Veļasmašīnas: cik ātru centrifūgu vajag?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Veļasmašīnas: cik ātru centrifūgu vajag?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #172081
    Foxsk8
    Participant

    Man viereiz gadījās tā. Ieeju RD-Electornic veikalā. Skatos uz PC, kas tirgojās. Minimāli aprakstīts. Domāju pajautāsu konsultantam, kas pa iekšam. Atrodu to konsultantu un sāku prasīt viņam. Pēc 2 teikuma viņs jau dodas uz noliktavu pēc grāmatiņas, lai nosauktu man cik liela ir Int. video karte. Labi, man jau sāk patikt, domāju paņemšu vēl uz mulķi. Prasu, kādas firmas atmiņas moduļi ir tajā PC, šamais atkal dur uz noliktavu. 😀 Beigās pateicu, ka šādu PC neviens tā pat nepirks, dēļ augstās cenas un nepietiekamas preces informācijas.

    Mans visnīstākais veikals ir “TOPO CENTRS”, ieteiktu iet ar līkumu šiem veikaliem.

    #172082
    WerNeo
    Participant

    Te var strīdēties ilgi un dikti… un tas ir bezjēdzīgi…

    Par to nav jāstrīdās šeit…

    #172083
    afigel
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Man viereiz gadījās tā. Ieeju RD-Electornic veikalā. Skatos uz PC, kas tirgojās. Minimāli aprakstīts. Domāju pajautāsu konsultantam, kas pa iekšam. Atrodu to konsultantu un sāku prasīt viņam. Pēc 2 teikuma viņs jau dodas uz noliktavu pēc grāmatiņas, lai nosauktu man cik liela ir Int. video karte. Labi, man jau sāk patikt, domāju paņemšu vēl uz mulķi. Prasu, kādas firmas atmiņas moduļi ir tajā PC, šamais atkal dur uz noliktavu. 😀 Beigās pateicu, ka šādu PC neviens tā pat nepirks, dēļ augstās cenas un nepietiekamas preces informācijas.

    Mans visnīstākais veikals ir “TOPO CENTRS”, ieteiktu iet ar līkumu šiem veikaliem.


    nu par to pirks/nepirks vareetu striideeties, jo galugalaa viss ir atkariigs no paardeveeja.

    #172084
    WerNeo
    Participant

    un no pircēja arī atkarīgs.. Ja es ieeju veikalā ar domu: “es esmu gudrāks par pārdevēju”… Tu tāds arī ārā iznāksi… Bet ja tu radīsi labu valodu… Gan atlaidi sarunāsi, gan labs klients būsi… 😉 Sevišķi jau RD veikalos… Tur jāprot runāt..

    P.S. Pastāsti lūdzu, no kurienes nāk LG gultņu smērs? Vai arī, cik puteklīši kvadrātmetrā drīkst atrasties Samsung Electronics telpās.

    P.P.S. Nav RD darbiniekam jāzina, kas ražo RAM priekš HP Pavilion datora… Bet ja zin, tas tikai pluss… Nezin… Tev ir internets 🙂

    P.P.P.S. Viss tomēr atkarīgs no mūsu attieksmes… Taisiet vienkāršākas sejas… būs labāk dzīvot

    #172085
    zhagis
    Participant

    afigel wrote:


    mozz tev veel kurpes notiiriit? paardeveejs ir taads pats cilvis kaa tu, izlepushais “pacient” 🙂 taa kaa – jaaizturaas vienam pret otru ar cienju.

    Vari tur aizbijdināties cik gribi.Atrodoties darba vietā,katram ir savas tiesības un savi pienākumi.Ja pārdevēja pienākumos ietilpst pienākums notīrīt tupeles,tad arī tīrīs-basta.

    Ja pārdevējs godprātīgi veiks savus tiešos pienākumus,tad neviens nebūs neapmierināts.Vai tiešām to ir tik grūti saprast.

    Un vēl.Normālā veikalā parasti pārdevēji/konsultanti ir sadalīti pa sektoriem(Jānis-TV,Juris-veļas automāti ect…)Bet ne tā,ka viens pārdevējs/konsultants uz visu veikalu.Nu tad arī nav brīnums,ka no visa pārdevējs/konsultants zina virspusēji.Vot čoms rukāja RD Elektronic.Kādas stulbības tik nav jaborē pircējam,lai prece tiktu pārdota.Blīns!Ja patērētājs atnes uz veikalu atpakaļ tehniku,un pieprasa atgriest naudu.Ok.Bet ja pēc tam no augšas nāk rīkojums atgriesto preci likt atpakaļ plauktā un tirgot it kā nekas nebūtu bijis!!!Tad jau tas ir bezpriģels.

    #172086
    afigel
    Participant

    zhagis wrote:

    afigel wrote:


    mozz tev veel kurpes notiiriit? paardeveejs ir taads pats cilvis kaa tu, izlepushais “pacient” 🙂 taa kaa – jaaizturaas vienam pret otru ar cienju.

    Vari tur aizbijdināties cik gribi.Atrodoties darba vietā,katram ir savas tiesības un savi pienākumi.Ja pārdevēja pienākumos ietilpst pienākums notīrīt tupeles,tad arī tīrīs-basta.

    Ja pārdevējs godprātīgi veiks savus tiešos pienākumus,tad neviens nebūs neapmierināts.Vai tiešām to ir tik grūti saprast.


    es te taakaa necenshos aizbildinaaties, a probleema saprast laikam ir tev – kur te ir kaads koments, ka kaads atsakaas pildiit savus pienaakumus? Un gruuti apjeegt, ka paaredeveeja pienaakumos nu nekaadi nelien kurpju tiirishana – tas jau ir pavisam cits klasifikatora kods imo.

    #172087
    rajah
    Participant

    afigel wrote:

    un ja tu man ienaaktu veikalaa un paprasiitu, kaadi gultnji ir konkreetai veljasmashiinai, es apsardzi izsauktu.


    man nāk prātā gadījums Rīgā kad iegāju Elkorā jautāt par videokameras fīčām.

    Tur kaut kāda (sorry) debīla konsultante (nu diez vai nebija kāda apkopēja pārģērbusies) (vēlreiz sorry). Š ī metās uzreiz pie datora skatīties to pašu ko es jau biju vakardien skatījies. Kad saku kad esmu bijis sony.ru lapā, un man vajag kaut ko vairāk par sausu info, seko atbilde – diez vai jūs te varējāt VISPÄ€R būt.

    Kad ieraudzīju ka ekrānā IE uzlikti vissīkākie burtiņi un šī ļoti nomocās kaut ko izlasīt LCD ekrānā, pateicu lai nomaina uz lielākiem – tur tak acis var izmežģīt. sekoja arkārtīgi apgrūtināta cilvēka nopūta. un kad es ieraudzīju ka šis cilvēks neprot rīkoties ar lapas meklētāju – man viss tapa skaidrs. – pie šitik kompetenta cilvēka vairs klāt neiešu.

    :rofl:

    #172088
    Stiivais
    Participant

    A es muļķis visu laiku domāju, ka cilvēkiem interesē elektro un ūdens patēriņš :rofl: A izrādās ka dzīvē svarīgākais ir GULTŠ…I! :rofl:

    #172089
    samurajs
    Participant

    Stiivais wrote:

    visu laiku domāju, ka cilvēkiem interesē elektro un ūdens patēriņš

    Tad tik domā vien tālāk! Pirmā vietā – konstrukcijas drošība, tikai tad viss pārējais. Ko dos tev lielais elektro/ūdens taupītājs, kurš pēc gada atņirgsies?

    Iesaku visiem – tikai netaupiet to ūdeni! Pēc slikti izskalotiem mūsdienu ķīmiskajiem veļas pulveriem varēsiet kasīties, it kā jums būtu blusas…

    #172090
    Loading
    Participant

    Tieši tā, labāk lai litrs ūdens vairāk, nekā Ariel vai OMO nepārtraukti ādu kairina.

    #172091
    Stiivais
    Participant

    Tehnikai parasti dod 2 gadu garantiju, tā kā tavi argumenti samuraja kungs ir nevietā. Un lielāko cilvēku daļu interesē tieši elektro un ūdens patēriņš kā arī gabarīti. Bet par gultņiem es vienkārši parēcu :rofl: :rofl: :rofl:

    #172092
    samurajs
    Participant

    Gabarīti – jā,piekrītu… cik kg var izmazgāt reizē, tas arī. Energopatēriņš ir fufelis, jo kur tas paliek? 90% tava H2O uzsildīšanai, nekas zudumā neiet. Šªdens patēriņš: ar to tikai tavu veļu skalos, ne jau kaimiņa! Un parasti normālā mājā vešmašīnu darbina reizes 2 nedēļā… nu iztērēsi +/- 50 santīmus mēnesī, nu un?

    Bet ja sliktas kvalitātes izstrādājumu dabūsi vest uz to pašu garantiju – redzēsi, cik tas tev būs patīkami! Nav jau pūciņa! 😀

    #172093
    zhagis
    Participant

    Vēl gadījums iz dzīves:

    -Mūsu pilsētiņā apmetās uz dzīvi pensionāri(amīši/latvieši).

    Vajagot redz viņiem uzstādīt veļasautom.,žāvētāju.

    Protams tika piegādāts”AEG”.Pensionāri brīnās,kapēc tik daudz pogas verķim!?..

    Saka:

    -Mums Amerikā pāris pogas,nospied,un viss notiek.

    Redz!Amīšiem ir cits tirgus.Te cits.(Zviedri tāpat preces ražo savam tirgum,un serviss viņiem cits)

    Š eit Latvijā,joprojām iesaku pirkt vešmašīnas ar minimāliem pribambasiem!!!

    Principā vešmašīna ir motors ar mucu(Rīga-13:))

    #172094
    Tvinky
    Participant

    Ja pajautā cilvēkus kuriem ir bijušas 3-4 veļasmašīnasa, tad parasti var dzirdēt tādus komentārus:

    800 apgriezienu par maz, sanāk vēl pamitras

    1000 ir tīri ok

    1200 par daudz sausas un saburzītas 🙂

    Es paņēmu Whirlpool 1000 un ir ok 🙂

    #172095
    zhagis
    Participant

    Tvinky!

    Man pašam ir galīgi sūdīgs automāts:)

    Tā pat arī drēbnieks-bez biksēm staigā:)

    Lai visiem nākamo gadu AEG!!!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā