Tev nebūs ķēmā E-pastu sūtīt!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tev nebūs ķēmā E-pastu sūtīt!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147404
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/wrlcxdv7z8otr5759bn6.jpg[/imgl]Google savā E-pasta sistēmā Gmail ieviesusi jauninājumu Mail Goggles, kurš kavēs lietotājus nosūtīt elektroniskās vēstules “kunga prātā” esot. Tas ieviests tāpēc, ka cilvēki dzērumā bieži sastrādā muļķības, par kurām pēc tam nožēlo. Lai noteiktu dzēruma pakāpi, Mail Goggles pirms vēstules nosūtīšanas piedāvās matemātisku testu, kurš jāatrisina īsā laikā. Tas varētu būt, teiksim divciparu skaitļu saskaitīšana. Ja rezultāts ir nepareizs – vēstule nenosūtās.

    “Elektroniskais policists” Gmail sistēmā, protams, ir brīvprātīga funkcija. Katrs lietotājs pats var uzstādīt vēlamos parametrus Gmail sadaļā Settings> Labs.

    Noklusēti Mail Goggles darbosies no plkst. 22-04 piektdienās un sestdienās, kad iereibušo skaits statistiski vislielākais.

    Gmail inženieris Jon Perlow pozitīvi novērtē jaunievedumu: “Reiz es apdzēries kādai meitenei uzrakstīju, ka mīlu. Un tāpat reiz es citai meitenei, ar kuru bijām izšķīrušies, lūdzu pie manis atgriezties. Pēc tam man to nācās nožēlot, bez kā varētu iztikt, ja toreiz būtu bijis pieejams Mail Goggles.”

    [img]https://www.bildites.lv/images/8e9a2c4r2l8xzjr1h2hb.jpg[/img]

    Avots

    #184289
    sir_irius
    Participant

    T’īri tāda feina fīča!

    #184290
    drono
    Participant

    Latviešu versijā attiecīga Settings > Labs sadaļa nemaz nav pieejama. Izrādās, ka tur ir daudz noderīgas lietas atrodamas.

    #184291
    azazul
    Participant

    Tu lieto googles latviešu versiju Oo ? nafig ?

    #184292
    drono
    Participant

    Pat īsti nezinu, laikam jau latviešu valoda defaultā bija pieslēgta un tam nepievērsu uzmanību un nebija iemesla pārslēgt. Bet kopš šodienas vairs nelietoju 🙂

    #184293
    sir_irius
    Participant

    Pareizi dari! (LV tur apgraizīts izskatās (nav visādu fīču un pīču)) 😀

    #184294
    Foxsk8
    Participant

    Tev nebūs pāli notepadā sēdēt

    P.S. Tā pat kā man. :party:

    #184295
    marr
    Participant

    interesanti, cik sarežģītus jautājumus tur var sastādīt? kā minimums lūdzu augstāko matemātiku 😀 (kaut gan gadās, ka pat skaidrā 600/4=125 :hmz: )

    bet par valodu iekš google – defaultā (kopš 2004 gada) man arī kā bijusi tā ir LV valoda, nekas nav mainīts, neesmu redzējis iemeslu. Moš kādreiz jānomēģina ar ko tā ENG versija ir tik super-duper.

    #184296
    izredzētais
    Participant

    kāpēc lieto latviešu valodu… un vel nafig.

    vel nekompotentāku komentāru neesmu dzirdējis.

    #184297
    marr
    Participant

    Kā, kāpēc lieto latviešu valodu – tāpēc, ka tā ir valsts valoda, valoda, kurā es un Tu runā. kāpēc Tu šo postu raksti latviski? Ja serviss ir normāli iztulkots, nav nepieņemami termini pārmērā, tad pilnīgi atblastu latvisko versiju lietošanu. – draugiem.lv lieto tikai anglisko versiju, ziņu portālus lasi latviski?

    #184298
    samurajs
    Participant

    Nu šinī gadījumā Labs ir eksperimentālā sadaļa, kur visas fīčas nav vēl pārtulkotas latviski. Gan jau būs vēlāk.

    #184299
    izredzētais
    Participant

    marr, mans komentārs bija atbilde uz azazul komentāru..

    es lietoju latviešu valodu gmailā, chromā, un pārējajās šāda veida programmās/servisos un esmu dikti apmierināts ar tulkojumu.

    latviešu valodu gan nekad nelietošu wordā, excelī, OSā, etc.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā