Uzlaustas visas paroles!

Sākumlapa Forumi Software Windows Uzlaustas visas paroles!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #242137
    Aldis
    Participant

    Sorrij par mazu offtopiku, bet IT gīki + geimeri jaunvārdu izdomājuši, kurš īsti nav pat Gūūgles reģistrā! 🙂

    [img]https://bildites.lv/images/0ce7or1ic4y3bzo2pxz_thumb.jpg[/img]

    #242138
    doInsky
    Participant

    Migor, pie šī datora noteikti neviens cits nav bijis. Es dzīvoju viens, dzīvokļa īres maksu es maksāju senčiem, kuriem pieder dzīvoklis. Datoru es nopirku pats, uzstādīju pats, interneta modemu un rūteri pats atnesu ar savām rokām mājās un pats uzstādīju. Nekādi meistari vai kas tāds te nav bijuši kopš es šeit dzīvoju.

    Pie manis ir bijuši ciemos tikai vecāki, neviens cits! To ka mani uzlauza caur internetu man apstiprināja arī mana hostinga supports.

    Par pokeru pagaidām vēl iet sarunas, diezgan palēni, nosūtīju jau dokumentus, tagad gaidu atbildi.

    #242139
    migors
    Participant

    Nu tad jau tavs hostings vai weblapas, bet tas nozīmē ka problēma pastāv vēl aizvien.

    #242140
    linx
    Participant

    Pokerstāram var atgūt visu savu akkountu, ja reiz tāda situācija gadījusies.. tikai tur vajadzēja veselu čupu personu apliecinošu dokumentu kopijas sūtīt. 🙂

    #242141
    Eric
    Participant

    Paanalizē saviem hosingiem access logus, paskaties vai tur nav kaut kas dīvains.

    #242142
    bumbulis
    Participant

    No sava datora nesūti nekādus personu apliecinošus dokumentus, kamēr viņš nav iztīrīts!!! Savādāk vēl atnāks rēķins par 20k kredītu, ko esi aizvakar paņēmis. 🙂

    #242143
    nevertell
    Participant

    Es gan esmu totāls figzinis šitajās lietās, tā kā viss ir tikai imho. Tas, ka pēdējais “logins” ir no Bosnijas nozīmē, ka kāds izmanto vpn/proxi Bosnijā. Ieteiktu tev veikt pilnībā svaigu win7 instalāciju, nolikt rūteri ar faervālu, apgraizītiem portiem un visu pārējo. Jo kamēr tu tagad centies atgūt visas paroles, viņam nebūs grūti dabūt jaunās. Vēl drošāk būtu protams linux bez ssh un atslēgtiem ņefigvajadzīgajiem portiem.

    #242144
    Wuu
    Participant

    nevertell, paranoja? Iespējams doInsky lieto paroles vieta savu vārdu vai uzvārdu. Vai parole sakrīt ar lietotājvārdu?

    #242145
    web33
    Participant

    doInsky

    Pahodu šis čalis jūs visus nes cauri

    #242146
    doInsky
    Participant

    @ bumbulis / nevertell

    Es protams visu paroļu atgūšanu un maiņu veicu uz cita datora, ar citu emailu. Tas kuru man uzlauza stāv ieslēgts, bet tur netiek nekas darīts.

    @ Wuu

    Noteikti nē. Ja parole ir apmērām šāda or1galer22pol3baACbaz tad diezvai tas ir man uzvārds.

    #242147
    doInsky
    Participant

    Murgs turpinās, laikam…! Pirms dažām stundām uztaisīju to System Restore, vai kā viņu sauc (precīzi nezinu, jo man citā valodā), lieku visas programmas virsū. Tad uz vienas programmas instalācijas viss uzkarās, CTRL+DEL arī nestrādā vairs. Labi nodomāju ka kaut kāds gļuks, un restartēju pats (ar podziņu), tad pie ieslēgšanās kur ir nesen izveidots jaunais users, pārādās vēl kaut kāds jauns ”postgres” vai tamlīdzīgs, arī ar paroli. Pamēģinu ieiet savā ar paroli un ieiet pēc ilgas Windows domāšanas (kuras parasti nebija), un melns ekrāns tikai priekšā, nekas nestrādā, ikonas nepārādās, nav vairs nekā!

    [img]https://bildites.lv/images/25aps0re6b2thm4qn6y.jpg[/img]

    Izskatās ka ļaundaris ir atgriezies, tikai pēc kā?

    #242148
    web33
    Participant

    doInsky

    Cali ne…s tak format c un viss ,pirms format no kkada live cd izlasi vaidzīgos failus un nahrenizē to pārējo visu .

    #242149
    m_janis
    Participant

    Nu tavā gadījumā vienīgais prātīgais variants ir sistēmas pārinstalēšana un visus softus instalē no drošiem avotiem, ne uz sava datora esošajiem install failiem. Tīklu pieslēdz tikai pēc antivīrusa un ugunsmūru uzlikšanas un konfigurēšanas.

    #242150
    doInsky
    Participant

    OS parinstalēju, visu par tīro… kādas programmas jūs ieteiktu manā gadījumā uzstādīt pirms interneta pieslēgšanas? Kuru antivīrusu, ko vēl?

    Gaidu precīzus nosaukumus, negribu nākotnē saskarties vēl.

    Un caur ko tieši viņš man slēdzas klāt? Nu es gribētu zināt kā apmēram tas viss notiek? Tas ka man paliks tā pati IP nedod viņam iespēju atgriezties ļoti vienkārši?

    Atvainojiet ja kāds jautājums ir stulbs, bet es gribu pārliecināties par visu, jo tiešām man tas viss ir piegriezies.

    #242151
    root
    Participant
    #242152
    samurajs
    Participant

    Ir tāds bik aizmirsts labs risinājums: Zone Alarm ( https://www.zonealarm.com/security/en-us/zonealarm-computer-security-suite.htm )

    Tur ir antivīruss, antispyware un advancēts Firewall.

    Paņem to uz 30 dienām kā trial. Par jebkuru attālinātu grābstīšanos gar PC šis cels trauksmi un bloķēs. Reiz man praksē bija tev līdzīgs gadījums, šitas Firewall ātri aplauza nagus krakeriem. Pēc trial perioda beigām viņš turpinās sargāt, tik datubāze vairs neatjaunināsies.

    #242153
    jazzer
    Participant

    Zone Alarm kā sākuma aizsardzība pēc pārinstalēšanas ir o.k. Var paturēt līdz triāla laika beigām un paskatīties, kā kas uzvedas.

    Visādi citādi nekāds labais iespaids savulaik nepalika, jo pārāk daudz visa kā. Bremze nežēlīga.

    Ir citas daudz labākas, efektīvākas un resursus mazāk rijošas kombinācijas.

    Tādu šausmu stāstu, kā autoram nebiju dabā redzējis.

    Š aubu nav, ka viss tas “labums” no pokera un vienīgā izeja ir pārinstalēšana.

    Mūžu dzīvo – mūžu mācies….:)

    #242154
    m_janis
    Participant

    Nu no ugunsmūriem mājas PC nekas labāks par Agnitum Outpost, ja vēl to pareizi nokonfigurē, nav izdomāts. Maksas produkts gan, bet …

    Tiesa, nu jau gadus 5 iztieku ar XP esošo ugunsmūri un nekādu problēmu – antivīrusu un nedaudz prāta gan vajag :devil:

    No antivīrusiem jau kopš iznākšanas brīža fanoju par Microsoft Security Essentials – freeware, (tiesa, instalējot prasa validācijas pārbaudi), bet pagaidām esmu ļoti apmierināts, sistēmu nebremzē, automātiski apdeitojas, ķer smuki, ja ielien kādā “aizdomīgā” lapā – sāk satraukties :nuke: .

    Izskatās, M$ nopietni piestrādājuši.

    #242155
    doInsky
    Participant

    Nu tā, OS uzlikts, 2 antīvīrusi un zone alarm piekrauts klāt.

    Viss pagaidām mierīgi, cerams dzīve beidzot sarimsies pie mana datorgalda.

    Ja kas mainīsies vai būs kas jauns tad paziņošu jums arī.

    Saku paldies visiem jums, kuri centās palīdzēt. 😉

    WE WILL SEE NEXT TIME :lala:

    #242156
    root
    Participant

    doInsky wrote:

    Nu tā, OS uzlikts, 2 antīvīrusi un zone alarm piekrauts klāt.


    :mod: 🙁 blarghrgrhhrhrhrhrgrrrgrgrrhhhhhhhhhh

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā