Sony PlayStation 4 – kompakta un viegli remontējama

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sony PlayStation 4 – kompakta un viegli remontējama

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #303642
    msh
    Participant

    Nevajag akurāt turpināt pirkstu ar krānu salīdzināt.

    Pie mums ir tik daudz datoru spēlētāju tāpēc, ka gandrīz visi grabina kaut ko, kas ir novilkts – un uz kompja novilktas spēles grabināt ir vienkāršāk. Brīdī kad datoram spēles tiek pirktas tāpat kā konsolei, situācija paliek mazliet savādāka – pazūd šitentais kompja kačātājmenu pluss, bet tas, ka konsoli vienkārši piesprauž pie tēvē kastes, ieslēdz un iebāž tajā disku, un tas garantēti ies, paliek.

    Es agrākos laikos, kad tikai datorus biju redzējis arī uzskatīju ka konsole ir kaut kas bezjēdzīgs – līdz aizbraucu uz ačgārno salu, kur tad arī daleca kam ir domštas konsoles.

    #303643
    garaisezis
    Participant

    sēdi savās biksēs un nelec ārā

    #303644
    poisins
    Participant

    Smieklīgi ir tas, ka acīs tiek bāzta dzelžu specifikācija, kaut gan normālā gadījumā, ikdienas lietotājam, tas ir pilnīgi pajāt. Parastam mirstīgajam ir pilnīgi pajāt vai tajā kastē ir 8,16 vai 32GB RAM, ja vien tā nolāpītā XYZ spēle iet bez aizķeršanās.

    Konsoļu dzelžu specifikācija ir mērīšanās ar krāniņiem starp kastes izstrādātājiem un brutāls veikalings.

    #303645
    Stat1CX
    Participant

    Aga un 1080p 60 FPS pret 720p 30 FPS arī ir brutāls veikalings, atšķirību taču nevar redzēt, vane 😀

    #303646
    Jaunzems
    Participant
    #303647
    poisins
    Participant

    Es varbūt atkārtošos, bet tas nemaina faktu, ka vienkāršam mirstīgajam pilnīgi pajāt par to kādas iekšas ir tai kastei.

    Tavā gadījumā teikums varētu skanēt šādi: “Parastam mirstīgajam ir pilnīgi pajāt vai tajā kastē ir ATI, Nvidia vai Intel, ja vien tā nolāpītā XYZ spēle iet uz 60FPS @ 1080p (vai 30FPS @ 720p… kādu nu lietotājs attēlu vēlas), bez aizķeršanās.”

    Par specifikācuku drīzāk jāsatraucas izstrādātājiem, vai ar šiem dzelžiem varēs dabūt tos bling-bling efektus.

    #303648
    Stat1CX
    Participant

    Tavā gadījumā teikums varētu skanēt šādi: “Parastam mirstīgajam ir pilnīgi pajāt vai tajā kastē ir ATI, Nvidia vai Intel, ja vien tā nolāpītā XYZ spēle iet uz 60FPS @ 1080p (vai 30FPS @ 720p… kādu nu lietotājs attēlu vēlas), bez aizķeršanās.”

    Un šeit viss tiek pateikts, kādēļ konsulisti ir dirty peasents, kuri samierinās ar sliktu experience un slaidšovu 😀 Un kādēļ PC sauc par master race, kuri nesamierinās ar sliktu experience, kā to dara zemnieki.

    #303649
    Oxys
    Participant
    #303650
    Quagmire
    Participant

    Televizors cilvēkiem parasti jau ir. Spēles nav tik dārgas, lai nevarētu nopirkt.

    #303651
    nevertell
    Participant

    To argumentu, ka uz PC ir liels čakars spēlēt nepirātiskās spēles vēl varētu attiecināt uz wine/linux, bet pēdējā laikā uz steam/linux vai steam/windows neesmu nevienu bēdu saticis.

    Un beidz, man TV nav. Neskumstu. Ar laiku varbūt iegādāšu projektoru. TV ir milzīgs, zema DPI monitors.

    #303652
    msh
    Participant

    Noteikti bez lielas plazmas, kas aizņem pusi sienas arī diži to starpību manīt nevar. Jebkurā gadījumā spēļu izstrādātājiem nevajadzētu piestūķēt savas spēles ar visādiem bling bling efektiem lai pēc tam nevajadzētu ņaudēt ka viņu bloatware uz jaunākās paaudzes konsolēm nespēj griezties uz 1080p. Poiphony Digital kouderi savulaik pacentās un izlaida divas spēles priekš PS2 kas spēj darboties uz 1080i – jā, tas ir i nevis p, bet tas arī ir PS2 😀

    #303653
    nevertell
    Participant

    Bet GT5 uz PS3 viņi gala realizācijā tā arī nedabūja natīvi uz 1080p, tik upskeiloja. Un 60FPS ar nebija konstants lielums, pie miglas un lietus varēja just kritumus.

    Jācer, ka ar GT7 uz ps4, ko es varēšu uz pc kapāt, tā nebūs.

    Ä€, msh, ieskaties ps2 emulācijā- var palaist gandrīz visas spēles ar visu perifēriju smukā ātrumā un pacelt natīvo izšķirtspēju un uzlikt filtrus. Daudz spēlējamāks daudz kas paliek.

    #303654
    Jaunzems
    Participant

    Kam mums, pie velna, vajadzīgs GT7?

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=q6X2Q6xFSF4[/youtube]

    #303655
    Kon
    Participant

    aj pajāt par visu, es labāk braucu ar riteni fat fags 😀

    , bet vsp .. šis visu laiku ir bijis spēcīgs arguments :

    https://i1111.photobucket.com/albums/h477/ispeakfact/PCGamerWorkPlay2.png

    Inb4, ka var pieslēgt pie huge ass monitora un pievienot džojstikus .. jūs to nedarat tāpat 😀 .. sēžāt 4chanā un raudat, cik sūdīgs ir big bang theory

    mazie tuslie, nevainīgie un ar pinnēm noklātie māsterklases pārstāvji :>

    #303656
    Stat1CX
    Participant

    KoЯn Diemžēl apbēdināšu tevi un sagraušu tavus zemnieka uzskatus – esmu master klases pārstāvis, kurš vairs sen nav noklāts ar pinnēm, kurš ir labā formā, kurš strādā, pelna naudu un ir viss ko vēlos, tā lūk. Master race FTW.

    https://www.bildites.lv/viewer.php?file=05ir0u7r7venyd04fjh6.jpg”> src=”https://www.bildites.lv/images/05ir0u7r7venyd04fjh6.jpg” border=”0″ alt=”Bildites.lv”>

    #303657
    msh
    Participant

    Nu tad kādu PS2 emulatoru studijā. Tāpat, pēc emulācijas nav vajadzības jo ir divi fiziski dzelži, tik interesē cik niknus dzelžus vajag lai to PS2 emulētu – minos ka dažus gadus atpakaļ bija kaut kāds rijīgs un ļoti gļukains emulators.

    #303658
    SFiX
    Participant
    #303659
    RicoPico
    Participant

    Quote:

    esmu master klases pārstāvis


    Kurš līmenis? Elfu Masters, ja? Jociņš, idritvai… 😀

    Visi jūs consolefag esat jociņi. Pastāstiet, kā var paspēlēt stratēģiju, vai to pašu šūteri ar keypadu? Tas ir viens. Otrkārt, tie keypadi, spēlējot, tik šausmīgi skan, ka varētu padomāt- popkorns cepās. Ļoti kaitinoša skaņa, ja blakus kāds cits cenšas koncentrēties mācībām vai kam citam.

    Pats reizi pusgadā izeju kādu spēlīti uz tā paša PC, kad uzrodas kas spēlējams, nevis saskriptota un lineāra filma bez jebkāda geimpleja. Dishonored man patika.

    #303660
    nevertell
    Participant

    https://pcsx2.net/

    ā, nu uz taviem kapeikmīlētāja, eksrement dzelžiem varbūt arī nekas neies.

    #303661
    nevertell
    Participant

    It’s time to stop posting.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā