcntfri8v1l9g5oktw1k.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/9pgv65n93kmplxjhgh5n.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/j49zskher5ifanbgyew.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/mktli7cwnjwmjickwwyb.png[/img]

    #182061
    aidskillz
    Participant

    Jauki jau ir, bet seriāls liekas kautkā atslābis… Kautkā pietrūkst, nezinu kas, bet kautkas pietrūkst.

    #182062
    alasasa
    Participant

    5.sezona?es tikai 2 redzēju.

    #182063
    sir_irius
    Participant

    paldies, ka paziņoji! 🙂 jāsāk skatīties visas sezonas… 😀

    #182064
    Foxsk8
    Participant

    Visvairāk besī TV6 tulkotājs, kas Replikātorus tūlko kā kopētājus, tad atkal citā sērijā ir kā vajag.

    P.S. Varu nedaudz priekšā pateikt, ka nākošo gadu būs gaidāms jauns Kino portāls par seriāliem un uzsvars tiks likts uz Fantastikas seriāliem kā Stargate, 4400, Jericho, utt… Būs aktieru biogrāfijas, video, interesanti jaunumi. Tas viss jau ir iesākts veidot.

    #182065
    demos23
    Participant

    Vai kāds zina kur Rīgā varētu nopirkt “Stargate SG1” 10 sezonu un “Stargate Atlantis” 4 sezonu? Ir izstaigāti lielākie veikali, bet nekur nevar atrast.

    #182066
    normis_161
    Participant

    Varbūt “RANDOM” veikalā, kurš atrodas Vecrīgā.

    #182067
    Foxsk8
    Participant

    Kam tev pirkt?

    #182068
    demos23
    Participant

    Labas lietas ir jākolekcionē.

    #182069
    Foxsk8
    Participant

    Man paziņam ir visas iznākušas sezonas serijas, visas pilnmetrāžas filmas no “zvaigžnu vārtiem”. Iespaidīgi. ÄŒalis ir baigais fanāts, zin pat pilīgi visu aktieru biogrāfiju un daudzas citas interesantas lietas par šo seriālu. Gandrīz katru dienu viņš noskatās pa 2 sērijām. Tas nekas, ka viņas jau 10 reizes redzētas. Īsts šī seriāla fans.

    #182070
    samurajs
    Participant

    demos23 wrote:

    Vai kāds zina kur Rīgā varētu nopirkt “Stargate SG1” 10 sezonu un “Stargate Atlantis” 4 sezonu? Ir izstaigāti lielākie veikali, bet nekur nevar atrast.

    Esmu visas sezonas redzējis p2p tīklos, arī apvienotā veidā (1 sezona= 1 fails). Kas liedz pašam novilkt kolekcijai? Tikai pameklēt vajag. Emulē 100% atradīsi.

    #182071
    sir_irius
    Participant

    Viņš to visu vēlas legāli…

    #182072
    samurajs
    Participant

    sir_irius wrote:

    Viņš to visu vēlas legāli…

    Tā legalitāte esot tāda, ka pat no TV ierakstītie raidījumi (videomagnetofonā vai caur TV karti) ir nelegāli. Smags jautājums…

    #182073
    devill
    Participant

    nu jau var nokacat 18 seriju

    #182074
    marr
    Participant

    samurajs wrote:

    sir_irius wrote:

    Viņš to visu vēlas legāli…

    Tā legalitāte esot tāda, ka pat no TV ierakstītie raidījumi (videomagnetofonā vai caur TV karti) ir nelegāli. Smags jautājums…

    samurajs, bet kā tad ir ar legalitāti lattelecom piedāvātajai “TV video nomai”, kas ir pieeja raidījumu arhīvam par pēdējām piecām dienām? Vai korekti ir nomāt kādu seriālu, kas tajā brīdī nav programmā, bet bija, piemēram, vakar vakarā. Kur ir starpība – es ierakstu ar kādu automatizētu programmu un noskatos (pēc skatīšanās izdzēšu), vai tieši to pašu izdaru, tikai samaksājot 1 Ls televīzijai?

    #182075
    samurajs
    Participant

    Ir tādi 2 jēdzieni: komerclegalitāte (kad tu novilkto materiālu DVD ripās nes uz tirgu izplatīt) un privātā legalitāte (lieto tikai savām vajadzībām un nekur neizplati). Domāju, ka arī likumdevējs nav īpaši centies to otro kaut kā radikāli iegrožot.

    Vismaz tāds tiesu precedents nav manīts LV. Bet, ja stingri ievērojam likuma burtu – nedrīkst, nedrīkst, nedrīkst…

    #182076
    marr
    Participant

    Bet kā tad ar HDD saturu, ja lejuplādētie faili netiek dalīti citiem (sēdoti, sauc kā gribi) ? Es paņemu seriālu, noskatos, izdzēšu – taču arī šis tiek uzskatīts par pirātismu, pat tad, ja nevienam citam to neiedodu. Lattelecom nav jāsūdz tiesā, es esmu? Cik par LV precedentiem ir dzirdēts, tad tieši par lejupielādi sods tiek uzlikts, nevis par šo lejupielādēto materiālu augšupielādi.

    Tātad, kā tur paliek ar to Lattelecom? 😀

    #182077
    samurajs
    Participant

    Principā jautājums būtu jāuzdod pašam Lattelecom 😀

    Quote:

    Visiem Lattelecom TV lietotājiem sākot ar šī gada 19.decembri līdz nākamā gada 5.janvārim iespēja bez maksas noskatīties Latvijā uzņemto kino grāvēju „Rīgas sargi”

    Tātad ja tev ir līgums ar ltc par virtuālās videonomas lietošanu – viss būs legāli.

    #182078
    marr
    Participant

    Cik žēl, ka man tomēr nav līguma ar LTC par videonomas lietošanu 😀 TV praktiski neskatos, pat nav TV, kas digitālo TV varētu supportot 😀 ar viņu internetu gana labi pagaidām.

    bet nu jā, pietiks off-topic 😛

    #182079
    normis_161
    Participant

    Quote:

    Vai kāds zina kur Rīgā varētu nopirkt “Stargate SG1” 10 sezonu un “Stargate Atlantis” 4 sezonu? Ir izstaigāti lielākie veikali, bet nekur nevar atrast.

    Tātad visas Stargate SG-1 sezonas var nopirkt Rīgā, Ķīpsalā Olympia veikalā pirmajā stāvā (tas veikals atrodas blakus mājdzīvnieku veikalam). Viena sezona tur maksā 14.99 Ls. Tā kā ja grib visas sezonas pirkt, tad ir jārēķinās ar 149 Ls un 90 santīmiem :D, kā arī tur bija pieejams Stargate Atlantis visas sezonas (ja atmiņa mani neviļ), bet cenu gan tām es neatceros.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā