video karte uz 1440x900Res rigtīgam gamingam

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika video karte uz 1440x900Res rigtīgam gamingam

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #288715
    akms47
    Participant

    P..st visu ko saka Ati atbalstītāji. Man ar uz MSI N465GTX jūsu daudzslavētais BF3 (uzliku/paskatījos/izdzēsu) skrēja ar 60-78 fps. Ati tik pie lielām izšķirtspējām tur līdzi NVIDIA’i. Tā kā nauda pareizi ieguldīta. Vienīgais,kas man tiešām patīk, ATI bilde kvalitāte. Tāpēc iesaku nopirkt atišku 6850, ja vēlies izbaudīt labu bildi, vai netērēt naudu un lietot, to kas ir – savu 550 un pagaidīt kamēr tie divi titāni izkausies un piedāvās ko jaunu (protams, ņem vērā, ka tad arī tava datora iekšas būs jāmaina, bet tas jau būs … pēc laiciņa). Ja neesi Lembergs vai kāds cits lavijas M$ turētājs, spriežot pēc tā, ka pērc tik lētu karti neesi, tad ari nesatraukaisja un lieto kartes, kam cena ir pa vidu (dārgi/pa vidu/lēti) un nenožēlosi. 80Ls nav vidus, bet gan jau tu drīz varēsi nopirkt dārgāku, netērē naudu un pagaidi. 😉

    #288716
    Jaunzems
    Participant

    Ko tieši tu gribēji pateikt?

    #288717
    akms47
    Participant

    Jāpagaida, tulīt Ati izmetīs jaunu lolojumu. 1-ns liels mīnus ir tas, ka lai to pa īstam izbaudītu atkal jāmaina dēlis+procis. Grūti izskaraidī līdz modei.

    Jā un pagaidot, iepriekšējās kartes paliks lētākas.

    #288718
    Anonīms
    Neaktīvs

    haha trolli

    #288719
    akms47
    Participant
    #288720
    Anonīms
    Neaktīvs

    ups Netajā vietā iemetu un jā paldies par jusu laiku ši visa imformācija bija diezko noderīga vel nesmu izdomājis ko tieši ņemt bet pagaidīšu vell kadu laicinu un sakrāšu ap simtiņu tad jau redzēs

    #288721
    Jaunzems
    Participant

    Tā ir vislabākā izvēle. Par 180 latiem jau var skatīties nopietnākas kartes – HD7850, augusta beigās gaidāmo 660Ti.

    #288722
    akms47
    Participant

    Pagaidām lietoju Gf 465 no MSi un esmu apmierināts.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā