Uzlaustas visas paroles!

Sākumlapa Forumi Software Windows Uzlaustas visas paroles!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #242117
    daGrevis
    Participant

    DoInsky, neņem galvā ķirzaku, viņš jebkuru nosauks par garīgi slimu idiotu. 🙂

    #242118
    Stat1CX
    Participant

    daGrevis wrote:

    DoInsky, neņem galvā ķirzaku, viņš jebkuru nosauks par garīgi slimu idiotu. 🙂


    Un vairākumos gadījumu viņam taisnība 🙂

    #242119
    daGrevis
    Participant

    Man arī tomēr vairāk šķiet, ka šis uzbrukums ir vērsts tieši pret Tevi… :/ Ko esi noziedzies?! 😀

    #242120
    Kon
    Participant

    Stat1CX wrote:

    daGrevis wrote:

    DoInsky, neņem galvā ķirzaku, viņš jebkuru nosauks par garīgi slimu idiotu. 🙂


    Un vairākumos gadījumu viņam taisnība 🙂

    + 1

    #242121
    doInsky
    Participant

    Noziedzies neesmu, neko. Diezvai man kāds pazīstams to darīja, man gan vairāk pašam šķiet ka ir otrādāk, jo šajās dienās kamēr man ir problēma es sazinājos ar pokera suppport kurā arī man nozaga paroli, tur tika uzdoti visādi jautājumi man drošības dēļ, un viens no tiem bija vai es aizvakar esmu tur ielogojies no Bosnijas, uz kuru es atbildēju ka vispār nekad tur neesmu bijis un nepazīstu nevienu no turienes, vai tuvu tai valstij.

    #242122
    samurajs
    Participant

    Redziet, ja cietušais būtu Mopsis vai Firefoxītis – bez domāšanas piekristu ķirzakam (un pat neuzdotu tādu jautājumu). Bet doInsky, cik zināms, ir pietiekami advancēts; My Documents diez vai nošārēs. Un DC++/Emule ļoti reti kurš lieto.

    Tad nu atliek tikai uzbrukums.

    #242123
    Nettwerk
    Participant

    Iesaku aizrakstiit supportiem un zinjot par to, ja protams supports njems veeraa un sapratiis tavu radushos situaaciju, tad atgus tev pastus utt. Vienu no papildieriiceem iesaku lietot programminju, kas samazinaas iespeju hackershitiem, crackerziem ieguut info kaut izmantojot keylogerus, pret to ir 1Passwords. Tas ir mans padoms tev.

    #242124
    root
    Participant

    Es tagad pagaidīšu kamēr visi profesionāļi izzīlēs kafijas biezumos un tad laikam izteikšos 😉 Sāk palikt interesanti…

    #242125
    drunk_lizard
    Participant

    un kas tur interesants? pilniigi pietiek ar vienu troju :>

    nee, nu protams var buut arii “uzbrukums” caur paarluuku, mhhhh

    es vienmeer esu teicis – paarluukaa pw NEGLABAAT!

    kaut gan… interesanti tas par to pokera KLIENTU. cik saprotu, tas straadaa neatkariigi no paarluuka, liidz ar to sliecos uz keylogger vai troju.

    #242126
    doInsky
    Participant

    Jā, pokera klients ir atsevišķā programmā, bez pārlūka.

    #242127
    izredzētais
    Participant

    doInsky, bieži vien pokera saitos notiek reģistrēšanās, tālāk spēlēšana uz atsevišķas programmas, ja pārlūkā esi saglabājis paroli reģistrējoties, tad augstākminētais variants jo projām ir pavisam iespējams..

    #242128
    root
    Participant

    Un tagad paskaties firewāla logus.

    #242129
    bumbulis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    un kas tur interesants? pilniigi pietiek ar vienu troju :>

    nee, nu protams var buut arii “uzbrukums” caur paarluuku, mhhhh

    es vienmeer esu teicis – paarluukaa pw NEGLABAAT!

    kaut gan… interesanti tas par to pokera KLIENTU. cik saprotu, tas straadaa neatkariigi no paarluuka, liidz ar to sliecos uz keylogger vai troju.


    Parsvarā visiem pokeriem ir arī webi, kuros var ielogoties arī ar tiem pašiem datiem, ar kuriem pokera klientos.

    #242130
    root
    Participant

    dodu 999% ka tas pokera klients ir embedēts webkits, kas tā pat vien glabā tās paroles failos my dokumentos.

    #242131
    doInsky
    Participant

    Tajā pokerā nav iespējas ielogities web saitā, viņiem nav tādas iespējas! Reģistrēšanās notiek klientā, un es to darīju pirms kādiem 2 gadiem. Turklāt uz cita datora (un IP).

    #242132
    drunk_lizard
    Participant

    taatad zaraza :>

    #242133
    samurajs
    Participant

    Atmiņā nāk vesterns, kur arī spēlēja pokeru, bet vinnētājus pēc tam aptīrīja saloona saimnieka nolīgti bandīti: resp. nav labi naudu nest ārā no saloona 😀

    Š ite nevar būt kas līdzīgs? Pārējās lapas uzlauztas aizdomu noņemšanai.

    #242134
    bumbulis
    Participant

    Baigi šaubos. Cik zinu licences maksā nenormālākās summas online azarstpēlēm. Pietam viņi vistacamāk jau tā pelna pietiekoši. Un trešām kārtām tādus online pokeru krāpniekus ātri atšifrētu, ja vien viņi nezog pa kontam mēnesī, pretējā gadījumā internetā info ātri izplatītos, ne jau viņi divus gadus regulāri zog kontus un neviens nav uzķēris. 🙂

    #242135
    doInsky
    Participant

    Nezinu no kā tas viss sākās, taču zinu ka tas Pokers ir drošākais, lielākais, populārākais online pokers pasaulē, nosaukumu nepieminēšu, lai netaisītu reklāmu.

    Par hostingu, 2 no 3 saitiem atguvu, tiem nekas netika nodarīts, taču tie bija arī tie kas man mazāk interesēja, tieši trešais kurš bija aktīvākais un man svarīgākais vēl netika atgūts. Supports saka ka jāgaida tehniķis, jo ir nopietni bojājumi.

    Hostinga saitā bandīts jau bija nomainījis vārdu, uzvārdu un citus datus, taču supports palīdzēja atgūt visu izņemot to vienu saitu.

    Viņš nez kapēc tieši uzlauza man to kas svarīgs:

    2 pokera konti, un uzlauza to labāko;

    5 epasti, uzlauza 2 svarīgos, pārējie nesvarīgie neskarti;

    3 domēni (ar hostingu), uzlauza vienīgo svarīgo

    Baigais ļaundaris, būs mācība man, jāapbruņojās būs turpmāk!

    #242136
    migors
    Participant

    Tikai novērojot tevi kādu laiku var saprast kas tev ir svarīgāks.

    variants ir tas ka to varēja izdarīt kāds kas piekļūst tavam datoram, kāds kas uzlika keylogeru. varbūt kāds hinduiss kas strādā tavā interneta provaidera kantori, vai cilvēks no kura tu īrē dzīvokli vai viņa paziņa utt.

    Visam ir jābūt loģiskam paskaidrojumam.

    Par to ka tavu pīsli uzlauza no neta es nedomāju jo tāda līmeņa hakeris kaut ko tādu darītu tikai tad ja būtu ļoti ieinteresēts personīgi ieriebt, vai nu sportojot 🙂

    Nu vēl varbūtība ka tev piekļuva tieši caur weblapām / hostingiem. Piekļuva tad tālāk tavam pc un tad jau nolasija visas pārējās paroles. Un tad iedomājās ielist tālāk. Es pats strādāju ar joomla un tādi gadijumi ir dzirdēti ārprātīgi daudz, neapdeitots softs joomla / wp plus sūdīgs hostings. Labs salikums tādam iznākumam.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā