ss.lv galīgi …. ss.lv krāpnieki

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites ss.lv galīgi …. ss.lv krāpnieki

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162588
    web33
    Participant

    Eu nu puiši kas ar to sūdaino kantori notiek ? Pēdējā laikā tik daudz dzēstu sludinājumu, lielas samaksas sūdzības un t.t. nu nav draudzīgs priekš mums nu tak uzraujiet normālu labi skanošu alternatīvu portālu tagad ir īstais brīdis ….. monopols ņem virsotni un darās kā grib – draugiem.lv ir mācība pa burbuli aizgāja .Cenas vājprātīgas , sludinājumus dzēš , atbildības nekādas viss …… viņiem . īstais laiks nopelnīt ……

    tas nav mans https://www.youtube.com/watch?v=XNSd9C94fVQ šonedēļ jau 2x pamanu FBukaa sūdzības par ss.lv

    #328122
    darklight
    Participant

    zip.lv tak strādā uz pilnu klapi, takari.eu arī velk dzīvību.

    #328123
    ruukjis
    Participant

    draugiem pa burbuli? Ko tu esi sapīpējies?

    #328124
    samurajs
    Participant

    Vēl jau velk dvašu, bet kapu zvans jau skan… No man zināmiem cilvēkiem vismaz puse jau pārmigrējuši uz FB. Draugos tusējas pamatā pamatskolas bēbji un penši. Cilvēkiem pieriebies ka par katru pirdienu plēš naudu plus saturs arī spēcīgi atpaliek no FB.

    #328125
    E-500
    Participant

    TVNETā par šo cenu kāpumu šodien raksts. Īsāk sakot lielākas cenas paaugstināšot sludinājumu kvalitāti.

    #328126
    uldics
    Participant

    Tā izskatās gan. Tik viens, kas jocīgi – kad FB sāka spēcīgi kāpt maksas pakalpojumu daudzums, DR vēl bija bērna autiņos. Tagad dara tak to pašu ko FB gadus atpakaļ. Kāpēc gan jāmigrē no viena sū uz tādu pašu, tikai importa sū? Vai esmu ko garām palaidis un DR būtu apdzinis FB savā alkatībā?

    #328127
    ruukjis
    Participant

    Spriežot pēc Latvijas statistikas draugi vēljoprojām ir priekšā FB.

    #328128
    web33
    Participant
    #328129
    Anonīms
    Neaktīvs

    LVLISTE – draudzīga pieeja. Pamēģiniet!

    #328130
    Aldis
    Participant

    Ļoti noderīgi – skatos ka jūsu portāls pastāv jau pusotru gadu, bet sludinājumu skaits ir ap veseliem 10! 😀

    #328131
    Afrohead
    Participant

    Pirms kādiem 3 gadiem pārmigrēju pilnībā uz Feisīti.

    Man vienkārši roka nogura klikšķinot nost reklāmas, kā arī to piedāvāto sūdu īpatsvars man reāli sāka traucēt.

    Kāds ir piešķīris Tev mīļvārdiņu. Vēlies uzzināt, kas tev saka mīļos vārdus?

    Pasūti mīļvārdiņu statistiku kopā ar profila apmeklējumu statistiku, albūma statistiku, randiņa statistiku, ādiņu statistiku, emociju abonomentu, neredzamības abonomentu, jo Tavā maciņā ir tikai € 0.03.

    #328132
    msh
    Participant

    Nu un ko tas “pāremigrējuši” nozīmē? Man abas lapas stāv atvērtas blakus tabos, un? Sen atpakaļ purnagrāmatā pieregojos, pēc tam gribēju izdzēsties, jo jēgas nekādas, bet ieraugot ka tāda opcija tur pat nav, atmetu ar roku – pirms pāris gadiem sāku apgrozīties starptautiskākā sabiedrībā, tur tad beidzot parādījās kāda jēga un pasāku lietot. Nezinu par kādu naudas plēšanu tu tur filosofē, viss, ko es redzu, kas traukos ir par maksu, purnagrāmatā vienkārši NAV vispār – agrāk gan bija jāmaksā par vietu albūmos, bet tas, kā izskatās, ir sena pagātne – respektīvi, tiem taviem cilvēkiem ir apnikušas daudzās trauku funkcijas, tāpēc viņi izvēlas kaut ko sūdīgāku, lai nav jābesās ka ir ekstras, par kurām jāmaksā… 😀 Saturs? Kāds saturs? Saturu liek lietotāji.

    #328133
    Anonīms
    Neaktīvs

    nafig ss.lv reāli kāš piķi tikai.

    Kad šie izmainija cenas, tad es pārvācos uz elcot.lv … attaisiju savu interneta veikalu. Reāli salidzini.lv un kurpirkt.lv tagad manas parpalas dižojas 😀

    #328134
    3Dklucis
    Participant

    Labi ka man nav X5….Man tikai BMX….un to i netaisos pārdot…

    Un kur problēm,cik nokās SS tik pieliek pie pārdodamās preces-zaudējumi takš jasedz!

    #328135
    Digmars
    Participant

    Ilgtermiņā, domāju, ss.lv, norietēs.

    #328136
    E-500
    Participant

    Tā izskatās. o_O

    SS.LV: «Mēs tev sprandu salauzīsim!» Sludinājumu portālam draud slēgšana

    #328137
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Ar sludinājumu dzēšanu, tai skaitā maksas sludinājumu dzēšanu ss.lv nodarbojas ja uvismaz gadus 7 vai 8. Brīnos ka tas kretīnisko urlu saits tik ilgi ir noturējies 1. vietā. Laikam ir tā ka pilnīgi vienalga vai ir labs vai pavisam štruntīgs portāls. Ja to sāk lietot lielākā daļa, tad apturēt to vairs nekas nevarēs.

    #328138
    E-500
    Participant

    Ne tikai noturējies 1. vietā, bet arī smuki pelnot (raksta, ka gadā pusotru ļimonu). Visa ekonomiskā aktivitāte notiek tur, tāpēc, arī cilvēki ar to samierinās… cik konkurentu mēģinājuši noplēst gabalu no samērā vienkārši uzkodējamas lapeles, bet izgāzušies. :}

    #328139
    Andron MacBeton
    Participant

    Jauns pārdošanas sofc priekš Android un iOS!

    FOTOMART

    #328140
    iKey
    Participant

    Viss. Balle ir cauri. Ziņu portālos ar trekniem burtiem ir drukāts, ka VID ir aizklapējis ciet to bodīti. Kā iemeslu min, ka atteicās dot kontaktinformāciju par autotirgotājiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 45 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā