Sony PlayStation 4 – kompakta un viegli remontējama

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sony PlayStation 4 – kompakta un viegli remontējama

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #303662
    Jaunzems
    Participant

    Hehehe, tikko kā aptrūkstas “argumenti”, tā uzreiz konsoļpeasanti ķeras klāt pēdējam striķim – personiskajiem apvainojumiem 😀 Pārsvarā gan par “no life” visiem klaigā tie, kuri paši visu dienu un nakti pavada, skribelējot komentārus tumšā pagrabā…

    #303663
    SFiX
    Participant

    Nē, vienkārši nav jēgas diskutēt, ja cilvēki tikai akli kliedz savu.

    #303664
    Jaunzems
    Participant

    peasants gonna peasant

    #303665
    msh
    Participant

    Jā, tieši par neadekvātām dzelžu prasībām es baidījos. Iespējams ka pat uz manas 2xMP kastes pat grieztos, ja ne SSE2 prasība – Fusion gan jau ir visi ķeksīši, bet spēciņš par īsu. Atceramies ka te ir runa par konsoles, kurai ir 333 MHz CPU un 32 MB RAM, emulāciju 🙂

    Attiecībā par maniem dzelžiem – es izvēlos tūkstošus bāzt savā mašīnā, nevis datorā – tā tomēr sniedz ko vairāk par sāpšām acīm 😀

    #303666
    msh
    Participant

    Kā var paspēlēt stratēģiju vai šaujamās spēles? Nu izskaidro kāpēc tās šaujamās spēles uz konsolēm ir ļoti populāras un oriģinālās xkastes “killer app” kā reiz bija halo, kas nav nekas cits kā šaujamā spēle 🙂 Ja jau reiz tev ir jautājums “kā var”, tad kādreiz pamēģini, uzzināsi. Pirmajā reizē pēc datora liksies savādi un neērti bet pēc stundas jau būs pierasts.

    Š ausmīgā skaņa – ko tu dari ka vēl neesi pamanījis kā klikšķ peles pogas – aizbāz ausis mācoties kad kāds blakus spēlē datoru? Traucējošākā skaņa jebkurā gadījumā nāk no ierīces, kura nodrošina skaņas pavadījumu – “nez kāpēc” tu to piemirsi… 😀

    #303667
    Jaunzems
    Participant

    Tu tik piemirsi to, ka, lai FPS spēles uz kontrolleriem kaut mazākajā mērā būtu spēlējamas, tiek aprīkotas ar “aim assist”, kas automātiski pavelk ieroci tuvāk mērķim, kad sāk skatīties tuvāk uz tā ģenerālo virzienu.

    Par troksni – nu nezinu, ja detaļas esi lasījis Maskačkā uz kilogramiem, tad varbūt, bet šobrīd es labāk dzirdu kaimiņu Opeli rūsējam, nekā manu datoru 😀

    #303668
    Kon
    Participant

    Biju sadzēries par godu valsts svētkiem :> .. but still .. u fat pussy ass faggots :>

    #303669
    akms47
    Participant
    #303670
    msh
    Participant

    Neesmu geimeris tāpēc vēl ne reizi neesmu redzējis spēli, kurā būtu “aim assist” kas kaut ko velk klāt – GTA SA bija auto aim, halo 2, kuru vienu laiku četratā bieži grabinājām, viss notika manuāli. Aizmirsu kā bija The Punisher, bet man liekas ka arī kaut kas uz auto aim pusi, bet varbūt kļūdos.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā