Uzlaustas visas paroles!

Sākumlapa Forumi Software Windows Uzlaustas visas paroles!

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #242157
    aoma
    Participant

    Vienvārdsakot, tikpat gudrs, cik sākumā :devil:

    #242158
    RicoPico
    Participant

    Cik Tu sīkumains… Krauj uzreiz kādus 15 antivīrusus un 9 ugunsmūrus… 😀

    Tev laikam Teva Māte nav stāstijusi, ka kompim līdz ausīm pietiek ar vienu vienīgu, bet labu AV. Divi (un vairāk) AV uz vienas platformas savā starpā konfliktē un nepilda pienācīgi savas funkcijas. Dzēs visu nost, ko esi salicis un instalē Avira. Ugunsmūri vari atstāt Win defaulto, jeb izvēlēties m_janis ieteikto.

    #242159
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    Bet doInsky, cik zināms, ir pietiekami advancēts


    doInsky wrote:

    Nu tā, OS uzlikts, 2 antīvīrusi un zone alarm piekrauts klāt.


    es pat teiktu – iipasji advanceets….

    nav briinums, ka sjaa pajolja kontus jaaj visi, kuriem nav slinkums….

    #242160
    samurajs
    Participant

    Mjā, liekas, doInsky saulītē pārkarsis… Lai spēlē vien tālāk savu pokeru, tālu tiks… Bikses jau tādā karstumā arī nevajag, var droši pakāst 😀

    #242161
    root
    Participant

    RicoPico wrote:

    Tev laikam Teva Māte nav stāstijusi, ka kompim līdz ausīm pietiek ar vienu vienīgu, bet labu AV.


    Piedod, piemirsās. 😀 Kompim vispār pietiek ar tieši nulle antivīrusu, vienu labi nokonfigurētu ugunsmūri un tieši nulli tērētu lietotāju monitora otrā pusē.

    Mājas lietotājam, draugiem, inbox, kāds forums, tvnets- Panda Cloud

    Augstākminētais, + mūzika dc un torrentos – Avira

    Augstākminētais, + dajebkas torentos, wanna-try-all lietotājs – Avast Home

    Augstākminētais + psihopāts lietotājs, kuram prieku sagādā akumulēt vīrusus – Avast Internet Security,

    Augstākminētais + lauznis + lietotājs pilnīgs aunapiere – konts bez admina privilēģijām + mamma + atslēgts internets un aizbetonēti usb porti un cd rums.

    #242162
    doInsky
    Participant

    Labi, labi, pietiks, ja domājat ka esmu muļķis domājat vien tālāk, man vienalga. Kā jau iepriekš jazzer minēja

    Quote:

    Mūžu dzīvo – mūžu mācies….


    Ja jums kaut kas man sakāms rakstiet privāti, nevis piesārņojiet publiski. Kā ienāku kādā latviešu forumā tā rīkles visi virina cik vien var, vai tad normāli sarunāties vispār vairs nemākam?

    Samuraj, nezinu tavus uzskatus par pokeru, bet man tā ir laba algas ”pielīdzināšana”.

    Es uz Windas pašlaik vispār nesēžu, tākā šaubos ka tik drīz man te kaut kas tāds atkaŠ—tosies, atgāju atpakaļ uz veco labo Ubuntu. Man w7 vispār vajadzīgs tikai tāpēc, lai pienācīgi varētu pastrādāt ar vajadzīgo programmatūru.

    #242163
    drunk_lizard
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Piedod, piemirsās. 😀 Kompim vispār pietiek ar tieši nulle antivīrusu, vienu labi nokonfigurētu ugunsmūri un tieši nulli tērētu lietotāju monitora otrā pusē.


    arii мать твою laikam saulee paarkarsis, ka saak runaat pareizi :>

    #242164
    msh
    Participant

    TavaMaate wrote:


    Augstākminētais + lauznis + lietotājs pilnīgs aunapiere – konts bez admina privilēģijām + mamma + atslēgts internets un aizbetonēti usb porti un cd rums.


    Ahahā 😀

    #242165
    nevertell
    Participant

    A tu tam ubuntam ssh nah nogriez, lai miers būtu, ja ?

    #242166
    Aldis
    Participant

    respektīvi pasaki savu IP, es uzzināšu kas esi Tu pats 😀

    Kā jau TavaMaate mineeja, var iztikt bez AV, un labi konfiguretu ruuteri + firewalli… ja izmanto kompi tikai zinjas palasiit, un populaarus poker-games paspeeleet. (Protams ja daudz vairaak saproti ko dari, un zini ka neuzdursies virsuu suuu… tad arii taa var normaali dziivot)

    Bet ja velc failus un spied ko pats nezini, tad uzliec kautvai kaadu briivo AV variantu, un paluudz kaadam, kautvai pa samaksu paypal-aa, attalinaati ieies, un saliks punktus uz i, saistiibaa ar droshiibas lietaam! 🙂 tiiri kaut vai sakonfigurees Tev FW un iespeejams specifiskas lietas AV, lai peec tam nebuutu jaanjaud, un jaasauc paliigaa kaiminj suns, ka re paroliites nozudushas… 🙂

    #242167
    root
    Participant

    Aldis wrote:

    respektīvi pasaki savu IP, es uzzināšu kas esi Tu pats 😀


    Ko starp citu izdarīt ir visai elementāri. Sākot no tā, kādu os lieto, cik ilgi lieto, kādu softu lieto, ja skenēšanas laikā spēlē kādu online spēli, piemēram CS, arī to redz. Tad jau paveras iespējas pačakarēt prātu.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā