Tintes printeru uzpilde mājas apstākļos

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Tintes printeru uzpilde mājas apstākļos

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229421
    voldemarz
    Participant

    Laba infa, paldies. Vajadzēs pašam šādā veidā pildīt.

    Kāda nozīme kādiem printeriem tas komplekts paredzēts? Teorētiski tava (samuraja) printera IP4500 tajā sarakstā uz iepakojuma nav? Mani interesē priekš Canon Pixma MP210.

    #229422
    nezinitis
    Participant

    Man ir CANON IP2600 šodien uzpildīju… Bet par cik nekur nevarēju atrast gumijas aizbāžņus aizlīmēju caurumiņus ar “karsto līmi”. Vienīgais, kas šinī visā mani kaitina ir tas, ka printeris vienalga rāda, ka krāsas nav, bet plintē krāsaini neskatoties uz to. 😀

    #229423
    samurajs
    Participant

    voldemarz wrote:

    Kāda nozīme kādiem printeriem tas komplekts paredzēts? Teorētiski tava (samuraja) printera IP4500 tajā sarakstā uz iepakojuma nav? Mani interesē priekš Canon Pixma MP210.

    Š trunts par to, vai uz iepakojuma modelis ir rakstīts vai nav. Daudzi ir izlaisti. Pērkot šos komplektus, jāvadās pēc kārtridža numura.

    MP210 lieto kārtridžus PG-37 (melns) un CL-38 (trīskrāsu). Baidos, ka šos pildīt būs pagrūti, jo tie nav caurspīdīgi, un neredz, kas tur iekšā notiek.

    #229424
    Anonīms
    Neaktīvs

    Papildinot tematu-

    Mp210, var diezgan viegli uzpildīt kārtridžus, tikai problēma ir tāda ka čipus nav iespējams noresetot.. Bet daži knifi ir

    par printeriem kam ir dalītie kārtridži- labāk ir uzstādīt nepārtrauktās tintes padeves sistēmas, kurām tinte ir tikai jāpielej klāt..

    Iesaku izmantot kantori http://www.drukaletak.lv vini var piedāvāt tinti jebkuram printerim, tintes sistēmas, vai uzpildes komplektus lai pats var uzpildīt kārtridžus..

    #229425
    Anonīms
    Neaktīvs

    CLI-8 pildīt nav jēgas jo jauns kartridžs maksā 2Ls ar kapeikām kā arī CLI-8 vaig specializēto CLI-8 Tinti lai neaiziet ciet galviņa kura atrodas printerī. tādus kartridžus kā PG-40 jā mājas apstākļos pildīt viņus izmaksā aptuveni 1-1.5Ls uzpildes servisos tas maksā 2.5Ls piemēram https://www.abcserviss.lv/

    Bet ja nu tomēr gribās pašam, tad tikai uz priekšu pamacības internetā pietiek, izejmatereāli arī ir brīvi dabūnami.

    #229426
    samurajs
    Participant

    Pildu jau tos vairākus gadus, un galviņa joprojām ir perfektā stāvoklī. Jā – tinti vajag speciālo, bet tā Sinertā dabūjama pudelīšu formfaktorā. Pērkot vislētākos alternatīvos kārtridžus par 2 Ls, 5 kārtridžu nomaiņa vienalga 10 Ls. Pildot ar izlejamo Sinertas tinti, šis prieks neizmaksā vairāk par 50 sant. uz kārtridžu.

    Par galviņas aizkalšanu: ne tik daudz tinte vainīga, bet gan cilvēku slinkums: nevajag iztukšot kārtridžus līdz pēdējai pilei. Un vismaz 2x mēnesī padarbināt printeri.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā