Spiegu spēles: es lasu, ko tu raksti

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Spiegu spēles: es lasu, ko tu raksti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148256
    Anonīms
    Neaktīvs

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/726_kb_1.jpg[/imgl] Zinātnieki atklājuši salīdzinoši vienkāršu veidu, kā iespējams nolasīt praktiski jebkuras datora klaviatūras darbības – gan personālā gan portatīvā. Kā tas darbojas? Katru reizi, kad Jūs uz savas klaviatūras nospiežat jebkuru no taustiņiem, klaviatūra rada elektromagnētiskus impulsus, kuri katram taustiņam ir unikāli. Līdz ar to šos viļņus iespējams pārtvert un atšifrēt. Š ī ievainojamība rodas tādēļ, ka katru reizi kad nospiežat kādu no taustiņiem, tiek iedarbināta elektriskā ķēde, kura tad arī nodod signālu datoram, bet arī rada elektromagnētisku impulsu, kurš tad arī padara iespējamu šāda veida spiegošanu. Ar uztvērēju, kurš iestādīts uz noteiktu frekvenci un vienkāršu antenu iespējams uztvert šos elektromagnētiskos impulsus, un ar datorprogrammas palīdzību tos atšifrēt, līdz ar to – iespējams iegūt praktiski jebkuru informāciju tieši no pirmavota, tātad klaviatūras. Š ādā veidā iespējams iegūt informāciju praktiski no jebkuras klaviatūras, tajā skaitā – bankomātu. Medusmaize pašmāju radiotehniķiem.

    Avots un videomateriāli

    #192333
    samurajs
    Participant

    Jā, tas ir teorētiski iespējams. Tikai klaviatūras signāls ir visai vājš, vairāk kā pāris m diez vai izplatīsies.

    #192334
    Anonīms
    Neaktīvs

    šamiem sanāca kkādi 20 metri laikam 😉 Tā nav vairs teorija , tas ir praktiski pierādīts ;)_

    #192335
    Aldis
    Participant

    Nu jā, un vēl ja pieskaita visas iekārtas kas uztver no procesora, un pašas kastes visu infu, neviens dators īsti nav nosargāts!

    Ar vadu tad tiešām tie pāris metri – ar radio vadāmo tastatūru varētu būt vieglāk spert infu! 🙂

    #192336
    samurajs
    Participant

    Jā – bezvadu klavu daudz tālāk varēs ķert!

    #192337
    vincister
    Participant

    Jāmaina tastatūras izkārtojums. XD

    #192338
    drunk_lizard
    Participant

    Morpheus wrote:

    Zinātnieki atklājuši salīdzinoši vienkāršu veidu, kā iespējams nolasīt praktiski jebkuras datora klaviatūras darbības – gan personālā gan portatīvā.


    es kaa parasti piekasiisjos

    sjaada darbiiba ir iespeejama elektromeaaniskajaam tastatuuraam…

    bet onscreen klavai uzspljaut uz to :>

    nepatiik mans piemeers? onskreen klava nav klava?

    hehe

    ira arii sensoru klavieres

    piemeeram https://awaregeek.com/input-devices/sensor-display-keyboard/

    #192339
    Anonīms
    Neaktīvs

    drunk_lizard wrote:

    Morpheus wrote:

    Zinātnieki atklājuši salīdzinoši vienkāršu veidu, kā iespējams nolasīt praktiski jebkuras datora klaviatūras darbības – gan personālā gan portatīvā.


    es kaa parasti piekasiisjos

    sjaada darbiiba ir iespeejama elektromeaaniskajaam tastatuuraam…

    bet onscreen klavai uzspljaut uz to :>

    nepatiik mans piemeers? onskreen klava nav klava?

    hehe

    Quote:

    ira arii sensoru klavieres


    piemeeram https://awaregeek.com/input-devices/sensor-display-keyboard/

    Neviens neizmanto oncreen klavas 😀 un sensorenes tozhe parraida to impulsu, lol 😀

    #192340
    normis_161
    Participant

    Kā arī tāda padārga tā kvaliatūra ir.

    #192341
    Jusis
    Participant

    Paņem to klāvu kas vienkārši spīd uz kādu virsmu un viss. Nekādu impulsu. Laigan arī tā klāviatūra kautkā uztver cilvēka pirkst darbību, un tas nozīmē ka arī to kautkā var blakus nolasīt. Katrā ziņā, ja arī kādai tiešām nopietnai instancei vajadzēs zināt ko tu tais savā kalkulātorā dari, viņi to arī uzzinās. Onscreen, infrared, hoķ nezinu ar smadzenēm darbināma klaviatūra, nav nozīmes.

    #192342
    YeaX
    Participant

    Ir risinājums!!!!!! Visapkārt savam darbagaldam jāsakrāmē SVINA sienas.. un nekas vais neies cauri..

    #192343
    drunk_lizard
    Participant

    Morpheus wrote:

    Neviens neizmanto oncreen klavas 😀 un sensorenes tozhe parraida to impulsu, lol 😀


    tu, mljin, ezjurnaljuga

    mees te biki par dazjaadaam lietaam runaajam, mljin!

    starp citu – smadzenes arii rada elektromagneetiskus impulsus, iespeejams pat tavas, ja ir…

    tam tavam suuda rakstam ir absoluutaas nulles veertiiba… ja tas buutu vismaz uz papiira, tad varetu ar to kaut atslauciities.

    karelja sekotaajs, lol

    ps. tabletos paarsvaraa izmanto onscreen…

    pps. plja, arii onscreen izmantosjana rada noteiktas impulsu kombinaacijas noteiktaas kjeedees, savukaart ap sjiim kjeedeem rodas elektromagneetiskais lauks, kuru teoreetiski war uztwert no attaaluma un dekodeet, mhhh

    raksti par to, ko sajeedz, savaadaak taads pats kaa queenz….

    #192344
    kaqp
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    starp citu – smadzenes arii rada elektromagneetiskus impulsus, iespeejams pat tavas, ja ir…


    d_l ne visi ir tik apdāvināti

    #192345
    rt25
    Participant

    Dažam labam lietotājam vajadzētu pacelt acis un izlasīt, kāda ir Notepad.lv devīze lapas augšā… Nepietiek ar citiem forumiem, kur liet savu žulti?

    #192346
    drunk_lizard
    Participant

    es deviizee lieku uzsvaru uz videejo vaardu…

    uz kuru juus, man pilniigi vienalga, bet izskataas, ka noteikti ne uz to pasju…

    #192347
    Jusis
    Participant

    Tikuntā tava pārliecība jau sen ir kāda cita pārliecība ;/

    #192348
    Anonīms
    Neaktīvs

    drunk_lizard wrote:

    Morpheus wrote:

    Neviens neizmanto oncreen klavas 😀 un sensorenes tozhe parraida to impulsu, lol 😀


    tu, mljin, ezjurnaljuga

    mees te biki par dazjaadaam lietaam runaajam, mljin!

    starp citu – smadzenes arii rada elektromagneetiskus impulsus, iespeejams pat tavas, ja ir…

    tam tavam suuda rakstam ir absoluutaas nulles veertiiba… ja tas buutu vismaz uz papiira, tad varetu ar to kaut atslauciities.

    karelja sekotaajs, lol

    ps. tabletos paarsvaraa izmanto onscreen…

    pps. plja, arii onscreen izmantosjana rada noteiktas impulsu kombinaacijas noteiktaas kjeedees, savukaart ap sjiim kjeedeem rodas elektromagneetiskais lauks, kuru teoreetiski war uztwert no attaaluma un dekodeet, mhhh

    raksti par to, ko sajeedz, savaadaak taads pats kaa queenz….

    Tu, vljin, lietnepratejljuga, mljin tu, mljin, lasi, mljin, kas tur augstak, mljin ir rakstits, mljin? mljin, tu gjenijs, mljin, kapec, tad, mljin, mljin no tevis, mljin , nebija sitais raksts, mljin, bet man , mljin, nezinot temu, mljin bija jamljino te , a mljin? vari man, mljin, tagad pateikt, jeb tu te tads, mljin vien esi, mljin, ka ta i ko, mljin, kkas nepatik, mljin, vari mljin iet uz raktuvi (lasit datuvi, mljin) un mljin, tur drukāt sitās mljin, gudribas. mljin.

    Vai nav mljin?

    #192349
    kaqp
    Participant

    @d_l tavas prognozes attaisnojās 🙁

    #192350
    Anonīms
    Neaktīvs

    @kaqp

    Quote:

    “Teikšu godīgi ka ir- Vienīgie raksti kurus lasu sev ne radio ir tikai Samuraja… Pārējos pat vaļā mēdzu neatvērt… Pārejiem tč vajadzētu no viņa mācīties…” ja godīgi tavus arī tagad nelasīšu

    Anyway, kapēc tu te vispār komentē? 😀 😀

    #192351
    kaqp
    Participant

    @Morpheus es jau neesmu izlasiijis, tavu rakstu! Lasu komentārus! [img]https://fc39.deviantart.com/fs43/f/2009/071/9/1/Ultimate_combo_by_CookiemagiK.gif[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Tēma ‘Spiegu spēles: es lasu, ko tu raksti’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā