Uzlauzta un publiskota BOOT.lv datubāze

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uzlauzta un publiskota BOOT.lv datubāze

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146873
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080429010432959.gif[/imgl]Pirmie par to paziņoja hackers.lv, un ziņa momentāni aplidoja Latvijas IT portālus. Notepad izpētīja šo datubāzi un secināja, ka nekāda reāla informācijas noplūde nav notikusi, paroles aizstātas ar to hashsummām. Vienīgais – kļuvušas zināmas lietotāju E-mail adreses. Katrs interesents var brīvi iepazīties ar šiem datiem (adrese raksta beigās).

    Boot.lv sniedzis arī oficiālu paziņojumu, sola vērsties policijā ar sūdzību krimināllietas ierosināšanai. Uz to gan var skatīties skeptiski, ja reiz policija nespēja atrast viņu pašu mājaslapas uzlauzējus pagājušajā gadā…

    Lai arī it kā briesmas nedraud, katram boot.lv lietotājam tomēr vajadzētu savu paroli nomainīt, pie tam nekavējoties.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080429010307922.gif[/img]

    Datubāzes adrese: https://rapidshare.com/files/111098283/bootlv_forumdb.rar.html

    Rarpass: 54321

    #178996
    karnaiss
    Participant

    Gana pavelu zina nonaca seit, bet kadel jums notepad`am jauztraucas un jareklame boot.lv? vini tak jums reklamu netaisa, ne? nu tas jau jusu pasu zina, bet tomer… :wtf:

    labs screens :wtf:

    #178997
    samurajs
    Participant

    Boot’am reklāma nav vajadzīga, visi šo zin tāpat. Es vēl vilcinājos uzreiz publicēt šo ziņu, bet tāda mēroga hackz tomēr katru dienu negadās…

    #178998
    karnaiss
    Participant

    Ja godigi man pat prieks, ka ta notika ar to portalu… vajag ari kadam paradit ko vins mak…

    #178999
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs, nez ar kuru galu tu skatiijies….

    nopluudusjaas paroles ieksj hash ir kopsj ipb laikiem, bet ieksj phpbb taas glabaajaas plainaa….

    diemzjeel daudzi vecie kadri nav mainiijusji passw no regjistraacijas saakuma un savus acc var zaudeet….

    personiigi es paarbaudiiju triis man zinaamu cilveeku datus un absoluuti briivi iekljuvu jamo acc…

    btw- sjis nu nav nekaads superdupernosleepums…

    gruutiibas tikt pie passw vareetu buut taadam tipinjam kaa kaarnais, mhhhh

    #179000
    samurajs
    Participant

    Ķirzacēn, izbeidz, tūlīt sāksies boot acc masveida hackošanas drudzis 😀 Ta atrast to veco acc tabulu jau nav grūti…

    #179001
    Firefox15
    Participant

    Vispar boot.lv baigi laba reklama izdevusies 😀

    #179002
    Mr.Death
    Participant

    anulē šito rakstu Samuraj, nedomāju, ka mums vajadzētu krist tik zemu un viņus reklamēt. ja mūs uzlauzīs – viņi par to nerakstīs. :duno:

    man tik patika tur viena boot administratora teiktais, lai aicinot savus draugus nopublicēt “ziņu par uzlaušanu” visos blogos u.t.t. kur tas iespējams. ideāls mārketings. varu derēt, ka boots vēl kaut ko ūberskandalozu izdomās, lai pievērstu vēl arī citu masu mēdiju uzmanību :duno:

    #179003
    samurajs
    Participant

    Kālab gan anulēt? Ja boot tik zemu krituši, ka izvēlas tādu reklāmu – tā viņiem arī vajag!

    Kāds mļin mārketings vēl šitādam portālam? Kurš gribēja – tas tur sen jau ir!

    #179004
    Mr.Death
    Participant

    Reklāma tik un tā paliek reklāma, neatkarīgi no tā, cik populārs ir reklāmdevējs. Es domāju ka atradīsies liekas acis vai ausis, kas vēl nebūs dzirdējušas par boot.lv un aizies un piereģistrēsies tur pateicoties notepad.lv reklāmrakstam. Tas ir tas pats, kas es savā piem. ziņu portālā sāktu rakstīt par citiem, tādējādi parādot to ka tie ir tik pat ietekmīgi vai ietekmīgāki par manu lapu. Mums pašiem vajag noskaņoties uz to ka mēs esam labākie. Vajag iedzīt lepnumu sevī un aizmirst citas lapas. BTW nekad neesmu redzējis ka Apollo rakstītu par tvnet, vai Delfi par db.lv, savukārt mēs šeit rakstam par visiem un visur, tādējādi nekur sevi neizceļot.

    Iedomājies samuraj, kas daudziem būtu par izbrīnu, ja iekš notepad.lv nebūtu ne smakas par to ka uzlauzts “slavenais portāls” boot.lv. Vajag vairāk lepnuma un pašvērtējuma, jo ir pierādījies, ja tas ir augsts, tad augsta arī būs attīstība un mērķtiecība. ja pašvērtējums nav ne zems ne augsts, tā teikt uz nulles robežas, tad skaidrs, ka attīstība būs minimāla. 🙂

    Par piemēru manam ievadam ņemot, pazīstu vienu dāmu, kurai baigi interesē tāpat paskatīties IT jaunumus, taču kā es viņai ieminējos par boot.lv, tā viņai bija pirmā dzirdēšana.

    #179005
    Lucifugum
    Participant

    Reāli daudz no tām parolēm var atkost. Tapēc autor… Daudziem tās paroles sakrīt ar parolēm e-pastos, draugiem.lv un vēl sazin kur.

    #179006
    JakeGreen
    Participant

    Lēts triks BOOT.Lv puses, bet nu pavadot tur kādu laiciņu, pats lēnam saproti, ka tas ir īsti viņu stilā.

    #179007
    Foxsk8
    Participant

    Kā es norēcos par šo visu tēmu:

    https://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=90807&st=0

    Te nu bija spļāviens sejā. “Mēs esam vislabākie, vislielākie, utt… mēs esam kruti utt…”

    hackers.lv jau arī neslikta reklāma. 😀

    #179008
    JakeGreen
    Participant

    Paspēju izlasīt visu to marasmu kas darās iekš BOOT. Lielie krimināllietas uzsācēji, mhhh. 😀

    #179009
    Mr.Death
    Participant

    viņus par pilnu neņems, ja tā skatās 😀

    #179010
    Firefox15
    Participant

    Njaa tiko pamaniju kad hackers.lv komentaros ir ielikts links uz jauno lietotaju datubazi (download)

    Paroles ar viegli uzinat caur https://md5encryption.com/

    Psc vienk!!

    #179011
    deivs001
    Participant

    Antireklāma pamatīga, bet tik un tā ir reklāma. Visvairāk apbēdina attieksme pret notikušo un fakts, ka pelnošais projekts nespēj noalgot cilvēkus, kas parūpējas par datu drošību.

    #179012
    Foxsk8
    Participant

    2X paņema un iespļāva sejā. Tas jau kļūst nopietni. TB, ja tā ir IPB foruma ievainojamība, tad jau vēl paris latvijas lielākie forumi varētu dabot trūkties, bet mans būtu domāt, ka tā ir viņu lapas engine kļūda, jo pirms jaunās boot versijas parādīšanās viņiem lapā bieži varēja visādas mysql lietiņas apskatīt, varbūt pat arī izmantot.

    #179013
    izredzētais
    Participant

    This file has been deleted.

    Reason: THIS FILE IS FORBIDDEN TO BE SHARED! Complaints received.

    #179014
    samurajs
    Participant

    izredzētais: mieru, tikai mieru! Ja kādam vajag to failu – nošārēsim atkārtoti!

    Edgars: vai tad neesam tie labākie? Mūsu db vēl nav izdevies uzlauzt… vismaz es ceru, ka neizdosies! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā