Viltus laimesti

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Viltus laimesti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148239
    deivs001
    Participant

    Labs vakars!

    Š odien esmu kritis par treniņmērķi kādam cilvēkam, kas ar prātu nedraudzējas. Tātad uz tālruni saņēmu šādu īsziņu:

    Quote:

    Apsveicam! Jus esat laimejushi 20.latus jusu sarunam. Lai sanemtu balvu aizsutiet izzinju ar kodu 530 3119946 uz numuru 1819. Jusu Tele2


    Sms pārrakstīta viens pret vienu, tādēļ nepārmest par pareizrakstības kļūdām.

    Jautājums, apspriežamais temats: Cik reāli ir atrast to kadru, kas domā, ka visi apkārt viņam ir muļķi un kāds sods par šo vispār var sanākt? Naudas izkrāpšana?

    #192096
    Loading
    Participant

    Drošā solī uz policiju. Pats personīgi neatradīsi.

    #192097
    krisis32
    Participant

    Man bija lidzgs gadijums. Atskiriba bija tad… ka man teksts bija – Jus esiet laimejis 100ls sarunam! Jums tikai jaiziet uz tuvejo veikalu un janoperk jauna zelta zivtinja 5 minusu laika!

    Isti neatceros ka bija, bet kaut kas tads! Kadam laikam patik ljoti pajokoties ar cietiem!

    Par tavu gadijumu!

    Manam draugam atnaca lidziga sms.. tad nu vins pa googli izmeklejas lidz beigas atradu lapu… kura aizsutot to kodu jus ziedojiet lapai!

    #192098
    Loading
    Participant

    Man gan laikam paveiciens, nekad neesmu tādus ziņojumis saņēmis? Kāds operātors jums ir?

    #192099
    deivs001
    Participant

    Esmu jau ilggadīgs Tele 2, Zelta Zivtiņas lietotājs. Š āda īsziņa arī man ir pirmā, cerams arī pēdējā.

    Uz ātru roku atradu pakalpojumu sniedzēju, kas atbild par numuru 1819 – https://www.esteria.lv/lv/about/

    #192100
    rihardsss
    Participant

    Sazinies ar to pakalpojumu sniedzēju un uzzini kam ir reģistrēts tas kods. Varbūt sanāks viņam sataisīt nepatikšanas ar tiesu. 🙂

    edit: Nedaudz ieskatījos tajā adresē un tas laikam ir savādāks kods nekā biju domājis. Iespējams, ka neizdosies atrast vainīgo, jo viņam būtu ieguvums tāds, ka viņš uz savu tās lapas accountu iegūtu kkādu naudu, ko varētu tērēt citās adresēs. Un visdrīzāk, ka viņa accouta vienīgā uzzināmā informācija ir username un e-pasts, bet nu tāpat ieteiktu painteresēties lapas īpašniekiem, varbūt kko atradīsi.

    #192101
    samurajs
    Participant

    Mjā, šitas jau cik reižu kladzināts presē un TV, un vienalga pikšķerētāji nerimstas un meklē lohus…:D

    #192102
    shady
    Participant

    Aizej uz savu mobila tālruņa operatora kantori un parādi šo sms – viņi parasti piefiksē un pasaka paldies, bet vai tas ko reāli dod…hvz..

    #192103
    memorex
    Participant

    Nelasiju atkal visu offtopic, bet tele2 darbinieki man teica, ka šādas problēmas var risināt vienkārši pazvanot uz informācijas talruni (laikam bezmaksas). Tad šo numuru bloķē tele2 tīklā.

    #192104
    marr
    Participant

    memorex wrote:

    Nelasiju atkal visu offtopic, bet tele2 darbinieki man teica, ka šādas problēmas var risināt vienkārši pazvanot uz informācijas talruni (laikam bezmaksas). Tad šo numuru bloķē tele2 tīklā.

    kantoriem (i.e. tele2) jebkurā gadījumā šī informācija (sms) jāpārbauda, jo ne mazums, es piezvanu un pasaku, ka kaimiņa vasja sūta šitādas sms, ko viņi uzreiz skries un bloķēs? Izrādās, ka es, piemēram, tikai kaimiņu vasjam ieriebt gribēju.

    #192105
    Loading
    Participant

    Viņiem visas tavas īsziņas saglabājās 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā