Vieta, kur pārdot savu mājaslapu

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Vieta, kur pārdot savu mājaslapu

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #202312
    m*****
    Participant

    Digitalpoints laikam arī ir lielākais vai viens no lielākajiem specializētajiem forumiem kur arī būtu visreālākās izredzes kaut ko pārdot.

    Latvijā laikam vienīgais tāds īsti specializētais forums ir https://www.webmeistari.lv/ bet nu tur tu diez vai kaut kādu phpbb modifikāciju kādam iesmērēsi. Tiem pāris cilvēkiem kas tur kaut ko nopietni dara tā pat Tavu phpbb nevajag, un pārējie tur sapņo kā nopelnīt miljonus klikšķinot uz reklāmām.

    #202313
    WerNeo
    Participant

    Piedod, nē! Negribu palīdzēt pāris cilvēkiem nopelnīt neko nedarot, piesavinot svešu darbu. Projekts informatīvi tiecas uz nulli. Lietotāju ziņā – arī. Respektīvi, paliek tikai phpBB, kuru jūs esat veiksmīgi uzinstalējuši un nedaudz piepušķojuši.

    Un par to naudu prasīt? Tad jau uzreiz piedāvājies kā cilvēks, kas uzveidos funkcionējošu lapu uz open source, par 10-20Ls. 🙂

    #202314
    daGrevis
    Participant

    Man saka:

    Quote:


    You are not logged in or you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

    1. You are not logged in. Fill in the form at the bottom of this page and try again.

    2. You may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else’s post, access administrative features or some other privileged system?

    3. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

    Es ielogojos, bet atkal izmet to pašu… Ak šis vB… :@

    Varbūt nepareizajā forumā postoju – “General Marketing”?

    #202315
    m*****
    Participant

    Lasīt nemākam :/

    #202316
    daGrevis
    Participant

    WerNeo wrote:

    Piedod, nē! Negribu palīdzēt pāris cilvēkiem nopelnīt neko nedarot, piesavinot svešu darbu. Projekts informatīvi tiecas uz nulli. Lietotāju ziņā – arī. Respektīvi, paliek tikai phpBB, kuru jūs esat veiksmīgi uzinstalējuši un nedaudz piepušķojuši.

    Un par to naudu prasīt? Tad jau uzreiz piedāvājies kā cilvēks, kas uzveidos funkcionējošu lapu uz open source, par 10-20Ls. 🙂

    +1, es jau nesaku pretējo. Lūdzu nomierinies, uzliec “Laurent Wolf – No Stress”! 🙂

    #202317
    WerNeo
    Participant

    Kurš teikums Tev liek secināt, ka esmu stresā? 🙂 Š ķiet, es tikai paskaidroju kāpēc šo “projektu” neviens nepirks.. un ja pirks, būs apšmaukts. 🙂

    #202318
    Wallaby
    Participant

    Muahhh… Pārdodu – Ko pārdod? – Neteikšu… Pat slinkums smieties, tas jau robežojas ar infantīlismu.

    #202319
    daGrevis
    Participant

    WerNeo wrote:

    Kurš teikums Tev liek secināt, ka esmu stresā? 🙂 Š ķiet, es tikai paskaidroju kāpēc šo “projektu” neviens nepirks.. un ja pirks, būs apšmaukts. 🙂

    Nu ok, es jūtu, bet lai paliek… 😀 Tu, vienkārši, itkā, visulaiku gribi pierādīt ka mans saits ir sūds, lai gan pats nemaz neesmu teicis pretējo.

    Kas attiecas uz Mad182…

    1) Es ielogojos, atkal tas pats.

    2) To es tev prasīju. Vai es nepostoju nepareizajā forumā, kur man nav tiesību…

    3) Diez vai, es to aktivizāciju gaidu jau kādu pusstundu… 🙁 Un par to nekas, man šķiet, nebija teikts.

    #202320
    daGrevis
    Participant

    Wallaby wrote:

    Muahhh… Pārdodu – Ko pārdod? – Neteikšu… Pat slinkums smieties, tas jau robežojas ar infantīlismu.

    Ne jau šeit pārdodu, tapēc arī nesaku. 🙂

    #202321
    Wallaby
    Participant

    daGrevis wrote:

    Ne jau šeit pārdodu, tapēc arī nesaku. 🙂


    Ä€, tātad prece nav saistīta ar IT?

    #202322
    WerNeo
    Participant

    Piedod, ka nesaskaņoju ar Tevi un ielieku forumā to adresi. https://phpbbgods.org/

    Jo tur patiesi nevajadzētu neko slēpt. Vienkārši phpBB. 🙂 Cilvēkiem taču arī gribas apskatīties, par ko runājam.

    #202323
    ob1
    Participant

    Wallaby wrote:

    daGrevis wrote:

    Ne jau šeit pārdodu, tapēc arī nesaku. 🙂


    Ä€, tātad prece nav saistīta ar IT?


    Nē, cik sprotu, prece nav saistīta ar ķenguriem.

    😀

    Paskatoties uz WerNeo doto adresi redzu, ka ir produkts, bet nevaru iedomāties kas varētu būt pircējs …

    #202324
    Wallaby
    Participant

    ob1 wrote:

    Nē, cik sprotu, prece nav saistīta ar ķenguriem.


    Tamponiem neviens neko neprasīja

    #202325
    m*****
    Participant

    daGrevis wrote:

    ..aktivizāciju .. par to nekas, man šķiet, nebija teikts.


    Tā nu gan diez vai bija.

    ob1 wrote:

    Paskatoties uz WerNeo doto adresi redzu, ka ir produkts, bet nevaru iedomāties kas varētu būt pircējs …


    Paskatoties uz visiem dranķiem ko tirgo piramīdu shemotaji, tv veikali u.tml. arī tā šķiet, bet redz ka cilvēki tomēr visu nopērk, un pēc tam vēl lielās draugiem, radiem un kaimiņiem… Vajag tikai mācēt pārdot.

    #202326
    daGrevis
    Participant

    Paldies, WerNeo, ka ieliki… Tagad gaidu kaudzi ar lošiem, kuri tūlīt teiks, ka tur nekā nav, Tas ir sūds utml…. 🙂 Paldies. 🙂

    #202327
    Wallaby
    Participant

    A kas tieši no tā saita tiek pārdots?

    #202328
    WerNeo
    Participant

    phpBB pats par sevi nav mēsls. 🙂 Nesatraucies.

    #202329
    m*****
    Participant

    BTW, lai arī mana angļu valodas gramatika nav no tām labākajām – Site is for selling… – nedomaju ka to tā raksta.

    #202330
    daGrevis
    Participant

    Kā jau teicu, saits (viss kods + db), dizains, domēns un autortiesības otra īpašnieka MODiem. 🙂

    #202331
    daGrevis
    Participant

    M wrote:

    BTW, lai arī mana angļu valodas gramatika nav no tām labākajām – Site is for selling… – nedomaju ka to tā raksta.

    Piekrītu. Es laikam vainīgs. Nu, bet saprast var. Nu jūs tgd izķidāsiet visu saitu un pateiksiet kas Jums tur nepatīk… Varētu bez tā iztikt?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā