VLC pleijerim drīz būs pieejami spraudņi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas VLC pleijerim drīz būs pieejami spraudņi

Tiek skatīts 2 ierakstu – 41 līdz 42 (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #227059
    Aldis
    Participant

    Viestartss wrote:

    McAnder wrote:

    Aldis wrote:

    Dzīvoju bez kodekiem, nah vajag ja ir VLC 🙂 lieki nepiedrazo tā jau piedrazoto kompi! 🙂

    Jū, un mūzikai winamp! 🙂

    Un vlc būtu bez kodekiem? :lala: 😀

    protams, ka VLC nevajag nekādus kodekus! tur jau ir šī pleijera spēks un burvība. nu jau vairākus gadus visus video skatos tikai ar VLC.

    un mūziku klausos ar winamp 2.95. vnk tik ļoti pierasts un nav bijušas problēmas, kas liktu pārdomāt šo izvēli…

    Nu lab, Izteikšos precīzāk, savādāk no mana komenta izriet vēl 10smit gabali. Jo redzu ka daži nesaprot un sprēgā!

    Priekš n00biem skaidrojums:

    Kodeki ir iebūvēti jau VLC pleijerī, nav nepieciešams instalēt papildus pakas (kLite, u.t.t.), kur dažiem no kodekiem vēl nāk līdzi papildus visādi servisi un tādā garā, kas galīgi man nav vajadzīgs lai ik pa kādam vakaram es paskatos kādu filmu, jams strādātu 24/7.

    #227060
    iReinis
    Participant

    Vienkāršība un ātrums, skalda un valda, to pierāda VLC. 🙂 Patīk ātras, vienkāršas programmas, kas piedāvā visu iespējamo.

    Tikai vēl nedaudz plašāk jātīstās VLC, ko jau dara un viss būs lieliski, bet ja pilnīgi godīgi, tad pašlaik man jau ar viņa attīstība, bez maz vai pietiek, bet protams dažiem nekad, nekas nepietiks.

Tiek skatīts 2 ierakstu – 41 līdz 42 (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā