Vieta, kur pārdot savu mājaslapu

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Vieta, kur pārdot savu mājaslapu

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #202332
    m*****
    Participant

    daGrevis wrote:

    Nu jūs tgd izķidāsiet visu saitu un pateiksiet kas Jums tur nepatīk… Varētu bez tā iztikt?


    Es jau līdz pašam “saitam” vēl neesmu ticis [img]https://www.audi-style.lv/forum/style_emoticons/default/hihi.gif[/img]

    Labi, labi, liekos mierā…

    #202333
    Wallaby
    Participant

    Manuprāt, ja kaut ko īpašu (šeit tie acīmredzot ir modi) pārdod, tad tie ir jāuzsver? Es ieejot lapā redzu parastu neinteresantu forumu. Iesaku kaut ko nomainīt, lai atverot lapu, cilvēks (lasi – pircējs) uzreiz tinktu informēts, ka te ir kaut kas īpašs. Citādāk tur ir daudz visādu burtiņu, kas neizraisa interesi.

    Un vispār – kas par unikāliem modiem tur ir?

    P.S. Un kāpēc tad nevar “izķidāt”? Manuprāt, tas būtu tikai normāli un daGravis varētu mācīties no ieteikumiem un uzlabot savas preces pievilcību. Bet laikam nē, autors ir pārāk liels experts, lai citi ko varētu ieteikt… Apple un M$ prasa lai iesaka, bet te nevajag – http://www.SiteofGods.com

    #202334
    daGrevis
    Participant

    Advanced Points System un Add-on’i tam.

    #202335
    daGrevis
    Participant

    Wallaby wrote:

    Manuprāt, ja kaut ko īpašu (šeit tie acīmredzot ir modi) pārdod, tad tie ir jāuzsver? Es ieejot lapā redzu parastu neinteresantu forumu. Iesaku kaut ko nomainīt, lai atverot lapu, cilvēks (lasi – pircējs) uzreiz tinktu informēts, ka te ir kaut kas īpašs. Citādāk tur ir daudz visādu burtiņu, kas neizraisa interesi.

    Un vispār – kas par unikāliem modiem tur ir?

    P.S. Un kāpēc tad nevar “izķidāt”? Manuprāt, tas būtu tikai normāli un daGravis varētu mācīties no ieteikumiem un uzlabot savas preces pievilcību. Bet laikam nē, autors ir pārāk liels experts, lai citi ko varētu ieteikt… Apple un M$ prasa lai iesaka, bet te nevajag – http://www.SiteofGods.com

    Nē, piekrītu, kritika ir laba. Tikai man pagaidām šim saitam to nevajag. Vari likties mierā? Doma es pats neredzu ka tas saits ir sūds??!

    #202336
    Wallaby
    Participant

    Labi, labi

    #202337
    WerNeo
    Participant

    Vienkārši aizmirsti ideju par šī “projekta” pārdošanu. 🙂 Tu vari uztaisīt savu lapu no līdz un tad to pārdot kā šablonu (un labi nopelnīt). Tu vari uztaisīt labu informatīvo portālu, vortālu, forumu vai vēl sazin ko, kam ir daudz apmeklētāji (kaut vai uz phpBB)… un tad pārdot PROJEKTU.

    Tagad Tu pārdod neko! 🙂 Saprotu, ka esi no tiem, kas grib ar mazu piepūli un zināšanām “uzvārīt nenormālo piķi”. To jau es no iepriekšējiem taviem postiem un komentāriem sapratu. Bet šis pārsit visu. 🙂 Tikai zini, ka vieglāk ir “izsisties” ar mācīšanos, nevis šmaukšanos. 🙂 ..un “tālāk no grēka” 🙂

    #202338
    grisha
    Participant

    Cik atceros, diezgan pajauns forums. Negribaas piekasiities, bet forumam jau ir versija 2a, toties veelarvien atrodoties Alpha stadijaa, kaa noraada logo.

    Taa kaa forums ir EN, tad vari meegjinaat likt ebajaa. Latvijaa diez vai vinju paardosi. VAr jau likt tajaa “biznesmenju” apseestajaa ss.lv .

    Ja veelies tirgot, tad meegjini spamot vieteejajos IT portaalos.

    #202339
    daGrevis
    Participant

    Rīt būs beta.

    Spamot gan netaisos. Izlasi kas tev parakstā, Grisha. 😀

    #202340
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paņem gaisu iebāz maisā un pārdod… :> DaGrevi biju par tevi labakaas domaa :> nu neesi tak lohs, un nepataisi sevi par tadu, raksti savu un tad pardod a to toch kads phpbb koderis ieraudzis un sados tev pa kabatu par tadam izdaribam, modu instalacija nav tavs kods, tiem modiem ari ir autori, kas tev un citiem viņus nodevuši opensource bez maksas, ta jau butiba ir necieņa pret visu opensource un free community principu ka tadu, tas butu tas pats kas es uzmauktu ubuntu jaunu skinu un pardotu par 150ls ka jaunu os … Ta darit nav smuki, to nu es tev tok pasaku, labak ņem pec pasutijuma veido, vai pats raksti kaut nelielus bet retus un noderigus skripus vai tos pashus modus un tad pardod bet ne jau shitaa…

    -10

    #202341
    Foxsk8
    Participant

    Morpheus: +1

    Labāk sākumā sāc ar vienu lapu, pēc tam veido citiem par maksu, reāli naudu ņem par iztērēto laiku saliekot open source + kāds tavs kods, nevis par kaut kādām tur koda daļām.

    Vai arī, sameties ar kādu dizaineri uz vienu roku un veidojiet dizainus dažādām populārājām open source platformām un pēc tam tos laidiet uz sell out, kurā tu pārdoti jau savu darbu, kodu, nevis prasi naudu par iegūldīto laiku.

    Pats kad kaut ko veidoju uz open source, prasu naudu par izlietoto laiku, nevis naudu.

    Tavam piedāvājumam arī nav īpašas unikalitātes, kā arī peļņa no tā nebūtu liela, protams, ja kādu “āmuru” atrod, tad jau ir oki.

    #202342
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Doma es pats neredzu ka tas saits ir sūds??!


    kāda ir cena par kuru centīsies saitu nopārdot?

    #202343
    elvisburdajs
    Participant

    Morpheus: +1 daGreivis: Ja tu piestrādātu, tu varētu izveidot baigi labos projektus.. Netaisi tak no sevis apsmieklu mēģinot pārdot phpbb bāzi ar dažām dizaina izmaiņām, + vēl kladzinot par savu nodomu tehnoloģiju portālos, un twitterī..

    p.s. Rakstot kādu tekstu angļu valodā, es tev iesaku ņemt talkā vārdnīcu… 😀

    #202344
    daGrevis
    Participant

    Labi, es nokaunos par sevi… 🙁 Labošos. 🙂

    #202345
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    Paņem gaisu iebāz maisā un pārdod

    ir cilveeki kam tas liidziigaa veidaa ir izdevies :>

    https://www.kakao.lv/index.php?zoomzina=2019

    #202346
    izredzētais
    Participant

    ja nemaldos ķīnā pārdeva skābekli baloniņ os .. dodot enerģiju un ko tik vel ne 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 55 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā