Torrent Proxy

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147158
    archeens
    Participant

    Sveiki, man ir tāds maz lūgums man palīdzēt, birojā priekšā stāv proxis visam, bet vai ir kāds veids viņu apiet, lai strādā utorrent un var lejupielādēt failus?

    Paldies

    #181961
    raivo
    Participant

    Ja es būtu tavs boss, par šādu jautājumu vien palūgtu tevi apdomāt jaunas darbavietas meklēšanas iespēju. Vai tiešām grūti saprast, ka darba dators ir paredzēts izmantošanai tikai darba vajadzībām?

    Ja kas, vispirms par šo paņems priekšā tavu bosu, bet pēc tam viņš tevi 10-kārtīgā apjomā.

    #181962
    Sid
    Participant

    Raivo, Tu dumjš vai izliecies? Par uTorrent izmantošanu neko neņem priekšā.

    #181963
    sir_irius
    Participant

    Sid, Tu jau nezini ko šis grib “kačāt” iekšā… :))

    #181964
    archeens
    Participant

    Kāda jums starpība ko es gribu kačāt, es palūdzu vai nevarat sniegt risinājumu.

    #181965
    raivo
    Participant

    1. Darba datorus drīkst izmantot tikai darba vajadzībām, arī ārpus darba laika.

    2. Nav tāda legāla softa, vai mūzikas/video, ko nevarētu daudz ērtāk un ātrāk novilkt no attiecīgas mājas lapas. Viss pārējais ir nelikumīga darbība, ar izrietošajām sekām, vispirms jau darbavietai.

    3. Ja nu tomēr pieeja torrentiem tev nepieciešama darba vajadzībām (kā piemēram, manā darbā Draugiem, jo darbs ar jauniešu auditoriju un tur var momentā atrast jebkuru) – raksti iesniegumu šefam un viņš dos norādījumu adminam.

    4. Ja arī atradīsi nelegālu veidu – neaizmirsti, ka admins redz arī tavu trafiku un var kopā ar šefu apjautāties, ko tad tu tur tādu dari :D.

    #181966
    samurajs
    Participant

    Godīgi sakot, ja es būtu darba devējs – ne caur kādiem prokšiem birojā man neviens neko nevilktu un draugos nesēdētu. Un ja darītu, tad otrreiz vairs negribētu. Pusdienas laikā vai pēc darba laika – lūdzu, varētu sarunāt. Bet ne darba laikā. Un uz datoriem nebūtu nekāda nelegāla kontenta.

    #181967
    archeens
    Participant

    nu te uzreiz rodas jautājums, ja tu nebūtu IT administrators bet gan parasts biroja darbinieks? 🙂

    Domāju ka būtu savādāk 🙂

    #181968
    raivo
    Participant

    1. Parasts biroja darbinieks uzinstalē nelegālu softu, vai kačā ko nelegālu.

    2. Pavisam nejauši tajā laikā birojā ierodas VID, kopā ar BSA un EP – kas, starp citu, nav nekāds retums.

    3. Darba dators tiek konfiscēts uz pārbaudi, uz nezināmu laiku.

    4. Zaudējumi birojam, lielas nepatikšanas un soda sankcijas šefam, arī admins dabū pa kaklu par paviršību darbā.

    5. Ja esi spējīgs domāt – pats sapratīsi, ko normāls šefs un admins ar tevi pēc tam izdarīs, neskaitot atlaišanu bez garas domāšanas.

    Vēlies ko tādu? Nu tad uz priekšu. Tikai neaizmirsti, ka atšķirībā no mājas izdarībām, tu pakļauj iespējamām nepatikšanām arī citus.

    #181969
    quizzical
    Participant

    raivo wrote:


    Vēlies ko tādu? Nu tad uz priekšu.

    Š ito jau viņš bija pateicis tad, kad ielika šeit postu.

    #181970
    McAnder
    Participant

    droshvien jau ka zin kaa to izdariit, tik taadi kaa raivo ar savu ego aizraavushies paaraak…

    #181971
    memorex
    Participant

    Pilnīgi pareizi, darbā ir jāstrādā, skolā jāmācās. 😉

    #181972
    Foxsk8
    Participant

    Nu es vismaz strādāju mājās un esmu pats sev priekšnieks, tākā man tādas problēmas nepastāv. Tas ir pats labākais, kad vari būt pats sev boss, strādā kad gribi, cik daudz gribi, galvenais, lai money nāk par padarīto darbu.

    P.S. Nepatīk man citiem naudu pelnīt un pašam pa kapeikām strādāt, ja nu vienīgi atalgojums mani pilnībā apmierina.

    #181973
    Sid
    Participant

    fox, vieglāk tomēr ir, ja kāds paskubina. 😉

    #181974
    Mad182
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nu es vismaz strādāju mājās un esmu pats sev priekšnieks, tākā man tādas problēmas nepastāv. Tas ir pats labākais, kad vari būt pats sev boss, strādā kad gribi, cik daudz gribi, galvenais, lai money nāk par padarīto darbu.

    P.S. Nepatīk man citiem naudu pelnīt un pašam pa kapeikām strādāt, ja nu vienīgi atalgojums mani pilnībā apmierina.

    Nu nez, man tas arī likās forši, bet nu drīz vien apnīk, turklāt vajag baigo apņēmību, lai mājās sēžot visu laicīgi padarītu. Darbā ir citādāk, tur tu visu laiku vairāk vai mazāk tomēr strādā, bet vakarā mājās vairs nekādas strādāšanas. Ar freelance vismaz man sanāk tā, ka visu laiku slinko, un kad dedlains tuvojas, tad sēdi diennakti. Kaut kā nepatika.

    Bet nu tas jau pilnīgs offtopic 🙂

    #181975
    Foxsk8
    Participant

    Man parasti tas dedlains nav noteikts. Pārsvarā tā sanāk.

    #181976
    marr
    Participant

    100% piekrītu Mad182. No posta laika var secināt, kas man tuvojas 😀

    citādi – apzināti paņēmu šādu projektu, lai pārbaudītu kā ir – secinājums personīgi viens – uzzināt bija nepieciešams, bet uz šādu lietu kā full time perrmanent pasākumu pieteikties otrreiz nebūtu ar mieru. Pagaidām neesmu spējīgs darboties tā, kā biju iedomājies/cerējis, lai arī parasti nekādu skubināšanu līdz šim nav vajadzējis (vasara varbūt? :hmz:). Bēdīgāku visu šo lietu padara fakts, ka ir arī padotie, kuri jākontrolē, jākonsultē utml.

    Kas attiecas uz tēmu (lai nav pilnīgs offtopic), tad pilnīgi piekrītu, ka darbā ir jāstrādā, nevis kaut kas jāvelk. Ja vēlas kaut ko vilkt, tad tas ir jādara tā, ka nekādas pēdas nepaliek darba PC, plus trafiks netiek nejēgā noslogots. Es, personīgi, skolā, kur augšējie porti nav noslēgti nemaz nemēģinu neko vilkt, jo, pirmkārt, tas nav ētiski, jo bremzē citus, otrkārt, tā ir vieta, kur informācija tiek meklēta citiem nolūkiem, vilkšanai nav paredzēts šis internets.

    raivo, ja archeens šo tēmu izveidoja no mājām, tad viņa boss var iepūst, jo neviens boss neies meklēt, ko padotie dara internetā no darba brīvajā laikā!

    + ja autors strādā kompānijā ar lielu darbinieku skaitu, tad stipri šaubos, vai admins baigi pētīs, cik kurš jūzeris

    trafiku izmanto, protams, ja SUPER-MEGA-GIGA apjoms uz pārējo fona tiek paņemts, viņš varētu saausīties.

    Sid, par pašu utorrent ieslēgšanu, jā, priekšā neņems, taču par to content, ko vidējais jūzeris dabū, gan!

    samuraj, cik liela daļa no darba devējiem (šefiem) reāli cērt IT tēmas (prokšus, tīklus, tuneļus etc) ? Nemaz ne tik liela! :shake:

    #181977
    samurajs
    Participant

    marr: es zinu lielas firmas, kur internets vispār nav apgriezts, un 5 cilvēku firmiņas, kur izmisīgi visiem līdzekļiem cīnās ar draugiem.lv utml. atkarīgajiem 😀

    Daudz jau no šefa atkarīgs un no tā, cik dulls darbinieku kontingents 😀

    #181978
    Foxsk8
    Participant

    Par bloķētiem draugiem.lv būtu pie kājas, galvenais lai IT portāliem skābekli nepiegriež un skype.

    #181979
    Sid
    Participant

    Ä€, btw, dziesmas, ja vēlies vilkt, tad var vilkt googlē rakstot sekojoši (piemērs):

    Quote:

    indexof: Placebo – song to say goodbye.mp3

    Tā var gadnrīz jebkuru dziesmu sadabūt. ;]

    p.s. nekādu ‘download’ galā nemetam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā